Proprietăți unice: 17
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
1

179.000 €
102.29 € / mp

Teren 1750 mp Asfalt si utilitati Central-Chi ...

Chișoda

1.750 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

45.990 €
70.65 € / mp

Comision 0% Teren intravilan 651 mp - Chisoda

Chișoda

651 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

140.000 €
236.89 € / mp

Teren 591 mp, cu casa demolabila, utilitati, id ...

Chișoda

591 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

46.000 €
70.66 € / mp

Teren ideal pentru casă sau investiție – Chișod ...

Chișoda

651 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

677.250 €
35 € / mp

Teren extravilan de 19350 mp - zona Chisoda

Chișoda

19.350 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

49.900 €
90.56 € / mp

Chisoda - teren intravilan- 551 mp

Chișoda

551 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

368.000 €
20 € / mp

Teren extravilan 18.400 mp, 2 fronturi stradale ...

Chișoda

18.400 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

29.900 €
65 € / mp

Terenuri pentru Hale si Constructii Industriale ...

Chișoda

460 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

62.900 €
89.86 € / mp

CHISODA-GIROC - Teren individuala/duplex, su.70 ...

Chișoda

700 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

62.900 €
89.86 € / mp

CHISODA - 700MP - PRETABIL INESTITIE - TOATE UT ...

Chișoda

700 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

29.900 €
65 € / mp

Terenuri pentru Hale si Constructii Industriale ...

Chișoda

460 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
8

52.500 €
75.11 € / mp

Parcele teren cu utilitati Chisoda

Chișoda

699 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
12

49.750 €
79.98 € / mp

COMISION 0% Teren de 622 mp intravilan pretabil ...

Chișoda

622 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

70.000 €
71.94 € / mp

Teren pentru constructii casa, duplex 973 mp. I ...

Chișoda

973 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

80.392 €
66.55 € / mp

Parcele teren cu alta destinatie zona de vile C ...

Chișoda

1.208 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
13

274.990 €
55.00 € / mp

COMISION 0% Teren de vanzare intravilan de 5000 ...

Chișoda

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

549.990 €
53.78 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan de 10.226 mp - zon ...

Chișoda

10.226 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
1

49.999 €
69.54 € / mp

Teren de vanzare in Timisoara zona Sagului

Steaua, Timișoara

La ~5km distanță

719 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

99.000 €
146.88 € / mp

Teren intravilan - 674 mp - Zona Steaua - Comis ...

Steaua, Timișoara

La ~5km distanță

674 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
3

99.990 €
199.98 € / mp

Comision 0, Oportunitate Rara, Teren 500mp, P+4 ...

Steaua, Timișoara

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

1.050.000 €
250 € / mp

Proprietate Timisoara, teren, vila, hala, magaz ...

Steaua, Timișoara

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

9 luni în urmă
1

107.625 €
21 € / mp

5125 mp in spate la flonta la 25 ml de centura ...

Giroc

La ~5km distanță

5.125 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

252.500 €
250 € / mp

TEREN LOCUINTE COLECTIVE SI FUNCTIUNI COMPLEMEN ...

Giroc

La ~5km distanță

1.010 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

457.000 €
467.000 €
56.33 € / mp

Ocazie super preț! de vanzare terenuri de ...

Giroc

La ~5km distanță

8.113 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

1.637.405 €
77 € / mp

PUZ Giroc, 60 de duplexuri, 31 apartamente+SAD- ...

Giroc

La ~5km distanță

21.265 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

16.000.000 €
247.68 € / mp

Oportunitate unica de investitie – Teren PUZ 64 ...

Giroc

La ~5km distanță

64.600 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

580.000 €
93.55 € / mp

Giroc Teren de Bloc | 6200mp 65 apartamente | P ...

Giroc

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

130.000 €
160.10 € / mp

Teren 812 mp, de vanzare, PUZ aprobat P+2, Giro ...

Giroc

La ~5km distanță

812 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

85.390 €
139.98 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan 610 mp, si front d ...

Giroc

La ~5km distanță

610 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

480.000 €
48 € / mp

Giroc Teren 10.000mp cu PUZ in lucru | Destinat ...

Giroc

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Chisoda, Județul Timiș

Chisoda, o localitate din apropierea Timișoarei, oferă oportunități excelente pentru dezvoltări imobiliare datorită accesibilității și potențialului de creștere. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcție din zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcție este de aproximativ 62.000 euro, cu oferte care încep de la 29.900 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri variate: Cele mai scumpe terenuri pot ajunge până la 677.250 euro, oferind opțiuni pentru diferite tipuri de dezvoltări.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 90 euro, cu valori ce variază de la 20 euro/m² pentru terenurile mai puțin dezvoltate până la 237 euro/m² pentru cele din zone premium.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 93 de zile, indicând o piață activă.
  • Construcții recente: Nu există terenuri noi sau în fază de planificare disponibile în acest moment.

Chisoda reprezintă o alegere excelentă pentru investitori și dezvoltatori care caută terenuri de construcție la prețuri accesibile, într-o zonă cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din Chisoda? Verifică acum terenurile disponibile!