Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

160.000 €

Vand teren 400 mp, deschidere 16ml. la ,str. Tr ...

Țiglari, Sibiu

Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

2.327.540 €
1.923.587 €
144.95 € / mp

📍Teren 16058 mp de vanzare pe str. Trac ...

Țiglari, Sibiu

16.058 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

2.327.919 €
1.923.900 €
144.97 € / mp

Teren intravilan 16058 mp de vanzare zona Piata ...

Țiglari, Sibiu

16.058 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
7

2.796.341 €
2.311.026 €
174.14 € / mp

Teren de vanzare, intravilan, de constructii - ...

Țiglari, Sibiu

16.058 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

2.327.540 €
1.923.587 €
144.95 € / mp

Teren intravilan 16000 mp + hale Calea Surii Mi ...

Țiglari, Sibiu

16.058 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
6

299.000 €
308.000 €
124.58 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Sibiu

Tineretului, Sibiu

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

265.100 €
110 € / mp

Teren 2410 mp Zona Tineretului- Sibiu- Paraul R ...

Tineretului, Sibiu

La ~5km distanță

2.410 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

900.000 €
181.67 € / mp

Teren 4954 mp pentru locuinte colective S+P+3E+ ...

Piața Cluj, Sibiu

La ~5km distanță

4.954 mp teren
Construcții

Agenție

3 luni în urmă
4

215.000 €
383.93 € / mp

Teren constructii de vanzare zona Piata Cluj cu ...

Piața Cluj, Sibiu

La ~5km distanță

560 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

4.360.000 €
109 € / mp

Teren intravilan 40000mp cu PUZ zona Viile Sibi ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

155.000 €
192.79 € / mp

Teren intravilan | 804 mp | PUZ aprobat | Targu ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

804 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

250.000 €
131.58 € / mp

Teren Intravilan 1900mp, Zona D Targul Obor

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

1.900 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

129.999 €
161.69 € / mp

Teren intravilan de vanzare nu necesita PUZ sup ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

804 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

144.999 €
152.95 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sibiu 948 mp cu ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

948 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
1

179.900 €
399.78 € / mp

Teren de vanzare 450 mp cu 38 m deschidere in S ...

Orașul de Jos, Sibiu

La ~5km distanță

450 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

190.000 €
27.54 € / mp

Oportunitate Premium: 6.900 mp Intravilan – Hub ...

Exterior Sud, Sibiu

La ~5km distanță

6.900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

604.032 €
471.90 € / mp

Teren de constructii P+3+R - 1.280 mp - B-dul V ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

1.280 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

82.000 €
109.77 € / mp

COMISION 0% Teren constructii 747 mp proiect au ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

747 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

84.000 €
77.85 € / mp

Teren intravilan 1079 mp zona Tropinii Noi Sibi ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

1.079 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

190.000 €
19 € / mp

Teren extravilan 10.000 mp situat pe UAT Sibiu ...

Exterior Est, Sibiu

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

42.000 €
84 € / mp

Teren intravilan 500mp cu utilitati si PUZ in C ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

83.000 €
102.60 € / mp

Teren 809 mp intravilan în Tropinii Noi zonă în ...

Exterior Sud, Sibiu

La ~5km distanță

809 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

34.500 €
138 € / mp

Teren de casa | Intravilan | PUZ | Utilitati | ...

Est, Sibiu

La ~5km distanță

250 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

475.000 €
500.000 €
95 € / mp

Teren Industrial Sibiu Vest | 5000 mp | POT 70%

Vest, Sibiu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

309.000 €
103 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sibiu, 3000 mp d ...

Nord-Est, Sibiu

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

1.850.000 €
37 € / mp

Cristian, Sibiu, Teren industrial-50.000 mp, Zo ...

Nord-Vest, Sibiu

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

756.418 €
799.000 €
47 € / mp

Oportunitate de dezvoltare- Teren intravilan - ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

16.094 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

75 €
0 € / mp

VAND 15179 MP TEREN CALEA SURII MICI

Exterior Vest, Sibiu

La ~5km distanță

15.179 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

405.000 €
27 € / mp

Teren intravilan in Sibiu

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
5

90.000 €
50 € / mp

Teren Intravilan | 1.800MP | Gusterita

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Construcții