Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
6

3.532.460 €
9.55 € / mp

Teren 37 ha de vanzare cu PUZ aprobat - Stoeneș ...

Stoenești

370.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
21

85.000 €
90.000 €
41.98 € / mp

Teren (2025mp) -Deschidere 35mL - Intravilan (T ...

Stoenești

2.025 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
4

35.000 €
37.27 € / mp

Teren intravilan – 939 mp, Tagsoru Nou

Târgșoru Nou

La ~5km distanță

939 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

294.000 €
37.69 € / mp

Teren de vanzare/inchiriere | 7800mp | Parcul I ...

Târgșoru Nou

La ~5km distanță

7.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

24.000 €
60 € / mp

Proprietar direct, vând loturi de teren intravi ...

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
2

56.000 €
70.89 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Strejnicu, 790 m ...

Strejnicu

La ~5km distanță

790 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

79.000 €
19.61 € / mp

Teren intravilan 4000 mp in Strejnicu

Strejnicu

La ~5km distanță

4.028 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

96.000 €
30.26 € / mp

TEREN INTRAVILAN STREJNICU

Strejnicu

La ~5km distanță

3.172 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

252.000 €
30 € / mp

Vanzare teren Strejnicu, judetul Prahova (ID 80 ...

Strejnicu

La ~5km distanță

8.400 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

180.000 €
6 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Strejnicu, 30000 ...

Strejnicu

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

373.200 €
60 € / mp

Teren Intravilan 6.220 mp | Strejnicu, Strada L ...

Strejnicu

La ~5km distanță

6.220 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

69.000 €
6.27 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Aricestii Rahtiv ...

Ariceștii Rahtivani

La ~5km distanță

11.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

7.400.000 €
20 € / mp

Teren 37 ha | PUZ aprobat– Ploiești Vest Indust ...

Ariceștii Rahtivani

La ~5km distanță

370.000 mp teren
Construcții
Agenție

15 ore în urmă
4

5.915.000 €
45.50 € / mp

TEREN INDUSTRIAL / LOGISTIC — 13 HA | ARICESTII ...

Ariceștii Rahtivani

La ~5km distanță

130.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

1.170.000 €
23.40 € / mp

Royal Imobiliare - teren intravilan + cladire b ...

Ariceștii Rahtivani

La ~5km distanță

50.003 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

65.880 €
40 € / mp

Teren cu livada , asfalt si toate utilitatile l ...

Nedelea

La ~10km distanță

1.647 mp teren
Construcții
Agenție

16 ore în urmă
5

49.999 €
10.15 € / mp

Teren intravilan, 4927 mp, Darmanesti, Dambovit ...

Dărmănești

La ~10km distanță

4.927 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

350.000 €
35 € / mp

Teren intravilan de vanzare zona industriala - ...

Baraolt, Ploiești

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

20.000 €
14.49 € / mp

Teren Com. Cocorastii Colt-Sat Persunari-Jud. P ...

Cocorăștii Colț

La ~10km distanță

1.380 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

149.000 €
8.28 € / mp

Teren intravilan-industrial de vânzare, Co ...

Cocorăștii Colț

La ~10km distanță

18.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
2

229.800 €
300 € / mp

Teren intravilan

Malu Roșu, Ploiești

La ~10km distanță

766 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

1.108.880 €
113.05 € / mp

TEREN INTRAVILAN//PARCUL MUNICIPAL PLOIESTI

9 Mai, Ploiești

La ~10km distanță

9.809 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

240.000 €
298.51 € / mp

Teren Marasesti

Mărășești, Ploiești

La ~10km distanță

804 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

100.000 €
205.76 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare teren zona Marasesti

Mărășești, Ploiești

La ~10km distanță

486 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

105.000 €
350 € / mp

Royal Imobiliare - Oportunitate investitie

Cantacuzino, Ploiești

La ~10km distanță

300 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

149.900 €
380.46 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Cantacuzino, ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~10km distanță

394 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
5

399.000 €
386.25 € / mp

Teren intravian 1033 mp, str. Cantacuzino

Cantacuzino, Ploiești

La ~10km distanță

1.033 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

7 luni în urmă
15

410.000 €
396.90 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 1.033 ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~10km distanță

1.033 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

120.000 €
230.33 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Cantacuzino, ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~10km distanță

521 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

70.000 €
254.55 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Cantacuzino, ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~10km distanță

275 mp teren
Construcții