1 Mai Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

175.000 €
17.500 €
173.96 € / mp

🏡 Direct proprietar – Teren 1006 mp + hală 250 ...

1 Mai, Alexandria

1.006 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

650.060 €
537.240 €
16.10 € / mp

Teren intravilan constructii 4ha cu deschidere ...

Est, Alexandria

40.370 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

199.607 €
204.914 €
72.30 € / mp

Teren intravilan cu suprafața de 2.761 mp, Loc. ...

Nanov

La ~5km distanță

2.761 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

8.500 €
6.07 € / mp

Teleorman-Marzanesti-Teleormanu , teren 1400 mp ...

Teleormanu

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
1

42.000 €
5.00 € / mp

Teren intravilan langa manastirea Pantocrator

Drăgănești-Vlașca

La ~25km distanță

8.404 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.