Proprietăți unice: 16
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
6

489.000 €
34.93 € / mp

Teren industrial de vânzare Covaci | 14.000 mp ...

Covaci

14.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

269.000 €
71.96 € / mp

Teren pretabil pentru spatii agrement 3738 mp | ...

Covaci

3.738 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

45.285 €
69.99 € / mp

Teren pentru individuala sau duplex 647mp | Cov ...

Covaci

647 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 45,285 € și 50.000 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
1

464.688 €
36 € / mp

Covaci - teren industrial 12908 mp - fron strad ...

Covaci

12.908 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

58.880 €
80 € / mp

Teren 736mp Covaci / Drumul nou

Covaci

736 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
1

63.000 €
59.000 €
69.38 € / mp

Vand teren in sat Covaci.908mp.Pret 63000 Euro ...

Covaci

908 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

40.000 €
80 € / mp

Teren 500mp Covaci / Drumul nou

Covaci

500 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

190.000 €
95 € / mp

Covaci - Teren Intravilan

Covaci

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

57.800 €
74.97 € / mp

Parcele teren intravilan duplex/ case insiruite ...

Covaci

771 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

50.050 €
65 € / mp

Teren Covaci-770-1540 mp la asfalt

Covaci

770 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

47.000 €
67.14 € / mp

Teren intravilan| Covaci

Covaci

700 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
5

35.310 €
55 € / mp

Parcele de teren intravilan, duplex/individuala ...

Covaci

642 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

76.960 €
65 € / mp

COMISION 0% Parcela de teren intravilan 1184 MP ...

Covaci

1.184 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

99.990 €
59.98 € / mp

COMISION 0% Vanzare/schimb cu apartament, teren ...

Covaci

1.667 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

44.600 €
60.03 € / mp

COMISION 0% Vanzare teren intravilan, 743 mp - ...

Covaci

743 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 44,600 € și 55.440 €
Agenție

Mai mult de un an
5

74.900 €
50.27 € / mp

Teren intravilan 1490mp | SAD | Covaci

Covaci

1.490 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
3

66.960 €
80 € / mp

Teren casa 837mp Cernateaz- vatra satului

Cerneteaz

La ~5km distanță

837 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

52.500 €
75 € / mp

Vând teren în Cerneteaz, la 12 km distanta de T ...

Cerneteaz

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

135.400 €
200 € / mp

Teten de vinzare in zona residentiala

Dumbrăvița

La ~5km distanță

677 mp teren
Construcții

Agenție

8 luni în urmă
6

112.875 €
125 € / mp

IMODIVERS-- 903mp, Dumbravita-Mures, 125E/mp

Dumbrăvița

La ~5km distanță

903 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
3

138.000 €
230 € / mp

Teren Casa - Vatra Satului - 600 Mp

Dumbrăvița

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 138,000 € și 163.000 €
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
2

105.000 €
150 € / mp

Proprietar vand teren Dumbravita

Dumbrăvița

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

195.000 €
285.499 €
229.41 € / mp

De vanzare teren , pădure zona Bălces ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

850 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
8

300.000 €
300 € / mp

Teren Zona Ferventia - Padure - 1000 mp

Dumbrăvița

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

135.500 €
149.06 € / mp

Teren intravilan 909 mp – Dumbrăvița

Dumbrăvița

La ~5km distanță

909 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

101.805 €
165 € / mp

Doua parcele servicii / rezidential P+2E+M | Du ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

617 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

144.900 €
144.90 € / mp

Teren de 1000 mp în zonă Premium din Dumbrăvița

Dumbrăvița

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

4.360.800 €
80 € / mp

TEREN SERVICI-DEPOZITARE CALEA ARADULUI

Dumbrăvița

La ~5km distanță

54.510 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

120.700 €
164.89 € / mp

SX511 Dumbravita(Ion Creanga), Teren intravilan

Dumbrăvița

La ~5km distanță

732 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 120,700 € și 144.000 €
Agenție

6 luni în urmă
1

109.275 €
155 € / mp

Teren intravilan | Dumbravita

Dumbrăvița

La ~5km distanță

705 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Covaci, Județul Timiș

Covaci, situat în apropierea Timișoarei, oferă un mediu liniștit și accesibil, ideal pentru dezvoltări rezidențiale. Această zonă beneficiază de o infrastructură bine dezvoltată și de un acces facil la oraș. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcție din Covaci, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcție este de 269.000 euro, cu oferte care încep de la 45.285 euro, ceea ce reflectă un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri variate: Prețurile terenurilor pot ajunge până la 489.999 euro, cu un preț mediu pe metru pătrat de 65 euro, variind între 35 euro/m² și 72 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 45 de zile, indicând o piață activă.
  • Tipuri de construcții: Nu există terenuri noi sau în fază de planificare disponibile în prezent, ceea ce sugerează o oportunitate pentru dezvoltări viitoare.

Covaci reprezintă o alegere excelentă pentru investitori și dezvoltatori care caută oportunități de construcție într-o zonă în expansiune. Ești pregătit să explorezi terenurile de construcție disponibile în Covaci? Nu rata cele mai recente oferte!