Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Agenție

1 lună în urmă
1

75.000 €
107.14 € / mp

Parcela teren 700 mp,16 m f.s.,duplex sau indiv ...

Rudicica

700 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

79.500 €
100 € / mp

Teren de vânzare în Rudicica – 795 mp

Rudicica

795 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

82.000 €
103.14 € / mp

TEREN VANZARE - RUDICICA - TOATE UTILITATILE

Rudicica

795 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

82.500 €
110 € / mp

Parcele de 750mp in Timișoara

Rudicica

750 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
1

227.600 €
200 € / mp

Teren pentru construit bloc pe calea urseni

Calea Urseni, Timișoara

La ~5km distanță

1.138 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
8

43.875 €
64.71 € / mp

PUZ Finalizat! Ultimele 4 parcele disponibile

Calea Urseni, Timișoara

La ~5km distanță

678 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

75.880 €
126.05 € / mp

COMISION 0% Parcela teren intravilan Ciarda Ros ...

Calea Urseni, Timișoara

La ~5km distanță

602 mp teren
Construcții

Agenție

2 luni în urmă
2

648.018 €
222 € / mp

Teren intravilan cu potential dublu - rezidenti ...

Calea Urseni, Timișoara

La ~5km distanță

2.919 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

86.250 €
115 € / mp

Vand Teren pentru casa pe Calea Urseni

Calea Urseni, Timișoara

La ~5km distanță

750 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

79.000 €
116.52 € / mp

678 mp. str. N.Stoica de Hateg nr.96

Calea Urseni, Timișoara

La ~5km distanță

678 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

154.710 €
270 € / mp

Ciarda Roșie | 573 mp | Front 14 ml | Utilități ...

Calea Urseni, Timișoara

La ~5km distanță

573 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

44.000 €
66.07 € / mp

Teren intravilan de vanzare, in Urseni

Calea Urseni, Timișoara

La ~5km distanță

666 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
7

350.000 €
35 € / mp

Teren 10.000 mp | Calea Urseni | Front 63 ml la ...

Calea Urseni, Timișoara

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

165.000 €
190.53 € / mp

Teren intravilan pretabil individuala/duplex | ...

Ciarda Roșie, Timișoara

La ~5km distanță

866 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

150.000 €
287.36 € / mp

Teren Ciarda Rosie, pozitie excelenta

Ciarda Roșie, Timișoara

La ~5km distanță

522 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

165.000 €
190.53 € / mp

Teren ,parcela,Timisoara 866 mp, zona Calea Buz ...

Ciarda Roșie, Timișoara

La ~5km distanță

866 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

100.700 €
160.10 € / mp

Teren rezidential - Ciarda Rosie

Ciarda Roșie, Timișoara

La ~5km distanță

629 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

141.000 €
160.05 € / mp

Teren rezidential - Ciarda Rosie

Ciarda Roșie, Timișoara

La ~5km distanță

881 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 141,000 € și 149.600 €
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

160.000 €
225.35 € / mp

Teren constructii (Intravilan) 710 mp - P+2 (Ci ...

Ciarda Roșie, Timișoara

La ~5km distanță

710 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

295.000 €
201.50 € / mp

Ciarda Roșie / Buziașului | Front 27 ml | Teren ...

Ciarda Roșie, Timișoara

La ~5km distanță

1.464 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

129.900 €
180.42 € / mp

Teren 720 mp Toate utilitatile racordate si fu ...

Ciarda Roșie, Timișoara

La ~5km distanță

720 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

165.000 €
190.53 € / mp

Calea Buziașului - Ciarda Roșie | 866 mp | Fron ...

Ciarda Roșie, Timișoara

La ~5km distanță

866 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

79.000 €
116.52 € / mp

678 mp. str. N.S. de Hateg nr.96, str. Sanzaien ...

Ciarda Roșie, Timișoara

La ~5km distanță

678 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

4.300.000 €
400.37 € / mp

Teren 10.740 mp cu 150 ml front stradal, zona G ...

Girocului, Timișoara

La ~5km distanță

10.740 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

368.400 €
200 € / mp

Pentru antreprenorii de servicii. Teren 1842 mp ...

Girocului, Timișoara

La ~5km distanță

1.842 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

199.000 €
258.44 € / mp

Teren intravilan 770 mp, cu toate utilitatile, ...

Girocului, Timișoara

La ~5km distanță

770 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

15.633.200 €
242 € / mp

COMISION 0% Teren pentru BLOC in zona Braytim

Girocului, Timișoara

La ~5km distanță

64.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
2

112.500 €
148.03 € / mp

Teren de vanzare, in zona Giroc

Girocului, Timișoara

La ~5km distanță

760 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

900.000 €
583.66 € / mp

Teren cu autorizatie de bloc, de vanzare, in G ...

Girocului, Timișoara

La ~5km distanță

1.542 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
3

80.000 €
82.14 € / mp

Teren de vanzare, in Chisoda, Timisoara

Girocului, Timișoara

La ~5km distanță

974 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Rudicica, Județul Timiș

Rudicica, situată în Județul Timiș, oferă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri pentru construcții. Această zonă se bucură de un mediu liniștit, ideal pentru dezvoltarea de proiecte rezidențiale. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 82.000 euro, cu oferte ce încep de la 75.000 euro și ajung până la 82.500 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 107 euro, cu valori variind între 100 și 121 euro.
  • Disponibilitate: Terenurile sunt listate pentru o medie de 56 de zile, indicând o piață activă.
  • Tipuri de construcții: Nu există terenuri noi sau în fază de planificare disponibile în prezent.

Rudicica reprezintă o alegere excelentă pentru investitori și dezvoltatori care caută terenuri accesibile pentru construcții. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Verifică acum terenurile disponibile în Rudicica!