Proprietar
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 1
Agenție

14 ore în urmă
8

2.328.387 €
58.56 € / mp

Teren 39.758 mp Ploiesti Vest, cu front la Cent ...

Vest, Ploiești

39.758 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

60.000 €
12 € / mp

Vând teren, cartier Mitica Apostol

Vest, Ploiești

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
6

494.000 €
49.40 € / mp

Teren intravilan de vanzare | 10.001 MP | Ploie ...

Vest, Ploiești

10.001 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
1

390.000 €
39 € / mp

Vanzare teren intravilan – 10.000 mp | Parc Ves ...

Vest, Ploiești

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

911.795 €
84.70 € / mp

Vand teren Paulesti Ploiesti 10.765mp 34 ml

Vest, Ploiești

10.765 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

70.000 €
14 € / mp

Vanzare teren intravilan in Cartier Ploiesti Ve ...

Vest, Ploiești

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

75.000 €
15 € / mp

Teren intravilan de vânzare, 5.000 mp – Ploieșt ...

Vest, Ploiești

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

375.000 €
15 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Ploiești, zona Ce ...

Vest, Ploiești

25.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

220.000 €
44 € / mp

ROANDY-Teren ideal pentru investitie parc Vest

Vest, Ploiești

5.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

192.000 €
12 € / mp

Teren 16.000 mp deschidere Centura Est Ploiesti

Exterior Est, Ploiești

La ~5km distanță

16.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

90.000 €
12 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Ploiești, zona Ce ...

Est, Ploiești

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

128.000 €
8 € / mp

Vanzare teren industrial Centura Ploiesti

Exterior Est, Ploiești

La ~5km distanță

16.000 mp teren
Construcții

Agenție

10 luni în urmă
2

1.270.222 €
1.049.771 €
40.99 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Exterior Est, ...

Exterior Est, Ploiești

La ~5km distanță

30.985 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

497.000 €
414.17 € / mp

Teren 1200 mp ultracentral Ploiesti, zona Bulev ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

125.000 €
307.13 € / mp

Teren intravilan, 407 mp, zona ultracentrala, P ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

407 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă

112.500 €
45 € / mp

Teren etravilan in Blejoi (zona Metro)

Nord, Ploiești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

170.000 €
317.16 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare Teren zona Centrala

Central, Ploiești

La ~5km distanță

536 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

1.073.899 €
887.520 €
17.57 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Exterior Sud, ...

Exterior Sud, Ploiești

La ~5km distanță

61.124 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

250.000 €
144.43 € / mp

Royal Imobiliare - vanzari terenuri zona Centra ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

1.731 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

59.500 €
26.10 € / mp

Teren intravilan de vânzare | 2.280mp | Sud, Pl ...

Sud, Ploiești

La ~5km distanță

2.280 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

1.999.999 €
40.00 € / mp

HUB LOGISTIC PLOIESTI 5 HA Intravilan Bd Petrol ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
9

75.000 €
122.75 € / mp

Vanzare teren intrevilan, in Ploiesti, cartier ...

Nord, Ploiești

La ~5km distanță

611 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

251.075 €
275 € / mp

Teren intravilan, 913 mp, Bobalna Sud, Ploiesti

Sud, Ploiești

La ~5km distanță

913 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

500.000 €
50 € / mp

Teren intravilan - 10000mp, zona activitati mix ...

Exterior Vest, Ploiești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
5

1.150.000 €
55.07 € / mp

TEREN INTRAVILAN\\ZONA SPITALUL JUDETEAN PLOIES ...

Nord, Ploiești

La ~5km distanță

20.881 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

1.700.000 €
68 € / mp

Vanzare teren 25000 mp Ploiesti/ Metro

Nord-Vest, Ploiești

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
7

140.000 €
355.33 € / mp

Teren intravilan, 394 mp, Ploiesti, zona centra ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

394 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
6

147.500 €
357.14 € / mp

Teren de Vanzare langa Afi Ploiesti, Artsani si ...

Est, Ploiești

La ~5km distanță

413 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
7

350.000 €
652.99 € / mp

TEREN ULTRACENTRAL// PALATUL DE JUSTITIE PLOIES ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

536 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

120.120 €
280 € / mp

Teren 429 mp central Ploiești – acces auto, ide ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

429 mp teren
Construcții