Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
21

229.990 €
3.94 € / mp

Teren intravilan cu suprafata de 58.340 mp, in ...

Peciu Nou

58.340 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

36.990 €
46.35 € / mp

COMISION 0% Parcela de teren de 798 mp in Peciu ...

Peciu Nou

798 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

715.131 €
7.26 € / mp

Teren 98.503 mp, de vanzare, ideal parc fotovo ...

Peciu Nou

98.503 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

50.000 €
50.20 € / mp

Teren intravilan in Dinias, 996mp, gard de beto ...

Diniaș

La ~5km distanță

996 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
2

94.999 €
34.35 € / mp

Teren intravilan 2766 mp in Dinias 20km de Timi ...

Diniaș

La ~5km distanță

2.766 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

40.000 €
40 € / mp

Teren intravilan 1000 mp in Dinias 20km de Timi ...

Diniaș

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții

Agenție

1 lună în urmă
1

19.000 €
13.20 € / mp

Teren generos Cebza, 1439 mp

Cebza

La ~5km distanță

1.439 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

25.000 €
22.94 € / mp

Teren intravilan Parta - destinatie rezidential ...

Parța

La ~5km distanță

1.090 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
17

83.370 €
30 € / mp

Teren intravilan cu suprafata de 2779 mp, in Pa ...

Parța

La ~5km distanță

2.779 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
11

68.320 €
35 € / mp

Teren intravilan de 1952 mp cu utilitati - zona ...

Parța

La ~5km distanță

1.952 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

40.000 €
36.70 € / mp

Intravilan | 1090mp-Toate Utilitatile | Aproape ...

Parța

La ~5km distanță

1.090 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

35.000 €
35 € / mp

!! Teren intravilan...1000 mp ...8km Timisoara

Parța

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
2

21.500 €
38.95 € / mp

Teren 552 mp, cu utilitati, case noi langa, Par ...

Parța

La ~5km distanță

552 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

58.000 €
34.88 € / mp

Comision 0%-Teren generos 1663 mp, Parța – toat ...

Parța

La ~5km distanță

1.663 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
28

229.990 €
3.94 € / mp

Teren intravilan cu suprafata de 58.340 mp, in ...

Sânmartinu Sârbesc

La ~10km distanță

58.340 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

40.000 €
41.850 €
8.60 € / mp

Teren 4.650 mp, intravilan, cu front de 42 ml

Petroman

La ~10km distanță

4.650 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

262.000 €
14.97 € / mp

Teren Sag, jud. Timis de vanzare

Șag

La ~10km distanță

17.500 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
10

107.900 €
83 € / mp

Comision 0%-Sag-Teren intravilan-Investitie-Mix ...

Șag

La ~10km distanță

1.797 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

259.990 €
13.00 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan de 20.000 mp, fron ...

Șag

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

1.650.000 €
31.02 € / mp

Teren industrial Sag, Centura SUD, PUZ aprobat

Șag

La ~10km distanță

53.200 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

598.000 €
33.57 € / mp

Teren intravilan fara PUZ | Sag | Manastire

Șag

La ~10km distanță

17.813 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

372.000 €
20 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan 18.600 mp - SAG - ...

Șag

La ~10km distanță

18.600 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

50.820 €
60 € / mp

TEREN 847 MP SAG - ZONA MANASTIRE

Șag

La ~10km distanță

847 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

117.000 €
65.11 € / mp

Teren intavilan in Șag, 1797 mp cu autorizație ...

Șag

La ~10km distanță

1.797 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

38.500 €
70 € / mp

Parcele 550 mp, PUZ nou, de vanzare, asfalt, SA ...

Șag

La ~10km distanță

550 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

225.000 €
22.50 € / mp

Comision 0%!! Teren intravilan Sagului 10000 mp ...

Șag

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

225.000 €
22.50 € / mp

Comision 0%!! Teren intravilan intrare in Sag s ...

Șag

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

199.500 €
39.98 € / mp

Teren intravilan Șag - Mănăstire

Șag

La ~10km distanță

4.990 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 199,500 € și 199.600 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

69.980 €
56.80 € / mp

2 Parcele teren intravilan de 616 mp, total 123 ...

Șag

La ~10km distanță

1.232 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

53.000 €
84.94 € / mp

Teren Sag, 2 parcele de 624 mp si 1134

Șag

La ~10km distanță

624 mp teren
Construcții

Terenuri de construcții de vânzare în Peciu-Nou, Județul Timiș

Peciu-Nou, o localitate liniștită din Județul Timiș, oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori imobiliari. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții din zonă, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 41.000 euro, cu oferte care încep de la 24.200 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri variate: Prețurile pot ajunge până la 591.018 euro, oferind opțiuni pentru diverse bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 40 euro, cu valori ce variază de la 4 euro/m² până la 41 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile sunt listate în medie timp de 72 de zile, indicând o piață activă.
  • Accesibilitate: Aproximativ 11% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori.

Peciu-Nou reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de construcții la prețuri accesibile, cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Verifică acum terenurile disponibile în Peciu-Nou!