Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

Ieri
3

38.000 €
95 € / mp

Teren 400 mp în Poplaca | Priveliște frumoasă ș ...

Poplaca

400 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

54.000 €
30 € / mp

Teren intravilan pretabil cabana cu vedere la m ...

Poplaca

1.800 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

92.000 €
43.81 € / mp

Teren intravilan de vanzare – Poplaca, Sibiu | ...

Poplaca

2.100 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
1

94.000 €
98.000 €
85.45 € / mp

Teren intravilan de vanzare 1100 mp cu deschide ...

Poplaca

1.100 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
9

50.000 €
58.999 €
100 € / mp

4 Parcele de vanzare | Rasinari

Rășinari

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

38.880 €
40 € / mp

O oportunitate care îți atinge sufletul: Teren ...

Rășinari

La ~5km distanță

972 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
7

65.000 €
149.08 € / mp

Teren de casa | Intravilan | 436 mp | Rasinari

Rășinari

La ~5km distanță

436 mp teren
Construcții

Agenție

1 lună în urmă
1

61.700 €
120.04 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Rășinari – 514 m ...

Rășinari

La ~5km distanță

514 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
6

100.000 €
92.68 € / mp

Teren intravila, 1079mp, destinatie casa de vac ...

Rășinari

La ~5km distanță

1.079 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
6

68.000 €
76.40 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Rasinari zona Ca ...

Rășinari

La ~5km distanță

890 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

62.300 €
120.04 € / mp

Teren intravilan 519 mp de vanzare in Rasinari ...

Rășinari

La ~5km distanță

519 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
10

200.000 €
92.68 € / mp

Teren intravila, 2158mp, destinatie casa de vac ...

Rășinari

La ~5km distanță

2.158 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

462.000 €
70 € / mp

Teren intravilan 6.600 mp Tropinii Noi Rășinari ...

Rășinari

La ~5km distanță

6.600 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
10

43.000 €
76.11 € / mp

Teren intravilan 565 mp Rășinari – Tropinii Vec ...

Rășinari

La ~5km distanță

565 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
18

41.500 €
73.45 € / mp

Teren Intravilan de vanzare -Tropinii Rasinari ...

Rășinari

La ~5km distanță

565 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

70.000 €
30.50 € / mp

Teren intravilan 2.295 mp, deschidere 60 m – Ră ...

Rășinari

La ~5km distanță

2.295 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
5

62.500 €
120.42 € / mp

Teren intravilan Rasinari

Rășinari

La ~5km distanță

519 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
7

68.900 €
69.900 €
63.80 € / mp

Teren intravilan 1080 mp in Rasinari

Rășinari

La ~5km distanță

1.080 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

51.000 €
17 € / mp

Teren extravilan cu priveliste minunata 3000mp ...

Rășinari

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
8

65.000 €
149.08 € / mp

Teren de vanzare 436mp intravilan cu fundatie c ...

Rășinari

La ~5km distanță

436 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
19

93.000 €
56.71 € / mp

Teren intravilan 1.640 mp | Deschidere 17ml | U ...

Cisnădioara

La ~5km distanță

1.640 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

150 €
0.07 € / mp

VAND 2100 MP TEREN CU PUZ ,CISNADIOARA

Cisnădioara

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

274.500 €
75 € / mp

Teren Intravilan I 3.660 MPU I Cisnadioara

Cisnădioara

La ~5km distanță

3.660 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

110.000 €
216.96 € / mp

Teren intravilan 507 mp | PUZ | utilitati | fro ...

Cisnădioara

La ~5km distanță

507 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
5

126.810 €
90 € / mp

Teren intravilan de 1409 mp cu PUZ - Cisnadioar ...

Cisnădioara

La ~5km distanță

1.409 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

80.000 €
80 € / mp

Teren intravilan 1000 mp | Cisnădioara-Sibiu| P ...

Cisnădioara

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

90.000 €
101.12 € / mp

Teren Intravilan | 890 MP | Cisnadioara

Cisnădioara

La ~5km distanță

890 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

75.000 €
85.13 € / mp

Teren intravilan | 881 mp în Cisnădioara | toat ...

Cisnădioara

La ~5km distanță

881 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
6

126.810 €
90 € / mp

Teren intravilan Cisnadioara, Sibiu

Cisnădioara

La ~5km distanță

1.409 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
14

110.000 €
216.11 € / mp

Teren intravilan cu Puz si priveliște deosebită ...

Cisnădioara

La ~5km distanță

509 mp teren
Construcții