Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

140.000 €
28 € / mp

Taren intravilan

Sălciile

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

16.500 €
14.93 € / mp

Teren intravilan de vanzare Comuna Salciile

Sălciile

1.105 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
6

50.000 €
10 € / mp

SUPER OFERTA !Teren intravilan Comuna Draganest ...

Hătcărău

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

313.500 €
345.000 €
19 € / mp

Dridu teren pe malul lacului 16500 mp

Dridu

La ~15km distanță

16.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
7

269.000 €
26.18 € / mp

Teren langa padure,aproape de Bucuresti 10 275 ...

Dridu

La ~15km distanță

10.275 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
13

155.000 €
75.17 € / mp

DE VANZARE TEREN 2000 MP - COSERENI( il )

Coșereni

La ~15km distanță

2.062 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

840.000 €
7 € / mp

VANZARE TEREN URZICENI LA SOSEAUA DN2 POZITIE E ...

Est, Urziceni

La ~15km distanță

120.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

65.000 €
10.66 € / mp

Teren intravilan zona peste linie

Periferie, Urziceni

La ~15km distanță

6.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

64.000 €
20 € / mp

Oază de liniște la 15 min de A3 – Teren 3200mp, ...

Merii Petchii

La ~15km distanță

3.200 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
6

209.000 €
55 € / mp

TEREN INTRAVILAN// CORNU DE JOS

Cornu

La ~15km distanță

3.800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

79.000 €
15.76 € / mp

Cornu, Prahova, teren intravilan. 5.012mp, cu d ...

Cornu

La ~15km distanță

5.012 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
5

79.250 €
50 € / mp

Teren Intravilan de Vânzare Cornu, Prahova ...

Cornu

La ~15km distanță

1.585 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

94.000 €
49.95 € / mp

Teren intravilan construibil 1882 mp, front 40 ...

Cornu

La ~15km distanță

1.882 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

22.900 €
25.000 €
28.63 € / mp

Teren de vanzare Breaza Cornu iesire la DN 1

Cornu

La ~15km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
5

11.500 €
23 € / mp

Loturi teren intravial de la 500 mp la 673 mp i ...

Gherghița

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

0 €

Unicat ! A3 - Gherghita, 27 Ha. teren intravila ...

Gherghița

La ~15km distanță

270.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

40.000 €
10 € / mp

Teren Ferbinti Targ - 4.000 Mp

Fierbinți-Târg

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

42.500 €
25 € / mp

Teren Intravilan aproape de Bucuresti

Grecii de Jos

La ~20km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

59.500 €
12.01 € / mp

Teren 4,955mp in Nuci Ilfov, la numai 100 m de ...

Nuci

La ~20km distanță

4.955 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

178.152 €
8 € / mp

Teren 22,269mp Nuci / Strada principala

Nuci

La ~20km distanță

22.269 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

75.200 €
8 € / mp

Teren 9,400 mp intravilan Nuci Ilfov

Nuci

La ~20km distanță

9.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

123.000 €
39.90 € / mp

NUCI - BALTA NEAGRA, LOT 3080 MP, LA PADURE!

Nuci

La ~20km distanță

3.083 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

72.920 €
8 € / mp

Teren 9,115mp Nuci / Drumul Tarla 58

Nuci

La ~20km distanță

9.115 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
26

492.037 €
562.328 €
7 € / mp

Ferma si livada de meri in judetul Ilfov

Micșunești-Moară

La ~20km distanță

70.291 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
6

155.000 €
39.69 € / mp

Teren 3905 mp Manasia, pozitie la drum judetean

Manasia

La ~20km distanță

3.905 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

35.000 €
35 € / mp

Teren de vanzare intravilan Manasia

Manasia

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

155.000 €
39.99 € / mp

NUCI - BALTA NEAGRA, LOT 3900 MP, LA PADURE!

Balta Neagră

La ~20km distanță

3.876 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
9

160.000 €
20.53 € / mp

Teren 8000 mp | Sitaru-Gradistea | Oportunitate ...

Sitaru

La ~20km distanță

7.792 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
10

40.000 €
45.000 €
26.67 € / mp

De vânzare teren generos în Lipia, comuna Gruiu ...

Lipia

La ~20km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 40,000 € și 45.000 €
Agenție

10 luni în urmă
7

14.000 €
2.95 € / mp

Teren intravilan - 4752 mp - 8 loturi de 594 mp ...

Lipia

La ~20km distanță

4.752 mp teren
Construcții