Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

1 lună în urmă
8

360.000 €
33.03 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Sânnicolau Mare, ...

Sud, Sânnicolau Mare

10.900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

85.000 €
45.02 € / mp

TEREN PE MALUL RÂULUI ARANCA SÂNNICOLAU MARE 0% ...

Central, Sânnicolau Mare

1.888 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

150.000 €
200 € / mp

Teren de vanzare intravilan 750 mp sannicolauu ...

Central, Sânnicolau Mare

750 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

14.990 €
14.99 € / mp

Teren intravilan in Dudestii Vechi, doua frontu ...

Dudeștii Vechi

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

12.990 €
12.99 € / mp

Teren intravilan in Dudestii Vechi, - 29.72 ml ...

Dudeștii Vechi

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

1.390.000 €
3.38 € / mp

Teren industrial 42 ha Vama Nadlac

Periferie, Nădlac

La ~15km distanță

411.749 mp teren
Construcții

Agenție

2 luni în urmă
17

490.000 €
61.25 € / mp

Teren intravilan cu potenzial Arad Sud, DN69, A ...

Sud-Est, Nădlac

La ~15km distanță

8.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
7

160.000 €
180.000 €
64 € / mp

NĂDLAC | Teren 1.15 HA lângă Autostradă | 2.500 ...

Exterior Vest, Nădlac

La ~15km distanță

11.467 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
15

644.204 €
532.400 €
87.53 € / mp

Teren și hale pe calea Aradului în Periam

Periam

La ~20km distanță

7.360 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
1

12.475 €
11.56 € / mp

Teren intravilan Valcani, Timis

Vălcani

La ~20km distanță

1.079 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

15.000 €
15.29 € / mp

Teren intravilan Comlosu Mare

Comloșu Mare

La ~20km distanță

981 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

65.000 €
3.27 € / mp

Teren intravilan pretabil parc fotovoltaic, de ...

Semlac

La ~25km distanță

19.895 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
5

35.500 €
12.33 € / mp

De vanzare Teren intravilan Semlac Arad 2.888mp

Semlac

La ~25km distanță

2.880 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

14.000 €
19.66 € / mp

Teren intravilan la Variaș - 40 km de Timișoara

Variaș

La ~25km distanță

712 mp teren
Construcții