Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
5

1.108.880 €
113.05 € / mp

TEREN INTRAVILAN//PARCUL MUNICIPAL PLOIESTI

9 Mai, Ploiești

9.809 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
3

240.000 €
298.51 € / mp

Teren Marasesti

Mărășești, Ploiești

La ~5km distanță

804 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

100.000 €
205.76 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare teren zona Marasesti

Mărășești, Ploiești

La ~5km distanță

486 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

399.000 €
386.25 € / mp

Teren intravian 1033 mp, str. Cantacuzino

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

1.033 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezvoltator
Comision 0%

7 luni în urmă
15

410.000 €
396.90 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 1.033 ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

1.033 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

105.000 €
350 € / mp

Royal Imobiliare - Oportunitate investitie

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

300 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

149.900 €
380.46 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Cantacuzino, ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

394 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

120.000 €
230.33 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Cantacuzino, ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

521 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

70.000 €
254.55 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Cantacuzino, ...

Cantacuzino, Ploiești

La ~5km distanță

275 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
2

229.800 €
300 € / mp

Teren intravilan

Malu Roșu, Ploiești

La ~5km distanță

766 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
3

350.000 €
35 € / mp

Teren intravilan de vanzare zona industriala - ...

Baraolt, Ploiești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

170.000 €
425 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona P-ta Mihai Vi ...

P-ța Mihai Viteazu, Ploiești

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

139.000 €
363.87 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona P-ta Mihai Vi ...

P-ța Mihai Viteazu, Ploiești

La ~5km distanță

382 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

110.000 €
445.34 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona P-ta Mihai Vi ...

P-ța Mihai Viteazu, Ploiești

La ~5km distanță

247 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

160.000 €
300.75 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare teren intravilan zon ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

532 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

150.000 €
295.28 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare Teren Zona Gheorghe ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

508 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă

460.000 €
149.84 € / mp

teren intravilan 3070 mp Albert

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

3.070 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
6

9.500.000 €
208.79 € / mp

TEREN BULEVARDUL REPUBLICII//ZONA ALBERT

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

45.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

3.220.500 €
95 € / mp

Teren intravilan cu destinatie comercial, langa ...

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

33.900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
11

1.169.268 €
139 € / mp

TEREN COMERCIAL DE EXCEPȚIE POZIȚIE STRATEGICĂ ...

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

8.412 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
2

1.040.100 €
100 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Albert, 10401 ...

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

10.401 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
2

318.850 €
350 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Albert, 911 m ...

Albert, Ploiești

La ~5km distanță

911 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

1.114.500 €
113.62 € / mp

Teren parc Municipal Ploiești Vest

8 Martie, Ploiești

La ~5km distanță

9.809 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

120.000 €
266.67 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Transilvaniei ...

Transilvaniei, Ploiești

La ~5km distanță

450 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

290.000 €
564.20 € / mp

ULTRACENTRAL - teren 514 mp, 2 deschideri - 29 ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

514 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

70.000 €
14 € / mp

Vanzare teren intravilan in Cartier Ploiesti Ve ...

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

495.000 €
22 € / mp

Teren industrial intravilan 22500 mp, Movila Vu ...

Exterior Nord, Ploiești

La ~5km distanță

22.500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

125.000 €
307.13 € / mp

Teren intravilan, 407 mp, zona ultracentrala, P ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

407 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

390.000 €
39 € / mp

Vanzare teren intravilan – 10.000 mp | Parc Ves ...

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

251.075 €
275 € / mp

Teren intravilan, 913 mp, Bobalna Sud, Ploiesti

Sud, Ploiești

La ~5km distanță

913 mp teren
Construcții