Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

28.574 €
13 € / mp

Teren intravilan in Sarbova,judetul Timis

Sârbova

2.198 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

28.000 €
23.51 € / mp

Teren cu livadă de vânzare – Sârbova, poziție e ...

Sârbova

1.191 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 săptămâni în urmă
9

59.990 €
11.77 € / mp

Lot 8 Parcele Intravilan | Oras Buzias | Oportu ...

Central, Buziaș

La ~5km distanță

5.095 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
8

185.000 €
71.62 € / mp

Teren intravilan CENTRAL Buzias, 2583mp

Central, Buziaș

La ~5km distanță

2.583 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

272.940 €
30.01 € / mp

Oportunitate de investitie,în Dragsina,teren 90 ...

Dragșina

La ~10km distanță

9.096 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
3

81.500 €
37.05 € / mp

Teren Intravilan Dragsina 2200 Mp Comizion ZERO ...

Dragșina

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

44.500 €
37.39 € / mp

Teren intravilan 1190 mp | Dragsina (lângă Albi ...

Dragșina

La ~10km distanță

1.190 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

29.990 €
17.64 € / mp

Teren intravilan , curent , apa , nr de casa Sa ...

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

79.900 €
15.98 € / mp

Teren intravilan langa case 5000 mp , apa , cur ...

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
11

22.000 €
13.75 € / mp

Teren intravilan în localitatea Berini

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

1.600 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

20.900 €
31.48 € / mp

Teren in Sacosul Turcesc

Sacoșu Turcesc

La ~10km distanță

664 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

25.325 €
25 € / mp

Teren 1013 mp în zona industrială

Periferie, Recaș

La ~10km distanță

1.013 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

38.450 €
25 € / mp

Teren 1538 mp în zona industrială

Periferie, Recaș

La ~10km distanță

1.538 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

21.825 €
25 € / mp

Teren 874mp în zona industrială

Periferie, Recaș

La ~10km distanță

873 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
2

43.907 €
73.06 € / mp

Teren intravilan de vanzare 601 mp in Recas, zo ...

Recaș

La ~10km distanță

601 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

161.500 €
17 € / mp

Teren 9500 mp în zona industrială

Periferie, Recaș

La ~10km distanță

9.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

29.700 €
39.97 € / mp

Teren intravilan 743 mp în Recaș &#82 ...

Nord, Recaș

La ~10km distanță

743 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

45.000 €
82.12 € / mp

teren in Bazosul Nou

Bazoșu Nou

La ~10km distanță

548 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

89.990 €
67.41 € / mp

Parcela teren - 1335 mp - Bazosu Nou

Bazoșu Nou

La ~10km distanță

1.335 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

61.900 €
51.58 € / mp

Bazosu Nou - Teren 1200mp - Utilitati

Bazoșu Nou

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

22.000 €
15.29 € / mp

Teren de vânzare în Nițchidorf – 1.439 mp

Nițchidorf

La ~15km distanță

1.439 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

18.000 €
12.43 € / mp

DE VÂNZARE: 1.448 MP DE „LINIȘTE PURĂ” LA NIȚCH ...

Nițchidorf

La ~15km distanță

1.448 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

91.000 €
35 € / mp

Doua terenuri la pachet

Izvin

La ~15km distanță

2.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

175.000 €
70 € / mp

Teren cu gazon sintetic IZVIN

Izvin

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

52.000 €
4.29 € / mp

Comision 0 - teren Chizatau - FS E70 intrare Ch ...

Chizătău

La ~15km distanță

12.108 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

13 €
0 € / mp

Oportunitate investitie Teren intravilan 3600 ...

Albina

La ~15km distanță

3.600 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
8

43.875 €
64.71 € / mp

PUZ Finalizat! Ultimele 4 parcele disponibile

Albina

La ~15km distanță

678 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

74.990 €
15.00 € / mp

Teren extravilan - Cartier Armonia - Mosnita

Albina

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
12

34.150 €
50 € / mp

Cel mai nou cartier rezidențial din Mosnit ...

Albina

La ~15km distanță

683 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

49.900 €
83.17 € / mp

COMISION | Terenuri pentru duplex și blocuri lo ...

Albina

La ~15km distanță

600 mp teren
Construcții