Proprietăți unice: 8
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

66.000 €
110 € / mp

Teren premium în Mohu, Șelimbăr | Locația ideal ...

Mohu

600 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

195.000 €
75 € / mp

Teren Intravilan | 2600 mp | Utilități | Proiec ...

Mohu

2.600 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
10

103.900 €
100.87 € / mp

Teren intravilan de 1039 mp in localitatea Mohu ...

Mohu

1.030 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
2

380.000 €
45.41 € / mp

Teren de vânzare Mohu, Șelimbăr – 8.380 mp

Mohu

8.368 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
7

42.458 €
35.090 €
102.80 € / mp

Parcele de Teren | 413 MP | Intravilan | PUZ A ...

Mohu

413 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

32.670 €
78.16 € / mp

Teren intravilan | 418 mp | Sat Mohu, comuna Șe ...

Mohu

418 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

174.000 €
30 € / mp

Teren Mohu deschidere la DN in sensul giratoriu ...

Mohu

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

70.000 €
35 € / mp

Teren Mohu - DN 2000mp

Mohu

2.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
10

90.000 €
152.03 € / mp

Teren 592 mp | Fundație | Autorizații la zi | P ...

Bungard

La ~5km distanță

592 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

48.000 €
113.48 € / mp

Teren intravilan I Bungard I Deschidere 20/22m ...

Bungard

La ~5km distanță

423 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
7

100.000 €
166.39 € / mp

Teren 601 mp cu autorizatie de constructie casa ...

Bungard

La ~5km distanță

601 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
5

49.500 €
58.000 €
117.02 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan 423 mp cu PUZ de v ...

Bungard

La ~5km distanță

423 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

210.000 €
199.05 € / mp

Vand Teren, Selimbar, 1055 mp, Urbansim pentru ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

1.055 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

1.000.000 €
1.152.000 €
208.33 € / mp

Teren cu potential imobiliar, Selimbar!

Șelimbăr

La ~5km distanță

4.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

113.085 €
45 € / mp

Oportunitate de investitie teren intravilan 251 ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

2.513 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

114.000 €
60.45 € / mp

Teren intravilan industrial 1886 mp deschidere ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

1.886 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

141.500 €
310.31 € / mp

Teren intravilan de vanzare 456 mp puz aprobat ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

456 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
2

120.000 €
60 € / mp

Teren pentru investiție , Selimbar COMISION 0%

Șelimbăr

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
7

89.900 €
220.88 € / mp

Teren intravilan 407 mp în Șelimb&#25 ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

407 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

120.990 €
20.21 € / mp

Teren intravilan de vanzare 5.986 mp Dealul Dai ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

5.987 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

157.000 €
314 € / mp

Ofertă Teren 500mp I Utilități I Investiție I Ș ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

9 luni în urmă
9

48.000 €
48 € / mp

Vand teren arabil 1000 mp., Selimbar in zona T ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

7 luni în urmă
4

978.018 €
808.280 €
117.13 € / mp

Teren intravilan – 8.350 mp – Carti ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

8.350 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
9

95.000 €
91.000 €
64.80 € / mp

Super oferta I teren intravilan de vanzare in C ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

1.466 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

1.300.000 €
65 € / mp

Locație strategică industrială & energetică

Șelimbăr

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

92.000 €
46 € / mp

Teren industrial 2000 mp Autorizatie Selimbar P ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

165.000 €
330 € / mp

Teren in Selimbar, 500 MP, zona excelenta! COMI ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

190.000 €
253.33 € / mp

Teren intravilan

Șelimbăr

La ~5km distanță

750 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

118.560 €
260 € / mp

Teren intravilan de vanzare Selimbar - CU 2025 ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

456 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

800.000 €
400 € / mp

Teren intravilan 2000mp PUZ aprobat pentru locu ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții