Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

150.000 €
200 € / mp

Teren de vanzare intravilan 750 mp sannicolauu ...

Central, Sânnicolau Mare

750 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

85.000 €
45.02 € / mp

TEREN PE MALUL RÂULUI ARANCA SÂNNICOLAU MARE 0% ...

Central, Sânnicolau Mare

La ~5km distanță

1.888 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

360.000 €
33.03 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Sânnicolau Mare, ...

Sud, Sânnicolau Mare

La ~5km distanță

10.900 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

360.000 €
33.03 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Sânnicolau Mare, ...

Sud, Sânnicolau Mare

La ~5km distanță

10.900 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

85.000 €
45.02 € / mp

TEREN PE MALUL RÂULUI ARANCA SÂNNICOLAU MARE 0% ...

Central, Sânnicolau Mare

La ~5km distanță

1.888 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

14.990 €
14.99 € / mp

Teren intravilan in Dudestii Vechi, doua frontu ...

Dudeștii Vechi

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

12.990 €
12.99 € / mp

Teren intravilan in Dudestii Vechi, - 29.72 ml ...

Dudeștii Vechi

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

14.990 €
14.99 € / mp

Teren intravilan in Dudestii Vechi, doua frontu ...

Dudeștii Vechi

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

12.990 €
12.99 € / mp

Teren intravilan in Dudestii Vechi, - 29.72 ml ...

Dudeștii Vechi

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

1.390.000 €
3.38 € / mp

Teren industrial 42 ha Vama Nadlac

Periferie, Nădlac

La ~15km distanță

411.749 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
17

490.000 €
61.25 € / mp

Teren intravilan cu potenzial Arad Sud, DN69, A ...

Sud-Est, Nădlac

La ~15km distanță

8.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
7

160.000 €
180.000 €
64 € / mp

NĂDLAC | Teren 1.15 HA lângă Autostradă | 2.500 ...

Exterior Vest, Nădlac

La ~15km distanță

11.467 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

1.390.000 €
3.38 € / mp

Teren industrial 42 ha Vama Nadlac

Periferie, Nădlac

La ~15km distanță

411.749 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
17

490.000 €
61.25 € / mp

Teren intravilan cu potenzial Arad Sud, DN69, A ...

Sud-Est, Nădlac

La ~15km distanță

8.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
7

160.000 €
180.000 €
64 € / mp

NĂDLAC | Teren 1.15 HA lângă Autostradă | 2.500 ...

Exterior Vest, Nădlac

La ~15km distanță

11.467 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
15

644.204 €
532.400 €
87.53 € / mp

Teren și hale pe calea Aradului în Periam

Periam

La ~20km distanță

7.360 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
15

644.204 €
532.400 €
87.53 € / mp

Teren și hale pe calea Aradului în Periam

Periam

La ~20km distanță

7.360 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
1

12.475 €
11.56 € / mp

Teren intravilan Valcani, Timis

Vălcani

La ~20km distanță

1.079 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
1

12.475 €
11.56 € / mp

Teren intravilan Valcani, Timis

Vălcani

La ~20km distanță

1.079 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

15.000 €
15.29 € / mp

Teren intravilan Comlosu Mare

Comloșu Mare

La ~20km distanță

981 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

15.000 €
15.29 € / mp

Teren intravilan Comlosu Mare

Comloșu Mare

La ~20km distanță

981 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

65.000 €
3.27 € / mp

Teren intravilan pretabil parc fotovoltaic, de ...

Semlac

La ~25km distanță

19.895 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
5

35.500 €
12.33 € / mp

De vanzare Teren intravilan Semlac Arad 2.888mp

Semlac

La ~25km distanță

2.880 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

65.000 €
3.27 € / mp

Teren intravilan pretabil parc fotovoltaic, de ...

Semlac

La ~25km distanță

19.895 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
5

35.500 €
12.33 € / mp

De vanzare Teren intravilan Semlac Arad 2.888mp

Semlac

La ~25km distanță

2.880 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

14.000 €
19.66 € / mp

Teren intravilan la Variaș - 40 km de Timișoara

Variaș

La ~25km distanță

712 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

14.000 €
19.66 € / mp

Teren intravilan la Variaș - 40 km de Timișoara

Variaș

La ~25km distanță

712 mp teren
Construcții