Proprietăți unice: 10
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
5

33.000 €
29.65 € / mp

Teren de vanzare PUZ Aprobat in Paltinis

Păltiniș

1.113 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
7

25.000 €
31.25 € / mp

Teren de vanzare in Paltinis, Sibiu - Intravila ...

Păltiniș

800 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

31.900 €
28.66 € / mp

Teren 1113mp cu PUZ în Paltinis

Păltiniș

1.113 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
8

385.000 €
55 € / mp

TEREN DE VANZARE 7000 MP INTRAVILAN -STATIUNEA ...

Păltiniș

7.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

46.500 €
46.36 € / mp

Teren Intravilan Casa de Vacanta - 1003mp Aren ...

Păltiniș

1.003 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

55.000 €
36.67 € / mp

Teren intravilan zona Paltinis

Păltiniș

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

150.000 €
50 € / mp

Teren intravilan de 3000 mp cu utiltati si PUZ ...

Păltiniș

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

24.500 €
35 € / mp

Parcele de vis în munți – Zonă Arka Park, cu dr ...

Păltiniș

700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

93.700 €
24.99 € / mp

Teren 3750 mp deschidere 54 m de vanzare in Pal ...

Păltiniș

3.750 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

150.000 €
50 € / mp

Teren 3000 mp intravilan langa Arka Parc si Are ...

Păltiniș

3.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
8

79.900 €
47 € / mp

Teren intravilan cu 2 case traditionale in Sibi ...

Râu Sadului

La ~10km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
15

370.000 €
48.59 € / mp

Teren intravilan pentru investiții în turism mo ...

Râu Sadului

La ~10km distanță

7.614 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

39.000 €
36.83 € / mp

Teren 1059 mp in Raul Sadului– Natura liniste ...

Râu Sadului

La ~10km distanță

1.059 mp teren
Construcții

Agenție

Mai mult de un an
2

249.550 €
35 € / mp

Teren intravilan 7130mp Orlat

Orlat

La ~10km distanță

7.130 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

63.000 €
44.71 € / mp

Teren Intravilan - Orlat jud. Sibiu

Orlat

La ~10km distanță

1.409 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

16.000 €
44.08 € / mp

Teren intravilan Fântânele-Sibiu

Fântânele

La ~10km distanță

363 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

17.000 €
14.81 € / mp

Teren | Intravilan | 1148 MP | Marginimea Sibiu ...

Fântânele

La ~10km distanță

1.148 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

94.000 €
98.000 €
85.45 € / mp

Teren intravilan de vanzare 1100 mp cu deschide ...

Poplaca

La ~15km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

54.000 €
30 € / mp

Teren intravilan pretabil cabana cu vedere la m ...

Poplaca

La ~15km distanță

1.800 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

92.000 €
43.81 € / mp

Teren intravilan de vanzare – Poplaca, Sibiu | ...

Poplaca

La ~15km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

50.000 €
58.999 €
100 € / mp

4 Parcele de vanzare | Rasinari

Rășinari

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

38.880 €
40 € / mp

O oportunitate care îți atinge sufletul: Teren ...

Rășinari

La ~15km distanță

972 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
7

68.900 €
69.900 €
63.80 € / mp

Teren intravilan 1080 mp in Rasinari

Rășinari

La ~15km distanță

1.080 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
6

68.000 €
76.40 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Rasinari zona Ca ...

Rășinari

La ~15km distanță

890 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

62.300 €
120.04 € / mp

Teren intravilan 519 mp de vanzare in Rasinari ...

Rășinari

La ~15km distanță

519 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
10

200.000 €
92.68 € / mp

Teren intravila, 2158mp, destinatie casa de vac ...

Rășinari

La ~15km distanță

2.158 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
7

65.000 €
149.08 € / mp

Teren de casa | Intravilan | 436 mp | Rasinari

Rășinari

La ~15km distanță

436 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

462.000 €
70 € / mp

Teren intravilan 6.600 mp Tropinii Noi Rășinari ...

Rășinari

La ~15km distanță

6.600 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
10

43.000 €
76.11 € / mp

Teren intravilan 565 mp Rășinari – Tropinii Vec ...

Rășinari

La ~15km distanță

565 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

61.700 €
120.04 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Rășinari – 514 m ...

Rășinari

La ~15km distanță

514 mp teren
Construcții