Proprietăți unice: 10
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
3

20.755 €
35 € / mp

Teren intravilan Padureni

Pădureni (Jebel)

593 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

359.990 €
18.00 € / mp

Teren intravilan 2 hectare in Padureni – oportu ...

Pădureni (Jebel)

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

25.000 €
46.73 € / mp

Parcele teren 535 mp, front 37 ml, Padureni

Pădureni (Jebel)

535 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
1

240.000 €
8 € / mp

Teren ideal pentru dezvoltare zona industriala

Pădureni (Jebel)

30.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

349.990 €
14.17 € / mp

COMISION 0% Teren de vanzare intravilan de 24.7 ...

Pădureni (Jebel)

24.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

37.490 €
23.43 € / mp

COMISION 0% Teren de vanzare intravilan de 1.60 ...

Pădureni (Jebel)

1.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

105.990 €
16.56 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan 6400 mp la drum as ...

Pădureni (Jebel)

6.400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

19.990 €
30.06 € / mp

Teren intravilan 665 mp cu Puz aprobat - Padure ...

Pădureni (Jebel)

665 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

110.000 €
17.19 € / mp

LX242 Teren Padureni-posibilitate dezmembrare

Pădureni (Jebel)

6.400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

74.990 €
25.00 € / mp

Comision 0% Teren intravilan 3000 mp in Paduren ...

Pădureni (Jebel)

3.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 zile în urmă
1

47.090 €
29.99 € / mp

Locul ideal pentru casa ta | teren intravilan 1 ...

Jebel

La ~5km distanță

1.570 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

64.990 €
19.42 € / mp

Teren intravilan de 3346 mp cu 2 fronturi - Jeb ...

Jebel

La ~5km distanță

3.346 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

2.726.512 €
92 € / mp

De vanzare teren, comercial, industrial, logist ...

Șag

La ~5km distanță

29.636 mp teren
Construcții

Agenție

Mai mult de un an
3

38.500 €
70 € / mp

Parcele 550 mp, PUZ nou, de vanzare, asfalt, SA ...

Șag

La ~5km distanță

550 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
1

372.000 €
20 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan 18.600 mp - SAG - ...

Șag

La ~5km distanță

18.600 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

45.000 €
90 € / mp

Teren intravilan 500 mp, 2 fronturi, vatra satu ...

Șag

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
5

559.000 €
48.98 € / mp

Sag- Teren Intravilan- 11.412mp-3 fronturi stra ...

Șag

La ~5km distanță

11.412 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
9

58.000 €
78.59 € / mp

Teren intravilan, 738 mp, fs 16.5 ml, Sag

Șag

La ~5km distanță

738 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

513.540 €
45 € / mp

Ideal investitie!!! Teren intravilan parcelabil ...

Șag

La ~5km distanță

11.412 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

133.000 €
68.14 € / mp

Teren intravilan 1950 mp, front stradal 19.2 ml ...

Șag

La ~5km distanță

1.952 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

86.990 €
31.18 € / mp

COMISION 0% | Teren intravilan | 2.790 mp | Fro ...

Șag

La ~5km distanță

2.790 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

1.032.102 €
27 € / mp

Teren intravilan industrial

Șag

La ~5km distanță

38.226 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

598.000 €
33.57 € / mp

Teren intravilan fara PUZ | Sag | Manastire

Șag

La ~5km distanță

17.813 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

2.250.500 €
35 € / mp

Teren | Ideal pentru Hale de Productie sau Depo ...

Șag

La ~5km distanță

64.300 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

168.820 €
10 € / mp

Teren Intravilan INDUSTRIAL | SAG-TIMISOAR | CO ...

Șag

La ~5km distanță

16.882 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
12

50.820 €
60 € / mp

TEREN 847 MP SAG - ZONA MANASTIRE

Șag

La ~5km distanță

847 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

117.000 €
65.11 € / mp

Teren intavilan in Șag, 1797 mp cu autorizație ...

Șag

La ~5km distanță

1.797 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
10

107.900 €
83 € / mp

Comision 0%-Sag-Teren intravilan-Investitie-Mix ...

Șag

La ~5km distanță

1.797 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

50.000 €
51.000 €
75.41 € / mp

Vand teren Sag zona de Nord

Șag

La ~5km distanță

663 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

199.650 €
40.01 € / mp

Teren intravilan Șag - Mănăstire

Șag

La ~5km distanță

4.990 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Pădureni-Jebel, Județul Timiș

Pădureni-Jebel, situat în Județul Timiș, este o zonă liniștită, ideală pentru cei care caută să investească în terenuri pentru construcții. Această localitate oferă un mediu rural plăcut, fiind accesibilă din orașele din apropiere. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 25.000 euro, cu oferte ce încep de la 20.755 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri variate: Prețurile pot ajunge până la 359.990 euro, în funcție de amplasare și dimensiuni.
  • Accesibilitate: Aproximativ 17% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 65 de zile, indicând o piață activă.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 46 euro, cu valori variind între 18 euro și 47 euro.

Pădureni-Jebel reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri pentru construcții, având prețuri accesibile și un mediu plăcut. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Descoperă acum terenurile de vânzare în Pădureni-Jebel!