Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

27.990 €
45.07 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan constructii, Bereg ...

Beregsău Mare

621 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

39.500 €
30.38 € / mp

Teren 1300 mp, Beregsău Mare

Beregsău Mare

1.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

40.000 €
30.77 € / mp

Parcela de teren, ideala pentru casa, sp 1300 m ...

Beregsău Mare

1.300 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
4

70.000 €
17.30 € / mp

AX1152 Beregsau Mic, Teren Intravilan Pentru Co ...

Beregsău Mic

La ~5km distanță

4.046 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

89.990 €
30.22 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan 2978 mp la sosea | ...

Sânmihaiu German

La ~5km distanță

2.978 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

34.990 €
43.74 € / mp

COMISION 0%-Teren intravilan pretabil construct ...

Săcălaz

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții

Agenție

Mai mult de un an
9

89.500 €
118.23 € / mp

Teren intravilan, pozitionare excelenta, 2 fron ...

Săcălaz

La ~5km distanță

757 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

58.990 €
111.72 € / mp

COMISION 0% Teren de vanzare, Sacalaz - Autoriz ...

Săcălaz

La ~5km distanță

528 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

31.500 €
51.05 € / mp

Teren 617 mp, de vanzare, zona de case noi, Sa ...

Săcălaz

La ~5km distanță

617 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

3.200.000 €
123,076.92 € / mp

vanzarea unei societati comerciale SRL (SRL ...

Săcălaz

La ~5km distanță

26,74 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

750.000 €
15 € / mp

Teren Industrial – 5 Ha – Săcălaz - Comision 0%

Săcălaz

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

93.000 €
155 € / mp

Parcele de vânzare, toate utilitățile, zonă rez ...

Săcălaz

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

30.492 €
36 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan, Sacalaz - Pretabi ...

Săcălaz

La ~5km distanță

847 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

57.099 €
47.190 €
109.81 € / mp

Teren de vanzare Sacalaz comision 0

Săcălaz

La ~5km distanță

520 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

62.990 €
93.87 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan, Sacalaz - Zona de ...

Săcălaz

La ~5km distanță

671 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

25.990 €
51.98 € / mp

COMISION 0%-Teren de vanzare in Sacalaz - Preta ...

Săcălaz

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

41.000 €
79.77 € / mp

Sacalaz, teren intravilan cu utilitati, 554 mp

Săcălaz

La ~5km distanță

514 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

800.000 €
40 € / mp

Teren Cu PUZ In Lucru - Sacalaz - Timisoara

Săcălaz

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

62.465 €
67.270 €
65 € / mp

TEREN 961 MP SACALAZ IN VATRA VECHE

Săcălaz

La ~5km distanță

961 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 62,465 € și 67.270 €
Agenție

10 luni în urmă
3

226.620 €
90 € / mp

Teren industrial-Sacalaz

Săcălaz

La ~5km distanță

2.518 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

24.990 €
42.65 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan Sacalaz, 586 mp - ...

Săcălaz

La ~5km distanță

586 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

30.000 €
56.60 € / mp

Teren 530 mp, de vanzare, zona de case noi, z ...

Săcălaz

La ~5km distanță

530 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
2

46.990 €
93.05 € / mp

COMISION 0 | Teren intravilan | 505 mp | Zona S ...

Săcălaz

La ~5km distanță

505 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

69.500 €
62.73 € / mp

Sacalaz-Teren Intravilan-2 Fronturi Stradale

Săcălaz

La ~5km distanță

1.108 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

55.000 €
102.80 € / mp

Teren pozitie excelenta-Sacalaz

Săcălaz

La ~5km distanță

535 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

53.850 €
75 € / mp

Drum asfaltat - Utilitati - str. Teiului - Saca ...

Săcălaz

La ~5km distanță

718 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

55.000 €
104.36 € / mp

Teren vatra Sacalaz

Săcălaz

La ~5km distanță

527 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

54.990 €
93.68 € / mp

COMISION 0%, Teren 587 MP, 2 Fronuri, Utilitati ...

Săcălaz

La ~5km distanță

587 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

450.000 €
45 € / mp

Sacalaz- teren extravilan-

Săcălaz

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

49.000 €
80.33 € / mp

Sacalaz- drum asfaltat- toate utilitatile

Săcălaz

La ~5km distanță

610 mp teren
Construcții