Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

43.483 €
35.937 €
80.52 € / mp

Comision 0% Parcele de teren duplex sau individ ...

Bucovăț (Dumbrava)

540 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

35.000 €
41.000 €
76.09 € / mp

Teren de constructie - prima linie de lacul Sur ...

Fârdea

La ~5km distanță

460 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

16.500 €
20.63 € / mp

Teren intravilan casa de vacanță, 800, 2 fs, Su ...

Botinești

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
34

189.000 €
22.58 € / mp

Oportunitate unică pentru afacerea ta în Margin ...

Margina

La ~10km distanță

8.369 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

2.052.000 €
27 € / mp

Teren situat la centura localitatii Lugoj

Lugoj

La ~20km distanță

76.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

38.500 €
35.65 € / mp

OFERTA la primele 2 parcele

Vest, Lugoj

La ~20km distanță

1.080 mp teren
Construcții
Dezvoltator

10 luni în urmă
1

232.320 €
36.28 € / mp

Vanzare teren Lugoj_OMV Petrom

Sud-Vest, Lugoj

La ~20km distanță

6.403 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

4.900 €
14 € / mp

Fara Comision Teren Lugoj

Central, Lugoj

La ~20km distanță

350 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

301.600 €
313.200 €
26 € / mp

Teren edificabil de vanzare, in Lugoj, judetul ...

Periferie, Lugoj

La ~20km distanță

11.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

125.000 €
108.89 € / mp

Teren Intravilan - Curti Constructii

Sud-Est, Lugoj

La ~20km distanță

1.148 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

450.000 €
81.82 € / mp

Teren central la asfalt cu toate utilitatile, L ...

Central, Lugoj

La ~20km distanță

5.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

330.000 €
57.34 € / mp

Teren cu PUZ - Aproximativ 100 Apartamente

Central, Lugoj

La ~20km distanță

5.755 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

31.620 €
66.71 € / mp

🏡 Teren intravilan – 2 loturi disponibile | Lu ...

Exterior Vest, Lugoj

La ~20km distanță

474 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

250.000 €
104.82 € / mp

Lugoj, Teren Intravilan cu PUZ Aprobat 2.385 ...

Central, Lugoj

La ~20km distanță

2.385 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
16

123.000 €
15 € / mp

Lugoj, Investiție excelentă: 8.200 M ...

Central, Lugoj

La ~20km distanță

8.200 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

106.000 €
59.82 € / mp

Oportunitate investitie ! Teren de vanzare cu t ...

Central, Lugoj

La ~20km distanță

1.772 mp teren
Construcții
Dezvoltator

10 luni în urmă
3

126.300 €
16.49 € / mp

Teren + Constructie de vanzare in Varadia de Mu ...

Vărădia de Mureș

La ~25km distanță

7.661 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
13

24.000 €
24.56 € / mp

Teren 977 mp cu fundație și pivniță finalizată

Victor Vlad Delamarina

La ~25km distanță

977 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
11

28.000 €
2.80 € / mp

Teren intravilan, partial imprejmuit, eligibil ...

Pojoga

La ~30km distanță

10.000 mp teren
Construcții