Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

61.900 €
51.58 € / mp

Bazosu Nou - Teren 1200mp - Utilitati

Bazoșu Nou

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

89.990 €
67.41 € / mp

Parcela teren - 1335 mp - Bazosu Nou

Bazoșu Nou

1.335 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

45.000 €
82.12 € / mp

teren in Bazosul Nou

Bazoșu Nou

548 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
2

330.000 €
27.28 € / mp

Puz finalizat-Lot 23 parcele-Bucovat

Bucovăț (Remetea Mare)

La ~5km distanță

12.097 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
8

568.390 €
14.00 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan 40.600 mp cu front ...

Bucovăț (Remetea Mare)

La ~5km distanță

40.600 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă

90.000 €
72 € / mp

urgent pozitie extraordinara

Bucovăț (Remetea Mare)

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Construcții

Agenție

11 luni în urmă
3

25.000 €
49.31 € / mp

Parcele vatra Bucovat-cu toate utilitatile

Bucovăț (Remetea Mare)

La ~5km distanță

507 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

51.777 €
42.791 €
80.52 € / mp

COMISION 0% Parcele Teren cu utilitati, front 1 ...

Bucovăț (Remetea Mare)

La ~5km distanță

643 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

64.800 €
59.18 € / mp

Bucovat - Vatra satului-intravilan -1095 mp- Ut ...

Bucovăț (Remetea Mare)

La ~5km distanță

1.095 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

181.280 €
55 € / mp

Teren Bucovat, oportunitate de investitie

Bucovăț (Remetea Mare)

La ~5km distanță

3.296 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

62.000 €
35.000 €
70.29 € / mp

Bucovăț-Teren Intravilan-Vatra Satului

Bucovăț (Remetea Mare)

La ~5km distanță

882 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
2

230.000 €
45.36 € / mp

10 Parcele de vanzare, in Bazos

Bucovăț (Remetea Mare)

La ~5km distanță

5.070 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

340.500 €
15 € / mp

Bucovat-Timis,teren agricol intravilan,22.700 m ...

Bucovăț (Remetea Mare)

La ~5km distanță

22.700 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

560.000 €
14 € / mp

Bucovat jud Timis,teren intravilan cu supr. 4 h ...

Bucovăț (Remetea Mare)

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

25.100 €
50 € / mp

Parcele de teren, intre 502 si 622 mp cu utilit ...

Bucovăț (Remetea Mare)

La ~5km distanță

502 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

30.000 €
53.96 € / mp

Terenuri PREMIUM in PUZ nou,Bucovat(Remetea Mar ...

Bucovăț (Remetea Mare)

La ~5km distanță

556 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

43.000 €
43 € / mp

Oportunitate - Parcela teren 1000 mp - zona cen ...

Bucovăț (Remetea Mare)

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
8

43.785 €
64.58 € / mp

PUZ Finalizat! Ultimele 4 parcele disponibile

Bucovăț (Remetea Mare)

La ~5km distanță

678 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
1

197.200 €
34 € / mp

Teren intravilan de 5800 mp, la Asfalt zona Buc ...

Bucovăț (Remetea Mare)

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

25.000 €
50 € / mp

Teren vatra Bucovat-COMISION 0%

Bucovăț (Remetea Mare)

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 25,000 € și 31.100 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

1.210.000 €
55 € / mp

Teren intravilan Puz in aprobare 46 parcele Buc ...

Bucovăț (Remetea Mare)

La ~5km distanță

22.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

143.481 €
118.580 €
58.56 € / mp

Teren intravilan pentru blocuri la asfalt | Buc ...

Bucovăț (Remetea Mare)

La ~5km distanță

2.450 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

50.627 €
41.841 €
95.16 € / mp

Terenuri intravilane cu utilități – Bucovăț, 65 ...

Bucovăț (Remetea Mare)

La ~5km distanță

532 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

29.403 €
54.45 € / mp

Comision 0%, Oferta Limitata, Promotional.

Bucovăț (Remetea Mare)

La ~5km distanță

540 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

29.000 €
50 € / mp

Comision 0% - 2 terenuri de vanzare la intrare ...

Bucovăț (Remetea Mare)

La ~5km distanță

580 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

34.150 €
50 € / mp

Cel mai nou cartier rezidențial din Mosnit ...

Bucovăț (Remetea Mare)

La ~5km distanță

683 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

39.266 €
73.81 € / mp

Parcela de teren 532 mp, de vanzare, front stra ...

Bucovăț (Remetea Mare)

La ~5km distanță

532 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

121.000 €
48.56 € / mp

Bucovat-Teren pentru Servicii-La Șosea

Bucovăț (Remetea Mare)

La ~5km distanță

2.492 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

58.564 €
23.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare, in Bucovat

Bucovăț (Remetea Mare)

La ~5km distanță

2.492 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
2

61.810 €
70 € / mp

Bucovat - Teren intravilan - Su: 883mp - casa i ...

Bucovăț (Remetea Mare)

La ~5km distanță

883 mp teren
Construcții