Proprietar
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

123.840 €
120 € / mp

Teren intravilan Utvin, Timiș

Utvin

1.032 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

298.344 €
124 € / mp

Teren de vanzare 2406 mp, strada principala, Ut ...

Utvin

2.406 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

81.000 €
89.40 € / mp

Teren de vanzare, 906 mp, Utvin, Timis

Utvin

906 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
3

71.900 €
119.83 € / mp

COMISION 0%, TEREN PREMIUM 600MP, CENTRU UTVIN, ...

Utvin

600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

134.990 €
129.500 €
191.75 € / mp

COMISION 0%, Duplex 200 mp, Teren 704 mp, Utili ...

Utvin

704 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 129,500 € și 139.000 €
Agenție

Mai mult de un an
2

66.000 €
110 € / mp

Toate utilitatile. Intravilan.

Utvin

600 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

314.600 €
62.92 € / mp

TEREN INDUSTRIAL CU PUZ ZONA CENTURA SUD

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

585.493 €
483.879 €
450.38 € / mp

Teren cu AC, 31 Apartamente, S+P+3E+Er, | Frei ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

708.624 €
585.640 €
79.20 € / mp

Freidorf - Teren intravilan inclus in PUG - 894 ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

8.947 mp teren
Construcții

Agenție

Mai mult de un an
4

359.700 €
11 € / mp

Vindem 31028 mp teren intravilan in PARC INDUST ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

32.700 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
1

264.000 €
45.52 € / mp

Teren industrial Freidorf

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

394.000 €
50 € / mp

Vand teren intravilan Zona Fraidorf,comison ,,0 ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

7.880 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

402.627 €
332.750 €
53.88 € / mp

Teren intravilan servicii si depozitare | Freid ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

7.473 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

80.000 €
96.800 €
55.90 € / mp

Teren pentru hala industriala, 1431 mp, Sagului ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

1.431 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

69.500 €
113.01 € / mp

Teren de vânzare – Freidorf | 615 mp | Front st ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

615 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

1.262.347 €
1.043.262 €
131.77 € / mp

Teren de vanzare 9580 mp, acces de pe doua stra ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

9.580 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

373.650 €
50 € / mp

COMISION 0 | Teren intravilan | 7.473 mp | Zona ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

7.473 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

500.000 €
88.12 € / mp

Teren intravilan 5674mp, zona Freidorf - Timișo ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

5.674 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
2

191.000 €
85 € / mp

Teren de vanzare la Utvin

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

2.247 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

403.426 €
133.10 € / mp

Teren 3031 Mp, zona industriala, acces facil la ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

3.031 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

366.025 €
250.000 €
73.47 € / mp

Teren Intravilan Industrial 4982mp Front 24m | ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

4.982 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

418.900 €
50 € / mp

Comision 0%!! Teren intravilan zona Freidorf Ce ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

8.378 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

468.512 €
320.000 €
124.17 € / mp

Teren intravilan 3.773 mp – oportunitate de inv ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

3.773 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

147.040 €
160 € / mp

Reren rezidential - Freidorf

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

919 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

147.040 €
160 € / mp

Teren rezidential -Freidorf

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

919 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

147.200 €
160 € / mp

Teren rezidential -Freidorf

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

920 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
4

499.999 €
83.84 € / mp

Teren pentru constructii locuinte sau servicii ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

5.964 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

25.000 €
37.59 € / mp

Teren intravilan Sanmihaiu Roman

Sânmihaiu Român

La ~5km distanță

665 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

36.000 €
90 € / mp

Teren de vanzare situat în Sanmihaiul Roman

Sânmihaiu Român

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
8

45.000 €
100 € / mp

Teren Sânmihaiul Român, 450mp, 0% Comision

Sânmihaiu Român

La ~5km distanță

450 mp teren
Construcții

Terenuri de construcție de vânzare în Utvin, Județul Timiș

Utvin, situat în apropierea Timișoarei, este o zonă în plină dezvoltare, ideală pentru cei care caută oportunități de investiție în terenuri de construcție. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcție este de aproximativ 72.000 euro, cu oferte ce încep de la 71.900 euro și ajung până la 298.344 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 120 euro, cu valori variind între 89 euro și 124 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 29 de zile, ceea ce indică o piață activă.
  • Tipuri de terenuri: Oferta nu include terenuri noi sau în fază de planificare, ceea ce sugerează o concentrare pe terenuri deja existente.

Utvin reprezintă o alegere excelentă pentru investitori și dezvoltatori care caută terenuri de construcție la prețuri accesibile. Ești gata să explorezi oportunitățile din această zonă? Verifică acum terenurile de construcție disponibile în Utvin!