Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
8

48.000 €
41.38 € / mp

Teren Darlos zona centrala / Strada Principala

Dârlos

1.160 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
5

180.000 €
21.95 € / mp

Teren intravilan de vânzare – zonă cu potențial ...

Nord-Est, Mediaș

La ~5km distanță

8.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
11

45.000 €
55.62 € / mp

Teren de vanzare-Cartier Greweln

Nord, Mediaș

La ~5km distanță

809 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
6

180.000 €
22.50 € / mp

Teren intravilan de 8.000 mp – Oportunitate str ...

Nord-Vest, Mediaș

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
2

50.500 €
24.94 € / mp

Teren intravilan si extravilan 2025 mp Medias ...

Exterior Nord, Mediaș

La ~5km distanță

2.025 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
3

49.000 €
62.18 € / mp

Teren 788mp Medias / Strada Wewern

Exterior Nord, Mediaș

La ~5km distanță

788 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
5

176.863 €
146.168 €
19.44 € / mp

Teren intravilan 18 loturi suprafata totala 910 ...

Central, Mediaș

La ~5km distanță

9.100 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

5 luni în urmă
3

8.386 €
8.39 € / mp

teren Medias, 1000 mp

Central, Mediaș

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
11

150.000 €
224.89 € / mp

Teren și construcție I 667 mp I De Renovat I Co ...

Axente Sever

La ~15km distanță

667 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
9

70.000 €
20.37 € / mp

Teren Hoghilag/Dumbraveni Strada Principala

Hoghilag

La ~20km distanță

3.436 mp teren
Construcții
Bancă

9 luni în urmă

25.000 €
9.64 € / mp

Teren Construcții intravilan de 2594 mp, în Adă ...

Adămuș

La ~20km distanță

2.594 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
6

18.500 €
15.42 € / mp

Teren intravilan pe 1.200 mp, Craiesti, Mures.

Crăiești

La ~20km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

119.900 €
2.85 € / mp

Teren extravilan 42000MP Seica Mare - Sibiu

Șeica Mare

La ~25km distanță

42.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

26.500 €
10.19 € / mp

Teren de vanzare, 2600 Mp, Cartier Venchi, Sigh ...

Venchi

La ~30km distanță

2.600 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
5

1.303.855 €
35 € / mp

Teren industrial I 37200 mp Parcelabil I Acces ...

Periferie, Agnita

La ~30km distanță

37.253 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

950.000 €
52.49 € / mp

Teren industrial I 18100 mp I St. Betoane I Hal ...

Periferie, Agnita

La ~30km distanță

18.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

460.000 €
40 € / mp

Teren intravilan industrial de vânzare – 11.400 ...

Central, Agnita

La ~30km distanță

11.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.000 €
0.28 € / mp

Teren disponibil pentru vanzare

Central, Agnita

La ~30km distanță

3.634 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

27.900 €
9.30 € / mp

Teren intravilan 3,000mp Hetiur

Hetiur

La ~30km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
8

500.000 €
20 € / mp

Teren 25.000 Mp-DN 15 Autostrada Transilvania - ...

Sânpaul

La ~30km distanță

25.000 mp teren
Construcții