Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

53.000 €
74.65 € / mp

Teren de vanzare in zona rezidentiala in plina ...

Sânandrei

710 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

71.676 €
99 € / mp

Teren pentru Dublex sau Casa Inviduala

Sânandrei

724 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

75.000 €
26.06 € / mp

Teren Intravilan Dudestii Noi 2878 MP - str. V ...

Dudeștii Noi

La ~5km distanță

2.878 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

2.369.100 €
300 € / mp

Vanzare teren str.Aurora 7897 mp

Aradului, Timișoara

La ~5km distanță

7.897 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

2.160.000 €
25.91 € / mp

Teren Centura Nord Timisoara - front la Centur ...

Aradului, Timișoara

La ~5km distanță

83.365 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

52.500 €
75 € / mp

Vând teren în Cerneteaz, la 12 km distanta de T ...

Cerneteaz

La ~10km distanță

700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

175.000 €
172.58 € / mp

Teren intravilan generos, ideal pentru casa

Torontalului, Timișoara

La ~10km distanță

1.014 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

38.500 €
110 € / mp

Terenuri 350-500mp Torontalului-Metro- curent, ...

Torontalului, Timișoara

La ~10km distanță

350 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

219.616 €
16 € / mp

Teren extravilan Mehala

Torontalului, Timișoara

La ~10km distanță

13.726 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

125.000 €
183.02 € / mp

Proprietar vând teren cu autorizație de constru ...

Torontalului, Timișoara

La ~10km distanță

683 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

574.000 €
70 € / mp

Teren de vânzare zona logistică Dumbrăvița Timi ...

Dumbrăvița

La ~10km distanță

8.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

46.000 €
70.77 € / mp

Teren intravilan Dumbravita

Dumbrăvița

La ~10km distanță

650 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

77.000 €
109.84 € / mp

Proprietar, vând teren, construcții case, Zona ...

Dumbrăvița

La ~10km distanță

701 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

57.000 €
110.47 € / mp

Teren casă duplex Torontalului Timisoara

Mehala, Timișoara

La ~10km distanță

516 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

40.000 €
17.39 € / mp

VAND PARCELA TEREN INTRAVILAN CALACEA, JUD. TIM ...

Călacea

La ~10km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

40.000 €
17.39 € / mp

Vand teren 2300 mp.pentru constructie Loc. Cala ...

Călacea

La ~10km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

37.940 €
1 € / mp

Teren cu PUZ aprobat pentru Stație de mixturi ...

Giarmata

La ~10km distanță

37.940 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

62.000 €
100.32 € / mp

Teren intravilan cu toate utilitatile, pretabil ...

Giarmata

La ~10km distanță

618 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

60.000 €
88.11 € / mp

Vind teren

Giarmata

La ~10km distanță

681 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

69.000 €
127.31 € / mp

DIRECT DE LA PROPRIETAR - Teren intravilan |Săc ...

Săcălaz

La ~10km distanță

542 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

95.000 €
80.000 €
106.98 € / mp

Vand parcela de teren 888mp Torontalului Timiso ...

Aeroport, Timișoara

La ~10km distanță

888 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 75,000 € și 95.000 €
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

250.000 €
250.75 € / mp

Proprietar, vând teren intravilan 997 mp, MEHAL ...

Blașcovici, Timișoara

La ~10km distanță

997 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

31.050.000 €
450 € / mp

Vanzare teren Str. Garii 69000 mp

Blașcovici, Timișoara

La ~10km distanță

69.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

169.999 €
340.00 € / mp

Teren de casă Blașcovici Timișoara

Blașcovici, Timișoara

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

715.650 €
858.780 €
75 € / mp

OPORTUNITATE STRATEGICĂ PENTRU DEZVOLTARE IMOBI ...

Est, Timișoara

La ~10km distanță

9.542 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

35.000 €
93.33 € / mp

Teren intravilan cu casă bătrânească demolabila ...

Pișchia

La ~15km distanță

375 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

75.000 €
122.15 € / mp

Parcele 614 mp servicii+depozit. zona Cl Lugoju ...

Ghiroda

La ~15km distanță

614 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

360.000 €
144 € / mp

Teren pentru dezvoltare rezidențială în Ghiroda

Ghiroda

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

765.000 €
45 € / mp

Teren industrial Calea Sagului - zona Monlandys ...

Șagului, Timișoara

La ~15km distanță

17.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

123.840 €
120 € / mp

Teren intravilan Utvin, Timiș

Utvin

La ~15km distanță

1.032 mp teren
Construcții