Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

52.000 €
4.29 € / mp

Comision 0 - teren Chizatau - FS E70 intrare Ch ...

Chizătău

12.108 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

45.960 €
12 € / mp

Teren de vânzare Boldur

Boldur

La ~5km distanță

3.830 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
9

15.000 €
22.000 €
10.25 € / mp

Casă cu teren de 1.463 mp în Ghizela, Timiș – C ...

Ghizela

La ~10km distanță

1.463 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

1.434.265.320 €
28,452.00 € / mp

Teren de vanzare test 08.05.2026, 01:16:17

Darova

La ~10km distanță

50.410 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

261.163.500 €
44,265.00 € / mp

Teren de vanzare test 08.05.2026, 01:17:25

Darova

La ~10km distanță

5.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

2.147.483.647 €
21,812.94 € / mp

Teren de vanzare test 11.05.2026, 01:12:53

Darova

La ~10km distanță

98.450 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

1.081.293.000 €
24,436.00 € / mp

Teren de vanzare test 11.05.2026, 01:13:54

Darova

La ~10km distanță

44.250 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

2.147.483.647 €
24,478.33 € / mp

Teren de vanzare test 12.05.2026, 01:13:40

Darova

La ~10km distanță

87.730 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

2.147.483.647 €
38,686.43 € / mp

Teren de vanzare test 12.05.2026, 01:12:36

Darova

La ~10km distanță

55.510 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

2.147.483.647 €
40,541.51 € / mp

Teren de vanzare test 12.05.2026, 02:13:06

Darova

La ~10km distanță

52.970 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

776.464.780 €
75,166.00 € / mp

Teren de vanzare test 12.05.2026, 02:14:08

Darova

La ~10km distanță

10.330 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
9

25.000 €
23.58 € / mp

Darova, Teren Intravilan 1060 Mp., Str. Princip ...

Darova

La ~10km distanță

1.060 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

36.602 €
30.250 €
8.68 € / mp

Teren intravilan 4,215mp Tes / comuna Brestovat

Teș

La ~15km distanță

4.215 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

28.000 €
23.51 € / mp

Teren cu livadă de vânzare – Sârbova, poziție e ...

Sârbova

La ~15km distanță

1.191 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

28.574 €
13 € / mp

Teren intravilan in Sarbova,judetul Timis

Sârbova

La ~15km distanță

2.198 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

4.900 €
14 € / mp

Fara Comision Teren Lugoj

Central, Lugoj

La ~15km distanță

350 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

313.200 €
27 € / mp

Teren edificabil de vanzare, in Lugoj, judetul ...

Periferie, Lugoj

La ~15km distanță

11.600 mp teren
Construcții
Dezvoltator

10 luni în urmă
1

232.320 €
36.28 € / mp

Vanzare teren Lugoj_OMV Petrom

Sud-Vest, Lugoj

La ~15km distanță

6.403 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

125.000 €
108.89 € / mp

Teren Intravilan - Curti Constructii

Sud-Est, Lugoj

La ~15km distanță

1.148 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

2.052.000 €
27 € / mp

Teren situat la centura localitatii Lugoj

Lugoj

La ~15km distanță

76.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

450.000 €
81.82 € / mp

Teren central la asfalt cu toate utilitatile, L ...

Central, Lugoj

La ~15km distanță

5.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

38.500 €
35.65 € / mp

OFERTA la primele 2 parcele

Vest, Lugoj

La ~15km distanță

1.080 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

330.000 €
57.34 € / mp

Teren cu PUZ - Aproximativ 100 Apartamente

Central, Lugoj

La ~15km distanță

5.755 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

31.620 €
66.71 € / mp

🏡 Teren intravilan – 2 loturi disponibile | Lu ...

Exterior Vest, Lugoj

La ~15km distanță

474 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
16

123.000 €
15 € / mp

Lugoj, Investiție excelentă: 8.200 M ...

Central, Lugoj

La ~15km distanță

8.200 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

250.000 €
104.82 € / mp

Lugoj, Teren Intravilan cu PUZ Aprobat 2.385 ...

Central, Lugoj

La ~15km distanță

2.385 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

106.000 €
59.82 € / mp

Oportunitate investitie ! Teren de vanzare cu t ...

Central, Lugoj

La ~15km distanță

1.772 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
8

185.000 €
71.62 € / mp

Teren intravilan CENTRAL Buzias, 2583mp

Central, Buziaș

La ~15km distanță

2.583 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
9

59.990 €
11.77 € / mp

Lot 8 Parcele Intravilan | Oras Buzias | Oportu ...

Central, Buziaș

La ~15km distanță

5.095 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
13

24.000 €
24.56 € / mp

Teren 977 mp cu fundație și pivniță finalizată

Victor Vlad Delamarina

La ~15km distanță

977 mp teren
Construcții