Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Mai mult de un an
10

180.000 €
4.47 € / mp

Oportunitate de investitie - Teren de vanzare I ...

Nord, Urlați

40.300 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

7.999 €
19.18 € / mp

PROMOTIE! Loturi Valea Calugareasca langa padur ...

Valea Călugărească

La ~5km distanță

417 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

22.500 €
22.50 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare teren intravilan zon ...

Valea Călugărească

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

15.000 €
30 € / mp

Loturi de teren construibil in Valea Calugareas ...

Valea Călugărească

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
1

62.000 €
19.52 € / mp

Teren Construcții intravilan de 3176 mp, în Val ...

Valea Călugărească

La ~5km distanță

3.176 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

27 €
0.03 € / mp

Vand teren intravilan in Valea Călugărească, p ...

Valea Călugărească

La ~5km distanță

801 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

20.000 €
24.97 € / mp

Vand teren intravilan In Valea Calugareasca, ex ...

Valea Călugărească

La ~5km distanță

801 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
8

40.500 €
15 € / mp

TEREN INTRAVILAN//COM. PLOPU//1300//2700 MP

Plopu

La ~10km distanță

1.350 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
9

70.000 €
23.20 € / mp

TEREN INTRAVILAN PLOPU//3000 MP

Plopu

La ~10km distanță

3.017 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

97.308 €
27 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Harsa, 3604 mp # ...

Hârsa

La ~10km distanță

3.604 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
15

100.500 €
3 € / mp

Teren 33.500 mp-Valea Orlei, Prahova/ COMISION ...

Valea Orlei

La ~10km distanță

33.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

49.900 €
19.96 € / mp

Teren intravilan 2500mp, Bucov

Chițorani

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

317.798 €
26 € / mp

Teren 12223 mp in Prahova

Berceni

La ~10km distanță

12.223 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

70.404 €
12 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Corl&# ...

Berceni

La ~10km distanță

5.867 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

17.000 €
10 € / mp

Teren intravilan zona superba langa padure, Spe ...

Berceni

La ~10km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
6

54.900 €
53.93 € / mp

Teren 1.018 la 15 min de Ploiești | premium | z ...

Gâlmeia

La ~10km distanță

1.018 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
11

799.000 €
17 € / mp

Teren privat cu amenajari ptr evenimente,cazare ...

Dumbrava

La ~10km distanță

47.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
17

45.000 €
36.92 € / mp

DUMBRAVA - 1219 mp Teren ideal casă &#8211 ...

Dumbrava

La ~10km distanță

1.219 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

25.000 €
56.82 € / mp

Vanzare teren intravilan, in Bucov, zona de vil ...

Bucov

La ~10km distanță

440 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

27.000 €
45 € / mp

NOVSISIMO-IMOBILIARE: TEREN IN ZONA BUCOV

Bucov

La ~10km distanță

600 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

23.500 €
38.03 € / mp

Teren de vanzare - Bucov

Bucov

La ~10km distanță

618 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

234.000 €
117,000.00 € / mp

Teren langa parc 2.343 m² Bucov – Ideal pentru ...

Bucov

La ~10km distanță

2,34 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

299.045 €
39.99 € / mp

Teren intravilan 7478 mp Bucov, parcelabil, ide ...

Bucov

La ~10km distanță

7.478 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

70.000 €
14.61 € / mp

Teren intravilan 4792 mp, Bucov

Bucov

La ~10km distanță

4.792 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

130.000 €
75.19 € / mp

Vanzare teren intravilan in Bucov, Prahova, 172 ...

Bucov

La ~10km distanță

1.729 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

55.800 €
9 € / mp

Teren intravilan în spatele parcului Constatin ...

Bucov

La ~10km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

180.000 €
22.78 € / mp

Teren 7.900 mp Bucov | POT 30% | CUT 0,9 | rezi ...

Bucov

La ~10km distanță

7.900 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

110.000 €
22 € / mp

Royal Imobiliare - vanzari terenuri zona Bucov

Bucov

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

38.000 €
12.86 € / mp

TEREN MEHEDINTA PRAHOVA

Mehedința

La ~15km distanță

2.955 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

55.000 €
29.22 € / mp

Teren intravilan – 1.882 mp, cu deschidere la 2 ...

Ghighiu

La ~15km distanță

1.882 mp teren
Construcții