Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

720.000 €
187.35 € / mp

Teren 3.843 mp pentru dezvoltare rezidențială! ...

Fratelia, Timișoara

3.843 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

449.000 €
299.33 € / mp

Parcela de teren de 1.500mp | Brancoveanu

Fratelia, Timișoara

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

232.165 €
165.12 € / mp

🏡 Teren intravilan 1.406 mp – Fratelia | Ideal ...

Fratelia, Timișoara

1.406 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
1

140.000 €
254.55 € / mp

Braytim-Ciarda Rosie-teren-550 mp-fr.s-17,7 m-1 ...

Braytim, Timișoara

La ~5km distanță

550 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

680.000 €
400 € / mp

Teren locuinte colective, Timisoara-zon Braytim

Braytim, Timișoara

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

699.900 €
367.21 € / mp

Teren intravilan 1.906 mp | Braytim | Timisoara

Braytim, Timișoara

La ~5km distanță

1.906 mp teren
Construcții

Agenție

6 luni în urmă
1

209.000 €
321.54 € / mp

Teren 650 mp Braytim-Girocului-Mures

Braytim, Timișoara

La ~5km distanță

650 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

154.935 €
313 € / mp

Teren intravilan, 495 mp, Zona Braytim

Braytim, Timișoara

La ~5km distanță

495 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

570.000 €
335.29 € / mp

Teren cu PUZ aprobat pentru locuinte colective ...

Braytim, Timișoara

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

275.000 €
110 € / mp

Oportunitate-Teren Braytim

Braytim, Timișoara

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

119.993 €
125.500 €
239.99 € / mp

Teren de vânzare in Timisoara zona Braytim

Braytim, Timișoara

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

370.962 €
222 € / mp

Teren intravilan cu potential dublu - rezidenti ...

Braytim, Timișoara

La ~5km distanță

1.671 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

170.750 €
172.750 €
327.74 € / mp

Comision 0% - Braytim - Teren intravilan - Su: ...

Braytim, Timișoara

La ~5km distanță

521 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

936.000 €
320 € / mp

Teren 2925 mp PUZ S+P+3E Musicescu – 45 apart. ...

Braytim, Timișoara

La ~5km distanță

2.925 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

167.500 €
218.95 € / mp

Teren pentru casa individuala-Braytim

Braytim, Timișoara

La ~5km distanță

765 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

143.000 €
220 € / mp

Teren cu pozitionare excelenta, 2 fronturi-Bray ...

Braytim, Timișoara

La ~5km distanță

650 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

154.700 €
269.98 € / mp

Teren premium

Braytim, Timișoara

La ~5km distanță

573 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

272.640 €
160 € / mp

Teren Braytim 1704 mp front B-dul Sudului 40 ml ...

Braytim, Timișoara

La ~5km distanță

1.704 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

125.900 €
213.75 € / mp

PROPRIETAR! Teren Bdul Sudului Nr 59 cu utilita ...

Braytim, Timișoara

La ~5km distanță

589 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
1

715.500 €
265 € / mp

COMISION 0 | Teren intravilan | 2.700 mp | Zona ...

Braytim, Timișoara

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

154.700 €
269.98 € / mp

Teren premium

Braytim, Timișoara

La ~5km distanță

573 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

112.500 €
225 € / mp

Teren pozitionat excelent-Braytim

Braytim, Timișoara

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

189.000 €
337.50 € / mp

Teren 560 mp Lidia-Judetean

Spitalul Județean, Timișoara

La ~5km distanță

560 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

680.000 €
340 € / mp

Teren in zona Spitalului Judetean. Oportunitate ...

Spitalul Județean, Timișoara

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

199.000 €
258.44 € / mp

Teren intravilan 770 mp, cu toate utilitatile, ...

Girocului, Timișoara

La ~5km distanță

770 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
2

112.500 €
148.03 € / mp

Teren de vanzare, in zona Giroc

Girocului, Timișoara

La ~5km distanță

760 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

368.400 €
200 € / mp

Pentru antreprenorii de servicii. Teren 1842 mp ...

Girocului, Timișoara

La ~5km distanță

1.842 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

680.000 €
590.000 €
1,360.00 € / mp

Teren Bloc Braytim - Girocului

Girocului, Timișoara

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

160.000 €
252.76 € / mp

Teren intravilan in zona Girocului-Elisabetin

Girocului, Timișoara

La ~5km distanță

633 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

170.000 €
262.75 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Zona Girocului

Girocului, Timișoara

La ~5km distanță

647 mp teren
Construcții