Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
28

229.990 €
3.94 € / mp

Teren intravilan cu suprafata de 58.340 mp, in ...

Sânmartinu Sârbesc

58.340 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
2

94.999 €
34.35 € / mp

Teren intravilan 2766 mp in Dinias 20km de Timi ...

Diniaș

La ~5km distanță

2.766 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

50.000 €
50.20 € / mp

Teren intravilan in Dinias, 996mp, gard de beto ...

Diniaș

La ~5km distanță

996 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

40.000 €
40 € / mp

Teren intravilan 1000 mp in Dinias 20km de Timi ...

Diniaș

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
1

715.131 €
7.26 € / mp

Teren 98.503 mp, de vanzare, ideal parc fotovo ...

Peciu Nou

La ~10km distanță

98.503 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

36.990 €
46.35 € / mp

COMISION 0% Parcela de teren de 798 mp in Peciu ...

Peciu Nou

La ~10km distanță

798 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
21

229.990 €
3.94 € / mp

Teren intravilan cu suprafata de 58.340 mp, in ...

Peciu Nou

La ~10km distanță

58.340 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

24.200 €
39.93 € / mp

PARCELE DE VANZARE, OPORTUNITATE DE INVESTITIE

Peciu Nou

La ~10km distanță

606 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

19.000 €
13.20 € / mp

Teren generos Cebza, 1439 mp

Cebza

La ~10km distanță

1.439 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

89.990 €
30.22 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan 2978 mp la sosea | ...

Sânmihaiu German

La ~10km distanță

2.978 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

58.000 €
34.88 € / mp

Comision 0%-Teren generos 1663 mp, Parța – toat ...

Parța

La ~15km distanță

1.663 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

25.000 €
22.94 € / mp

Teren intravilan Parta - destinatie rezidential ...

Parța

La ~15km distanță

1.090 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

21.500 €
38.95 € / mp

Teren 552 mp, cu utilitati, case noi langa, Par ...

Parța

La ~15km distanță

552 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
17

83.370 €
30 € / mp

Teren intravilan cu suprafata de 2779 mp, in Pa ...

Parța

La ~15km distanță

2.779 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

35.000 €
35 € / mp

!! Teren intravilan...1000 mp ...8km Timisoara

Parța

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

40.000 €
36.70 € / mp

Intravilan | 1090mp-Toate Utilitatile | Aproape ...

Parța

La ~15km distanță

1.090 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
11

68.320 €
35 € / mp

Teren intravilan de 1952 mp cu utilitati - zona ...

Parța

La ~15km distanță

1.952 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

31.658 €
22 € / mp

Teren 1,439mp Bobda / Strada Principala

Bobda

La ~15km distanță

1.439 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

40.000 €
8.60 € / mp

Teren 4.650 mp, intravilan, cu front de 42 ml.

Petroman

La ~15km distanță

4.650 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
8

45.000 €
100 € / mp

Teren Sânmihaiul Român, 450mp, 0% Comision

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

450 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

36.000 €
90 € / mp

Teren de vanzare situat în Sanmihaiul Roman

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

25.000 €
37.59 € / mp

Teren intravilan Sanmihaiu Roman

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

665 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

100.000 €
70.87 € / mp

COMISON 0% | Teren intravilan - Sanmihaiul Româ ...

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

1.411 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

84.900 €
84.90 € / mp

Teren intravilan de vanzare 1000 mp, ideal dupl ...

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

49.990 €
79.98 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan constructii, Sanmi ...

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

625 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

39.000 €
53.42 € / mp

De vanzare doua parcele de 730 mp la Sanmihaiu ...

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

730 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
7

55.000 €
50.000 €
107.63 € / mp

Teren 511mp | Toate utilitatile | Sanmihaiu Rom ...

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

511 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

28.000 €
50 € / mp

VAND TEREN INTRAVILAN ZONA LA LIVADA BY NORA

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

560 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

405.000 €
440.000 €
119.12 € / mp

Teren de 3360 mp în exclusivitate, Sânmihaiu Ro ...

Sânmihaiu Român

La ~15km distanță

3.400 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

70.000 €
17.30 € / mp

AX1152 Beregsau Mic, Teren Intravilan Pentru Co ...

Beregsău Mic

La ~15km distanță

4.046 mp teren
Construcții