Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
7

36.000 €
11.94 € / mp

Teren intravilan de vânzare | Frătăuții Vechi | ...

Frătăuții Vechi

3.014 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

25.000 €
6.63 € / mp

Teren intravilan | 3770 MP | Suceava, Frătăuții ...

Frătăuții Vechi

3.770 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
5

13.500 €
8.68 € / mp

Teren intravilan | 16 ari | Horodnic de Jos – z ...

Horodnic de Jos

La ~5km distanță

1.556 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

78.000 €
39 € / mp

Teren intravilan 20 ari | Rădăuți | Front strad ...

Central, Rădăuți

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
10

65.000 €
32.18 € / mp

Teren Intravilan 2020 MP | Zonă Linistita | Rad ...

Nord-Vest, Rădăuți

La ~5km distanță

2.020 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
9

40.000 €
8 € / mp

TEREN INTRAVILAN | 50 ARI | ZONA PERIFERICA RAD ...

Est, Rădăuți

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

57.000 €
70.54 € / mp

Teren intravilan | Zona Kaufland Rădăuți | 808 ...

Central, Rădăuți

La ~5km distanță

808 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

305.000 €
50 € / mp

Teren intravilan | 61 ari | Parcelabil | Radaut ...

Central, Rădăuți

La ~5km distanță

6.100 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

49.000 €
49 € / mp

Teren Zona Franciei | 10 Ari | 49.000 EURO

Central, Rădăuți

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

43.000 €
8.96 € / mp

Teren 4800 mp ideal pentru investit, zona Radau ...

Rădăuți

La ~5km distanță

4.800 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

35.000 €
13.46 € / mp

Teren pretabil construcții/investiții | 26.000 ...

Horodnic de Sus

La ~10km distanță

2.600 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

31.000 €
13.36 € / mp

Teren 24 Ari | Horodnic de Sus | Front 15 m

Horodnic de Sus

La ~10km distanță

2.320 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

22.000 €
10 € / mp

Teren intravilan | Mănăstioara – Siret | 2.200 ...

Mănăstioara (Siret)

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

18.000 €
0.32 € / mp

Vand teren intravilan in Burla peste drum de bi ...

Burla

La ~15km distanță

56.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

50.000 €
15.36 € / mp

Teren intravilan | Grănicesti | 32 ARI

Grănicești

La ~15km distanță

3.255 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
15

379.999 €
330.000 €
189,999.50 € / mp

TEREN INTRAVILAN 2,26 HA | SUCEVITA |

Sucevița

La ~20km distanță

2,26 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

225.000 €
57.24 € / mp

Teren intravilan 3.931 mp | Iacobești | Investi ...

Iacobești

La ~20km distanță

3.931 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
2.50 € / mp

Vand teren extravilan in Mihaileni zona Sinauti

Mihăileni

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Construcții