Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

3 zile în urmă
1

47.090 €
29.99 € / mp

Locul ideal pentru casa ta | teren intravilan 1 ...

Jebel

1.570 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

64.990 €
19.42 € / mp

Teren intravilan de 3346 mp cu 2 fronturi - Jeb ...

Jebel

3.346 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
2

25.000 €
46.73 € / mp

Parcele teren 535 mp, front 37 ml, Padureni

Pădureni (Jebel)

La ~5km distanță

535 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

74.990 €
25.00 € / mp

Comision 0% Teren intravilan 3000 mp in Paduren ...

Pădureni (Jebel)

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

359.990 €
18.00 € / mp

Teren intravilan 2 hectare in Padureni – oportu ...

Pădureni (Jebel)

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

20.755 €
35 € / mp

Teren intravilan Padureni

Pădureni (Jebel)

La ~5km distanță

593 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

240.000 €
8 € / mp

Teren ideal pentru dezvoltare zona industriala

Pădureni (Jebel)

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

110.000 €
17.19 € / mp

LX242 Teren Padureni-posibilitate dezmembrare

Pădureni (Jebel)

La ~5km distanță

6.400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

19.990 €
30.06 € / mp

Teren intravilan 665 mp cu Puz aprobat - Padure ...

Pădureni (Jebel)

La ~5km distanță

665 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

37.490 €
23.43 € / mp

COMISION 0% Teren de vanzare intravilan de 1.60 ...

Pădureni (Jebel)

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

349.990 €
14.17 € / mp

COMISION 0% Teren de vanzare intravilan de 24.7 ...

Pădureni (Jebel)

La ~5km distanță

24.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

105.990 €
16.56 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan 6400 mp la drum as ...

Pădureni (Jebel)

La ~5km distanță

6.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

40.000 €
8.60 € / mp

Teren 4.650 mp, intravilan, cu front de 42 ml.

Petroman

La ~10km distanță

4.650 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

30.000 €
15.05 € / mp

Teren Voiteg (30km de Timisoara)

Voiteg

La ~10km distanță

1.993 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

14.000 €
23.61 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Voiteg – Oportun ...

Voiteg

La ~10km distanță

593 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

58.000 €
34.88 € / mp

Comision 0%-Teren generos 1663 mp, Parța – toat ...

Parța

La ~10km distanță

1.663 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

35.000 €
35 € / mp

!! Teren intravilan...1000 mp ...8km Timisoara

Parța

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

25.000 €
22.94 € / mp

Teren intravilan Parta - destinatie rezidential ...

Parța

La ~10km distanță

1.090 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

21.500 €
38.95 € / mp

Teren 552 mp, cu utilitati, case noi langa, Par ...

Parța

La ~10km distanță

552 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
11

68.320 €
35 € / mp

Teren intravilan de 1952 mp cu utilitati - zona ...

Parța

La ~10km distanță

1.952 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
17

83.370 €
30 € / mp

Teren intravilan cu suprafata de 2779 mp, in Pa ...

Parța

La ~10km distanță

2.779 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

40.000 €
36.70 € / mp

Intravilan | 1090mp-Toate Utilitatile | Aproape ...

Parța

La ~10km distanță

1.090 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

50.000 €
51.000 €
75.41 € / mp

Vand teren Sag zona de Nord

Șag

La ~10km distanță

663 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

199.650 €
40.01 € / mp

Teren intravilan Șag - Mănăstire

Șag

La ~10km distanță

4.990 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

86.990 €
31.18 € / mp

COMISION 0% | Teren intravilan | 2.790 mp | Fro ...

Șag

La ~10km distanță

2.790 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

1.032.102 €
27 € / mp

Teren intravilan industrial

Șag

La ~10km distanță

38.226 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

513.540 €
45 € / mp

Ideal investitie!!! Teren intravilan parcelabil ...

Șag

La ~10km distanță

11.412 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
5

559.000 €
48.98 € / mp

Sag- Teren Intravilan- 11.412mp-3 fronturi stra ...

Șag

La ~10km distanță

11.412 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
9

58.000 €
78.59 € / mp

Teren intravilan, 738 mp, fs 16.5 ml, Sag

Șag

La ~10km distanță

738 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

45.000 €
90 € / mp

Teren intravilan 500 mp, 2 fronturi, vatra satu ...

Șag

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții