Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

7 luni în urmă
14

19.888 €
25.000 €
6.53 € / mp

Teren intravilan NICULITEL, zona deosebita, 304 ...

Niculițel

3.044 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
7

29.000 €
13.18 € / mp

Teren de vanzare in localitatea Parches-Jud. Tu ...

Parcheș

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

50.000 €
25 € / mp

Teren de vanzare in localitatea Isaccea

Sud, Isaccea

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

14.000 €
7.35 € / mp

Teren de vanzare in Nifon Tulcea

Nifon

La ~10km distanță

1.904 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
4

21.000 €
18.52 € / mp

ID 7857 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan cu pri ...

Somova

La ~15km distanță

1.134 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

80.000 €
29.28 € / mp

Teren cu deschidere la lac de vanzare in locali ...

Somova

La ~15km distanță

2.732 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

27.000 €
21.81 € / mp

Teren intravilan,Somova 1238 mp

Somova

La ~15km distanță

1.238 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

27.500 €
17.19 € / mp

SomovaTeren intravilan

Somova

La ~15km distanță

1.600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

28.000 €
56 € / mp

ID 7833 EXCLUSIVITATE - Teren cu priveliste sup ...

Mineri

La ~20km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

21.000 €
42 € / mp

ID 7265 Teren INTRAVILAN pentru casă in Sa ...

Mineri

La ~20km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

78.000 €
47.88 € / mp

ID 7563 Teren Sat MINERI cu DESCHIDERE la LACUL ...

Mineri

La ~20km distanță

1.629 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

17.000 €
34 € / mp

Teren intravilan Mineri, 500 mp , central

Mineri

La ~20km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

35.000 €
43.16 € / mp

ID 7864 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan - MINE ...

Mineri

La ~20km distanță

811 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

24.000 €
75 € / mp

CASLITA - TEREN INTRAVILAN 320 MP, DESCHIDERE ...

Mineri

La ~20km distanță

320 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

51.690 €
30 € / mp

ID 7851 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan î ...

Mineri

La ~20km distanță

1.723 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

17.900 €
19.65 € / mp

17900 euro, NEGOCIABIL, teren intravilan I.C. B ...

I.C. Brătianu

La ~20km distanță

911 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

51.000 €
17.86 € / mp

Teren intravilan 2855 mp, Cataloi

Cataloi

La ~20km distanță

2.855 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

34.000 €
7.91 € / mp

Teren Intravilan com. Frecatei 4300 mp

Cataloi

La ~20km distanță

4.300 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
10

50.000 €
22.42 € / mp

Teren de vanzare in localitatea Cataloi Tulcea

Cataloi

La ~20km distanță

2.230 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

39.500 €
41.999 €
49.75 € / mp

ID 7909 EXCLUSIVITATE - Construiește-&#539 ...

Cataloi

La ~20km distanță

794 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
8

30.000 €
20 € / mp

ID 7901 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan î ...

Cataloi

La ~20km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

92.500 €
115.000 €
1,005.43 € / mp

Casă + Teren 4625 mp – Cataloi (10 min de Tulce ...

Cataloi

La ~20km distanță

4.625 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

24.000 €
12.13 € / mp

Nicolae Balcescu - Tulcea, teren cu deschidere ...

Nicolae Bălcescu

La ~20km distanță

1.978 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

25.000 €
10.87 € / mp

Teren intravilan ,sat LASTUNI 2300 mp

Lăstuni

La ~25km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

64.500 €
176.71 € / mp

Teren de vanzare pe strada Podgoriilor Tulcea

E3, Tulcea

La ~25km distanță

365 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

38.000 €
97.44 € / mp

De vânzare teren intravilan – zona D ...

E3, Tulcea

La ~25km distanță

390 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

250.000 €
125 € / mp

TEREN INTRAVILAN STRADA MIRCEA VODA-2000MP, DE ...

E3, Tulcea

La ~25km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

900.000 €
150 € / mp

ID 7529 Teren INTRAVILAN pe Strada Barajuluiu - ...

E3, Tulcea

La ~25km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

173.280 €
30 € / mp

ID 7617 Teren Str FORESTIERULUI

Zona Industrială, Tulcea

La ~25km distanță

5.776 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

140.000 €
49.96 € / mp

Teren intravilan zona Industriala

Zona Industrială, Tulcea

La ~25km distanță

2.802 mp teren
Construcții