Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

145.000 €
180.35 € / mp

Vand 2 Terenuri 804 mp / 948 mp | PUZ aprobat ...

Terezian, Sibiu

804 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
2

4.360.000 €
109 € / mp

Teren intravilan 40000mp cu PUZ zona Viile Sibi ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

129.999 €
161.69 € / mp

Teren intravilan de vanzare nu necesita PUZ sup ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

804 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

144.999 €
152.95 € / mp

Teren intravilan de vanzare 948 mp cu vedere la ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

948 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
3

155.000 €
192.79 € / mp

Teren intravilan | 804 mp | PUZ aprobat | Targu ...

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

804 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

250.000 €
131.58 € / mp

Teren Intravilan 1900mp, Zona D Targul Obor

Terezian, Sibiu

La ~5km distanță

1.900 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

299.000 €
308.000 €
124.58 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Sibiu

Tineretului, Sibiu

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

265.100 €
110 € / mp

Teren 2410 mp Zona Tineretului- Sibiu- Paraul R ...

Tineretului, Sibiu

La ~5km distanță

2.410 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

179.900 €
399.78 € / mp

Teren de vanzare 450 mp cu 38 m deschidere in S ...

Orașul de Jos, Sibiu

La ~5km distanță

450 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

160.000 €

Vand teren 400 mp, deschidere 16ml. la ,str. Tr ...

Țiglari, Sibiu

La ~5km distanță

Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

2.796.341 €
2.311.026 €
174.14 € / mp

Teren de vanzare, intravilan, de constructii - ...

Țiglari, Sibiu

La ~5km distanță

16.058 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

2.327.540 €
1.923.587 €
144.95 € / mp

Teren intravilan 16000 mp + hale Calea Surii Mi ...

Țiglari, Sibiu

La ~5km distanță

16.058 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

2.327.540 €
1.923.587 €
144.95 € / mp

📍Teren 16058 mp de vanzare pe str. Trac ...

Țiglari, Sibiu

La ~5km distanță

16.058 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

2.327.919 €
1.923.900 €
144.97 € / mp

Teren intravilan 16058 mp de vanzare zona Piata ...

Țiglari, Sibiu

La ~5km distanță

16.058 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

160.000 €

Vand teren 400 mp, deschidere 16ml. la ,str. Tr ...

Țiglari, Sibiu

La ~5km distanță

Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

450.000 €
45 € / mp

Teren intravilan 10.000mp la drum Calea Surii M ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

72.000 €
45 € / mp

Teren 1600 mp Daia Noua

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

572.000 €
104 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sibiu, 5500 mp, ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

128.900 €
78.55 € / mp

Teren 1.648 mp de vânzare – Cisnădioara, Sibiu

Exterior Est, Sibiu

La ~5km distanță

1.641 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

1.925.000 €
550 € / mp

Teren 3500 mp Vasile Milea - stradal vis a vis ...

Vasile Aaron, Sibiu

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

49.995 €
101 € / mp

Teren intravilan, 11 ml front stradal

Șura Mare

La ~5km distanță

495 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

190.000 €
253.33 € / mp

Teren intravilan

Șelimbăr

La ~5km distanță

750 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

47.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare Lot Sura Mica Sibiu - 100 EURO ...

Șura Mică

La ~5km distanță

470 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

79.920 €
54 € / mp

Teren industrial de vânzare intravilan, PUZ, ut ...

Șura Mică

La ~5km distanță

1.480 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

32.000 €
58.18 € / mp

Teren intravilan 550mp - Cisnadie, zona aerodro ...

Central, Cisnădie

La ~10km distanță

550 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

34.900 €
53.69 € / mp

Teren intravilan 650mp

Cisnădie

La ~10km distanță

650 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 34,900 € și 35.000 €
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

54.000 €
108 € / mp

Teren 500m2 Cisnadioara, constructii - intravil ...

Central, Cisnădie

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

415.908 €
41.67 € / mp

Teren intravilan cu utilități – pregătit pentru ...

Central, Ocna Sibiului

La ~10km distanță

9.981 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

195.000 €
201.03 € / mp

Teren 970 mp cu casa saseasca , sura, curte, gr ...

Cisnădioara

La ~10km distanță

970 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

52.800 €
22 € / mp

Vand teren intravilan

Nord, Avrig

La ~20km distanță

2.400 mp teren
Construcții