Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
3

350.000 €
35 € / mp

Teren intravilan de vanzare zona industriala - ...

Baraolt, Ploiești

10.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
2

229.800 €
300 € / mp

Teren intravilan

Malu Roșu, Ploiești

La ~5km distanță

766 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

100.000 €
205.76 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare teren zona Marasesti

Mărășești, Ploiești

La ~5km distanță

486 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

240.000 €
298.51 € / mp

Teren Marasesti

Mărășești, Ploiești

La ~5km distanță

804 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
5

1.108.880 €
113.05 € / mp

TEREN INTRAVILAN//PARCUL MUNICIPAL PLOIESTI

9 Mai, Ploiești

La ~5km distanță

9.809 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
5

399.000 €
386.25 € / mp

Teren intravian 1033 mp, str. Cantacuzino

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

1.033 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

149.900 €
380.46 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Cantacuzino, ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

394 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

105.000 €
350 € / mp

Royal Imobiliare - Oportunitate investitie

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

300 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

7 luni în urmă
15

410.000 €
396.90 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 1.033 ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

1.033 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

120.000 €
230.33 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Cantacuzino, ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

521 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

70.000 €
254.55 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Cantacuzino, ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

275 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

318.850 €
350 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Albert, 911 m ...

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

911 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă

460.000 €
149.84 € / mp

teren intravilan 3070 mp Albert

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

3.070 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
11

1.169.268 €
139 € / mp

TEREN COMERCIAL DE EXCEPȚIE POZIȚIE STRATEGICĂ ...

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

8.412 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

3.220.500 €
95 € / mp

Teren intravilan cu destinatie comercial, langa ...

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

33.900 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

1.040.100 €
100 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Albert, 10401 ...

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

10.401 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
6

9.500.000 €
208.79 € / mp

TEREN BULEVARDUL REPUBLICII//ZONA ALBERT

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

45.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

139.000 €
144.000 €
363.87 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona P-ta Mihai Vi ...

P-ța Mihai Viteazu, Ploiești

La ~5km distanță

382 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

110.000 €
445.34 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona P-ta Mihai Vi ...

P-ța Mihai Viteazu, Ploiești

La ~5km distanță

247 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

170.000 €
425 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona P-ta Mihai Vi ...

P-ța Mihai Viteazu, Ploiești

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

69.000 €
201.17 € / mp

Teren de vânzare Ploiesti, cartrier EDEN, ...

Nord - Spitalul Județean, Ploiești

La ~5km distanță

343 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

120.000 €
266.67 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Transilvaniei ...

Transilvaniei, Ploiești

La ~5km distanță

450 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

160.000 €
300.75 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare teren intravilan zon ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

532 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

150.000 €
295.28 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare Teren Zona Gheorghe ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

508 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

85.000 €
170 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare teren intravilan zon ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

79.000 €
19.61 € / mp

Teren intravilan 4000 mp in Strejnicu

Strejnicu

La ~5km distanță

4.028 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

96.000 €
30.26 € / mp

TEREN INTRAVILAN STREJNICU

Strejnicu

La ~5km distanță

3.172 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

56.000 €
70.89 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Strejnicu, 790 m ...

Strejnicu

La ~5km distanță

790 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

180.000 €
6 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Strejnicu, 30000 ...

Strejnicu

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

252.000 €
30 € / mp

Vanzare teren Strejnicu, judetul Prahova (ID 80 ...

Strejnicu

La ~5km distanță

8.400 mp teren
Construcții