Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
6

22.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare - Bereasca (vizavi Gama)

Bereasca, Ploiești

440 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
14

65.000 €
48.80 € / mp

Teren intravilan Ploiesti-Zona Bariera Bucov

Poștei - Bucov, Ploiești

La ~5km distanță

1.332 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

22.000 €
49.55 € / mp

Teren intravilan Ploiesti-Zona Bariera Bucov

Poștei - Bucov, Ploiești

La ~5km distanță

444 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

2.000.000 €
200 € / mp

Vanzare teren Cartier Albert

8 Martie, Ploiești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

300.000 €
60 € / mp

Teren intravilan de vânzare

8 Martie, Ploiești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

1.114.500 €
1.108.880 €
113.62 € / mp

Teren parc Municipal Ploiești Vest

8 Martie, Ploiești

La ~5km distanță

9.809 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

53.000 €
225.53 € / mp

De vânzare teren 235 mp – Ploiesti, Zona M ...

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

235 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
1

275.000 €
37.82 € / mp

Teren intravilan in Ploiesti

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

7.272 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
38

9.664.900 €
175 € / mp

Platformă Industrială cu Cale Ferată si Infrast ...

Mihai Bravu, Ploiești

La ~5km distanță

55.228 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

150.000 €
295.28 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare Teren Zona Gheorghe ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

508 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

85.000 €
170 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare teren intravilan zon ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

160.000 €
300.75 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare teren intravilan zon ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

532 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
7

140.000 €
355.33 € / mp

Teren intravilan, 394 mp, Ploiesti, zona centra ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

394 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

125.000 €
307.13 € / mp

Teren intravilan, 407 mp, zona ultracentrala, P ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

407 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

500.000 €
50 € / mp

Teren intravilan - 10000mp, zona activitati mix ...

Exterior Vest, Ploiești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

574.750 €
104.37 € / mp

Vand teren spatios/loturi din teren in str. Bar ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

5.507 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

251.075 €
275 € / mp

Teren intravilan, 913 mp, Bobalna Sud, Ploiesti

Sud, Ploiești

La ~5km distanță

913 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
1

390.000 €
39 € / mp

Vanzare teren intravilan – 10.000 mp | Parc Ves ...

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

1.049.771 €
33.88 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Exterior Est, ...

Exterior Est, Ploiești

La ~5km distanță

30.985 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

170.000 €
317.16 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare Teren zona Centrala

Central, Ploiești

La ~5km distanță

536 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

250.000 €
144.43 € / mp

Royal Imobiliare - vanzari terenuri zona Centra ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

1.731 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

911.795 €
84.70 € / mp

Vand teren Paulesti Ploiesti 10.765mp 34 ml

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

10.765 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

461.400 €
30 € / mp

Teren intravilan, localitatea Gageni-Prahova.

Nord, Ploiești

La ~5km distanță

15.380 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

192.000 €
12 € / mp

Teren 16.000 mp deschidere Centura Est Ploiesti

Exterior Est, Ploiești

La ~5km distanță

16.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă

112.500 €
45 € / mp

Teren etravilan in Blejoi (zona Metro)

Nord, Ploiești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

750.000 €
75 € / mp

Teren intravilan la iesirea din Ploiesti spre T ...

Exterior Vest, Ploiești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
18

140.000 €
80 € / mp

Teren intravilan pe insula Thassos, aproape de ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

1.750 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

887.520 €
14.52 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Exterior Sud, ...

Exterior Sud, Ploiești

La ~5km distanță

61.124 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
20

412.200 €
450 € / mp

Oportunitate investitie! Ultracentral, Teren in ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

916 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

220.000 €
44 € / mp

ROANDY-Teren ideal pentru investitie parc Vest

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții