Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

7 luni în urmă
3

31.000 €
23.85 € / mp

Teren Intravilan constructii 1300 mp - 20 ml de ...

Cornățel

1.300 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
8

63.000 €
35 € / mp

Parcele de teren intravilan constructie case-zo ...

Roșia

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

80.000 €
50.92 € / mp

Teren intravilan in Daia Noua gata de construit ...

Roșia

La ~5km distanță

1.571 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

62.500 €
25 € / mp

Vand Teren Intravilan, 2500 mp ,Zona Daia

Daia

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
5

40.000 €
38.72 € / mp

Descoperă Daia: Teren Intravilan 1000mp cu Vede ...

Daia

La ~5km distanță

1.033 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

35.000 €
89.74 € / mp

Descoperă Terenul Ideal: 390mp în Daia, Sibiu

Daia

La ~5km distanță

390 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

69.600 €
68.24 € / mp

Teren intravilan ,1020 mp, Sibiu, Daia Noua

Daia

La ~5km distanță

1.020 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

55.000 €
55 € / mp

Teren intravilan 1000 mp utilitati Daia Noua 10 ...

Daia

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

22.000 €
88 € / mp

Teren intravilan de constructii - 250 mp - Daia ...

Daia

La ~5km distanță

250 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 22,000 € și 24.376 €
Agenție

9 luni în urmă
4

22.000 €
44.99 € / mp

Parcele intravilane de vanzare in Sibiu, zona D ...

Daia

La ~5km distanță

489 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

109.900 €
70 € / mp

Teren intravilan 1570 mp utilitati Daia Noua 10 ...

Daia

La ~5km distanță

1.570 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

40.000 €
59.26 € / mp

Teren intravilan I Daia Noua I Deschidere 22 m ...

Daia

La ~5km distanță

675 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

254.100 €
31.76 € / mp

Oportunitate! Teren 8000 mp,parcelat ,cu PUZ ,D ...

Daia

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

22.000 €
88 € / mp

Teren intravilan cu toate utilitatile si drum a ...

Daia

La ~5km distanță

250 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

25.000 €
62.50 € / mp

Teren | Intravilan | 400 MPU | Daia

Daia

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
1

32.000 €
33.000 €
96.97 € / mp

Teren intravilan 330mp cu utilitati zona Daia ...

Daia

La ~5km distanță

330 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

1.000.000 €
24.81 € / mp

Teren cu PUZ aprobat pentru 64 de case S+P+1E+M ...

Daia

La ~5km distanță

40.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
11

158.000 €
79 € / mp

COMISION 0% TEREN INTRAVILAN PREMIUM 2.000 MP L ...

Daia

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 158,000 € și 190.000 €
Agenție

10 luni în urmă
3

44.990 €
28.64 € / mp

STAR IMOB vinde teren extravilan in Daia Noua, ...

Daia Nouă

La ~5km distanță

1.571 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

176.000 €
22 € / mp

Teren 8.000 mp in Daia Noua / com. Rosia / jud. ...

Daia Nouă

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

85.000 €
11.33 € / mp

VAND 7500 MP TEREN ZONA BRADU

Bradu

La ~10km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
10

120.000 €
129.000 €
23.40 € / mp

Teren cu cabane A-Frame și priveliște către Mun ...

Bradu

La ~10km distanță

5.129 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
12

125.000 €
24.37 € / mp

Teren | Intravilan | 5129 MP | 2 Cabane AFrame ...

Bradu

La ~10km distanță

5.129 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
10

29.000 €
33.72 € / mp

Teren intravilan | 860 mp | Deschidere 16 m | P ...

Bradu

La ~10km distanță

860 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

45.000 €
25 € / mp

Teren | Intravilan | 1800 MPU | Porumbacu de Jo ...

Porumbacu de Jos

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

115.500 €
35 € / mp

Teren | Intravilan | 3300 MP | Porumbacu de Jos

Porumbacu de Jos

La ~10km distanță

3.300 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
15

45.000 €
18 € / mp

Teren intravilan 2500mp pe Valea Avrigului,opt ...

Porumbacu de Jos

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

104.500 €
26.08 € / mp

TEREN INTRAVILAN 4007 MP I VALEA AVRIGULUI

Periferie, Avrig

La ~10km distanță

4.007 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

118.000 €
27.16 € / mp

Teren in suprafata de 4345 mp, Avrig

Avrig

La ~10km distanță

4.345 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

25.500 €
34.27 € / mp

TEREN INTRAVILAN! 744 mp de vanzare pe Valea Av ...

Exterior Vest, Avrig

La ~10km distanță

744 mp teren
Construcții