Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
7

48.000 €
13.15 € / mp

Teren generos I comision 0% I Ghilad

Ghilad

3.650 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 săptămâni în urmă
3

14.000 €
23.61 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Voiteg – Oportun ...

Voiteg

La ~5km distanță

593 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

30.000 €
15.05 € / mp

Teren Voiteg (30km de Timisoara)

Voiteg

La ~5km distanță

1.993 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

40.000 €
41.850 €
8.60 € / mp

Teren 4.650 mp, intravilan, cu front de 42 ml

Petroman

La ~10km distanță

4.650 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
4

290.000 €
3.01 € / mp

Teren arabil intravilan in localitatea Deta

Vest, Deta

La ~10km distanță

96.400 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

19.000 €
13.20 € / mp

Teren generos Cebza, 1439 mp

Cebza

La ~10km distanță

1.439 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

22.500 €
30 € / mp

Vand teren intravilan Jebel 5 parcele, intre 50 ...

Jebel

La ~10km distanță

750 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

64.990 €
19.42 € / mp

Teren intravilan de 3346 mp cu 2 fronturi - Jeb ...

Jebel

La ~10km distanță

3.346 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

105.990 €
16.56 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan 6400 mp la drum as ...

Pădureni (Jebel)

La ~15km distanță

6.400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

74.990 €
25.00 € / mp

Comision 0% Teren intravilan 3000 mp in Paduren ...

Pădureni (Jebel)

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

110.000 €
17.19 € / mp

LX242 Teren Padureni-posibilitate dezmembrare

Pădureni (Jebel)

La ~15km distanță

6.400 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

25.000 €
46.73 € / mp

Parcele teren 535 mp, front 37 ml, Padureni

Pădureni (Jebel)

La ~15km distanță

535 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

359.990 €
18.00 € / mp

Teren intravilan 2 hectare in Padureni – oportu ...

Pădureni (Jebel)

La ~15km distanță

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

20.755 €
35 € / mp

Teren intravilan Padureni

Pădureni (Jebel)

La ~15km distanță

593 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

37.490 €
23.43 € / mp

COMISION 0% Teren de vanzare intravilan de 1.60 ...

Pădureni (Jebel)

La ~15km distanță

1.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

349.990 €
14.17 € / mp

COMISION 0% Teren de vanzare intravilan de 24.7 ...

Pădureni (Jebel)

La ~15km distanță

24.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

19.990 €
16.490 €
30.06 € / mp

Teren intravilan 665 mp cu Puz aprobat - Padure ...

Pădureni (Jebel)

La ~15km distanță

665 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

240.000 €
8 € / mp

Teren ideal pentru dezvoltare zona industriala

Pădureni (Jebel)

La ~15km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

715.131 €
7.26 € / mp

Teren 98.503 mp, de vanzare, ideal parc fotovo ...

Peciu Nou

La ~15km distanță

98.503 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

24.200 €
39.93 € / mp

PARCELE DE VANZARE, OPORTUNITATE DE INVESTITIE

Peciu Nou

La ~15km distanță

606 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

36.990 €
46.35 € / mp

COMISION 0% Parcela de teren de 798 mp in Peciu ...

Peciu Nou

La ~15km distanță

798 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
21

229.990 €
3.94 € / mp

Teren intravilan cu suprafata de 58.340 mp, in ...

Peciu Nou

La ~15km distanță

58.340 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
11

68.320 €
35 € / mp

Teren intravilan de 1952 mp cu utilitati - zona ...

Parța

La ~20km distanță

1.952 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

40.000 €
36.70 € / mp

Intravilan | 1090mp-Toate Utilitatile | Aproape ...

Parța

La ~20km distanță

1.090 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

35.000 €
35 € / mp

!! Teren intravilan...1000 mp ...8km Timisoara

Parța

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

58.000 €
34.88 € / mp

Comision 0%-Teren generos 1663 mp, Parța – toat ...

Parța

La ~20km distanță

1.663 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
2

21.500 €
38.95 € / mp

Teren 552 mp, cu utilitati, case noi langa, Par ...

Parța

La ~20km distanță

552 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

25.000 €
22.94 € / mp

Teren intravilan Parta - destinatie rezidential ...

Parța

La ~20km distanță

1.090 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
17

83.370 €
30 € / mp

Teren intravilan cu suprafata de 2779 mp, in Pa ...

Parța

La ~20km distanță

2.779 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

69.980 €
56.80 € / mp

2 Parcele teren intravilan de 616 mp, total 123 ...

Șag

La ~20km distanță

1.232 mp teren
Construcții