Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

4 luni în urmă
3

1.025.500 €
35 € / mp

Teren intravilan | 29.300MP | Miercurea Sibiulu ...

Central, Miercurea Sibiului

29.300 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

79.000 €
229.65 € / mp

teren construibil Apoldu de Jos,jud.Sibiu,comis ...

Apoldu de Jos

La ~5km distanță

2.367 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

219.280 €
10 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Garbova judetul ...

Gârbova

La ~5km distanță

21.928 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

36.602 €
30.250 €
62.78 € / mp

Teren intravilan în Tilișca, zonă montană super ...

Tilișca

La ~10km distanță

583 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
9

51.300 €
60 € / mp

Teren Intravilan | 855 MP | Săliște

Vest, Săliște

La ~15km distanță

855 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

53.900 €
39.78 € / mp

Teren cu vedere panoramica catre oras in Salist ...

Central, Săliște

La ~15km distanță

1.355 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
2

53.900 €
63.41 € / mp

Teren intravilan zona Saliste

Săliște

La ~15km distanță

850 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

259.200 €
80 € / mp

Teren intravilan 3240 mp | Marginimea Sibiului ...

Vale

La ~15km distanță

3.240 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
11

124.900 €
34.88 € / mp

Teren 3581 mp | Marginimea Sibiului | privelist ...

Vale

La ~15km distanță

3.581 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
29

30.000 €
33.33 € / mp

Teren intravilan Sacel -zona lacuri -ultimul lo ...

Săcel

La ~15km distanță

900 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

33.350 €
25 € / mp

Teren intravilan de vânzare în sat Alămor, comu ...

Alămor

La ~15km distanță

1.334 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

13.500 €
27 € / mp

Teren intravilan | 500 mp | Utilități la poartă ...

Alămor

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

69.900 €
58.25 € / mp

Teren intravilan 1200 mp cu priveliste superba ...

Sibiel

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

45.000 €
45 € / mp

Teren intrevilan Sibiel cu toate utilitatile

Sibiel

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
6

95.000 €
78.513 €
79.17 € / mp

Teren intravilan 1200 mp – utilități la poartă, ...

Sibiel

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

59.900 €
59.90 € / mp

Teren intravilan cu priveliste superba in zona ...

Sibiel

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
7

87.694 €
72.475 €
87.69 € / mp

Teren premium 1000 mp-Sibiel

Sibiel

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
6

50.000 €
90.91 € / mp

Teren | Intravilan | 550 MP | Sibiel

Sibiel

La ~15km distanță

550 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

49.800 €
90.55 € / mp

Oportunitate teren intravilan- 550mp-sibiel

Sibiel

La ~15km distanță

550 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

219.244 €
29.50 € / mp

Teren extravilan 7432 mp, cu cabana de lemn Cap ...

Săsciori

La ~15km distanță

7.432 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

32.900 €
35.900 €
19.61 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sasciori jud Alb ...

Săsciori

La ~15km distanță

1.678 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

17.000 €
14.81 € / mp

Teren | Intravilan | 1148 MP | Marginimea Sibiu ...

Fântânele

La ~15km distanță

1.148 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

16.000 €
44.08 € / mp

Teren intravilan Fântânele-Sibiu

Fântânele

La ~15km distanță

363 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

346.500 €
5.68 € / mp

Teren extravilan 61000mp Daia Romana - Alba

Daia Română

La ~20km distanță

61.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

88.700 €
62.91 € / mp

Teren intravilan, 1410 mp, utilitati pe teren, ...

Petrești

La ~20km distanță

1.410 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

415.908 €
41.67 € / mp

Teren intravilan cu utilități – pregătit pentru ...

Central, Ocna Sibiului

La ~20km distanță

9.981 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
9

170.800 €
40 € / mp

Oportunitate de Investiție – Teren intravilan 4 ...

Ocna Sibiului

La ~20km distanță

4.270 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

211.750 €
42.35 € / mp

5000 mp - Teren pentru dezvoltare imobiliara - ...

Central, Ocna Sibiului

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
13

104.999 €
30.00 € / mp

Teren de vânzare – 3.500 mp | 30 €/mp | Ocna Si ...

Exterior Sud, Ocna Sibiului

La ~20km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

25.000 €
25 € / mp

Teren de vanzare in Ocna Sibiului – Locatie pre ...

Vest, Ocna Sibiului

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Construcții