Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

999.680 €
880 € / mp

Teren deosebit de vânzare în Sinaia – cartier e ...

Furnica, Sinaia

1.136 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

226.395 €
135 € / mp

Proprietar vand Teren Intravilan Sinaia 1677 mp ...

Platoul Izvor, Sinaia

1.677 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

133.485 €
165 € / mp

Teren Sinaia/Cumpatu

Cumpătu, Sinaia

809 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

1.300.000 €
86.67 € / mp

15.000 mp în Busteni DN1 pentru dezvoltator imo ...

Zamora, Bușteni

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

50.000 €
151.52 € / mp

teren de vanzare cu casa demolabila

Central, Azuga

La ~10km distanță

330 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

130.000 €
180.000 €
65 € / mp

Vand teren cu vedere la lac, Valea Doftanei,Str ...

Teșila

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

260.710 €
310 € / mp

TEREN DE VANZARE LA LAC

Teșila

La ~15km distanță

841 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

198.250 €
47.47 € / mp

Teren superb Valea Doftanei (Teșila) – vedere p ...

Valea Doftanei

La ~15km distanță

4.176 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

97.125 €
35 € / mp

Teren Comarnic, cartier Poiana

Poiana, Comarnic

La ~15km distanță

2.775 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

94.000 €
134.29 € / mp

Teren premium 700mp Predeal - DN1 - 4 min pârti ...

Central, Predeal

La ~15km distanță

700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

2.850.000 €
35.66 € / mp

Oportunitate investitie turistica sau rezidenti ...

Cioplea, Predeal

La ~15km distanță

79.915 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

26.000 €
28.000 €
18.57 € / mp

Vânzare Teren 1400 mp INTRAVILAN - Breaza! Dir ...

Breaza

La ~20km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 26,000 € și 31.000 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

116.000 €
29 € / mp

Teren intravilan 4000 mp, Fundata, zona Bran - ...

Fundata

La ~20km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

195.000 €
40.52 € / mp

VAND TEREN INTRAVILAN DN 1 CU PROIECT PENSIUN ...

Cornu de Sus (Cornu)

La ~25km distanță

4.813 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

48.000 €
48 € / mp

Teren intravilan Râșnov – Glejerie 5 parcele x ...

Glăjărie, Râșnov

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

60.500 €
39.03 € / mp

Teren 1550 mp, sat Pestera, zona Bran-Moieciu, ...

Moieciu

La ~25km distanță

1.550 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

40.000 €
80 € / mp

Loturi premium într-o comunitate restrânsă, cu ...

Bran

La ~25km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

80.000 €
29.63 € / mp

Teren de vânzare – Comuna Brebu, zonă centrală ...

Brebu Mânăstirei

La ~25km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

21.150 €
47 € / mp

Teren de vânzare într-un ansamblu rezidențial n ...

Caragiale, Râșnov

La ~25km distanță

450 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

198.000 €
36 € / mp

Vand teren intravilan 5500 mp PUZ, studiu GEO, ...

Caragiale, Râșnov

La ~25km distanță

5.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

340.800 €
32 € / mp

10650 pe munte, langa Predeal cu PUZ, ridicare ...

Caragiale, Râșnov

La ~25km distanță

10.650 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

105.000 €
50 € / mp

Teren construibil pe munte PUZ, ridicare TOPO, ...

Caragiale, Râșnov

La ~25km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

55.000 €
27.50 € / mp

Teren de vânzare

Predeluț

La ~25km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

48.000 €
1.50 € / mp

Pășune 32000 mp în masivul Rențea, Săcele - Bra ...

Babarunca, Săcele

La ~25km distanță

32.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

157.069 €
109 € / mp

Oportunitate investiție – teren 1441 mp Râșnov ...

Florilor, Râșnov

La ~30km distanță

1.441 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 157,069 € și 158.000 €
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

74.700 €
30 € / mp

Teren intravilan DE VÂNZARE, NEGOCIABIL , Campi ...

Voila, Câmpina

La ~30km distanță

2.490 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

74.700 €
30 € / mp

Teren intravilan DE VÂNZARE, NEGOCIABIL, Campin ...

Voila, Câmpina

La ~30km distanță

2.490 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

231.000 €
11 € / mp

teren case de vvacanta,pensiuni,training place

Măgura

La ~30km distanță

21.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

2.220.000 €
185 € / mp

Teren 12 000 mp cu PUZ - 6 Blocuri - P+4E - 104 ...

Tohanu Vechi, Zărnești

La ~30km distanță

12.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

40.000 €
40 € / mp

Teren intravilan de vânzare la munte !

Sud-Est, Zărnești

La ~30km distanță

1.000 mp teren
Construcții