Proprietăți unice: 7
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

295.000 €
279.000 €
380.65 € / mp

COMISION 0% Teren pentru BLOC de vanzare in zon ...

Complex Studențesc, Timișoara

775 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

95.000 €
363.98 € / mp

Teren in Complexul Studentesc. Urbanism. De van ...

Complex Studențesc, Timișoara

261 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

759.000 €
14,055.56 € / mp

Central Complex Studentesc Teren 759mp S+P+7E+R ...

Complex Studențesc, Timișoara

759 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

999.990 €
583.08 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan 1715 mp | Front 40 ...

Complex Studențesc, Timișoara

1.715 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
2

260.000 €
359.61 € / mp

Teren de vanzare in Complex - Stadion. 723 mp.

Complex Studențesc, Timișoara

723 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
2

1.030.000 €
598.84 € / mp

Teren cu PUZ - 32 Apartamente + 165 mp SAD

Complex Studențesc, Timișoara

1.720 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

3 luni în urmă
2

18.890.000 €
400 € / mp

Teren comercial, rezidential, birouri de vanzar ...

Complex Studențesc, Timișoara

47.225 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
3

39.000 €
50.91 € / mp

Teren Intravilan Becicherecu Mic ,776 mp,Fs. 17 ...

Becicherecu Mic

La ~5km distanță

766 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

38.300 €
50 € / mp

SX580 Becicherecu Mic - Teren Intravilan

Becicherecu Mic

La ~5km distanță

766 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

42.000 €
84 € / mp

Teren Intravilan Becicherecu Mic 500mp,Fs14m,Ut ...

Becicherecu Mic

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții

Agenție

3 luni în urmă
5

36.000 €
60 € / mp

Teren Intravilan Becicherecu Mic 600 mp,Utilita ...

Becicherecu Mic

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

78.795 €
44.77 € / mp

Teren 1760 mp, zona industriala, DN6, Timisoara ...

Becicherecu Mic

La ~5km distanță

1.760 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

55.000 €
49.82 € / mp

Teren Intravilan Becicherecu Mic In Vatra Satul ...

Becicherecu Mic

La ~5km distanță

1.104 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

150.000 €
46.88 € / mp

Teren Intravilan Becicherecu Mic 3200mp,F.S 40m ...

Becicherecu Mic

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
10

270.000 €
290.32 € / mp

Teren in zona Soarelui-Braytim, aproape de Sud ...

Soarelui, Timișoara

La ~5km distanță

930 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

36.000 €
60 € / mp

TEREN CONSTRUCTII DUDESTII NOI 600 MP

Dudeștii Noi

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 36,000 € și 40.000 €
Agenție

8 luni în urmă
9

980.000 €
10 € / mp

Teren industrial Dudestii Noi

Dudeștii Noi

La ~5km distanță

98.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

30.000 €
47.17 € / mp

Terenuri Intravilane Dudestii Noi 636-641mp,Fs ...

Dudeștii Noi

La ~5km distanță

636 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

36.000 €
60 € / mp

Teren intravilan, 600 mp, 2 fronturi, Dudeștii ...

Dudeștii Noi

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

36.000 €
60 € / mp

Dudestii Noi - Teren Constructii

Dudeștii Noi

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
5

42.000 €
50.12 € / mp

Teren Intravilan Dudestii Noi 838mp,Fs 20m,Util ...

Dudeștii Noi

La ~5km distanță

838 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
5

26.650 €
41 € / mp

Parcele de teren 650mp | Dudestii Noi

Dudeștii Noi

La ~5km distanță

650 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
9

187.715 €
55 € / mp

Teren intravilan Dudestii Noi

Dudeștii Noi

La ~5km distanță

3.413 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă

29.282 €
24.200 €
48.80 € / mp

Teren intravilan- Dudestii Noi

Dudeștii Noi

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
1

42.900 €
58.85 € / mp

Dudestii Noi- Teren de Casa-729mp-front 25m- Ve ...

Dudeștii Noi

La ~5km distanță

729 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

58.000 €
59.73 € / mp

Teren Intravilan Dudestii Noi,971 mp,2 Fronturi ...

Dudeștii Noi

La ~5km distanță

971 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
13

50.800 €
50 € / mp

Teren pentru casa sau duplex

Dudeștii Noi

La ~5km distanță

1.016 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 50,800 € și 55.880 €
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

31.050.000 €
450 € / mp

Vanzare teren Str. Garii 69000 mp

Blașcovici, Timișoara

La ~5km distanță

69.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă

159.000 €
318 € / mp

Teren 500 mp Toate utilitatile Blascovici--Semi ...

Blașcovici, Timișoara

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

169.999 €
340.00 € / mp

Teren de casă Blașcovici Timișoara

Blașcovici, Timișoara

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții