Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

8 luni în urmă
13

14.900 €
6.42 € / mp

Teren intravilan 2322 mp, Păcuri – v ...

Păcuri

2.322 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
14

320.000 €
32.32 € / mp

Teren Campina varful Muscel

Mușcel, Câmpina

La ~5km distanță

9.900 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

87.100 €
100 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Campina - Zona M ...

Mușcel, Câmpina

La ~5km distanță

871 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
10

35.000 €
22.36 € / mp

Teren intravilan in Campina--1565 mp--35.000e

Câmpina

La ~5km distanță

1.565 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
9

32.870 €
10 € / mp

●Teren intravilan in Poiana Campina,zona ...

Sud, Câmpina

La ~5km distanță

3.287 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

9.000.000 €
45 € / mp

Teren intravilan construibil ln Campina, parcel ...

Central, Câmpina

La ~5km distanță

200.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

172.200 €
21 € / mp

PROIECTUL TAU AICI / Poiana Campina / 8200 Mp/ ...

Câmpina

La ~5km distanță

8.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

262.500 €
35 € / mp

Teren intravilan in Campina, 7500mp--35e

Câmpina

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
20

104.540 €
17.57 € / mp

Moșia cu casa în vârf de deal, Scorțeni - Praho ...

Câmpina

La ~5km distanță

5.950 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

5.124.350 €
4.235.000 €
231.10 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Campina, zona Ce ...

Central, Câmpina

La ~5km distanță

22.174 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

47.500 €
95 € / mp

Teren intravilan de vanzare 500 mp in Campina, ...

Câmpinița, Câmpina

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

28.000 €
20 € / mp

VANZARE TEREN INTRAVILAN 1400 MP. - CAMPINA/VOI ...

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

74.700 €
30 € / mp

Teren intravilan DE VÂNZARE, NEGOCIABIL, Campin ...

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

2.490 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

50.400 €
39.200 €
18 € / mp

VANZARE TEREN INTRAVILAN 2800 MP. - CAMPINA/VOI ...

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

74.700 €
30 € / mp

Teren intravilan DE VÂNZARE, NEGOCIABIL , Campi ...

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

2.490 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

137.500 €
55 € / mp

Teren de vanzare in Campina in zona retrasa

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

303.480 €
90 € / mp

REL4001255 Teren Valea Doftanei- Lacul Paltinu

Calea Doftanei, Câmpina

La ~5km distanță

3.372 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
8

980.000 €
102.08 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Campina

Autogară, Câmpina

La ~5km distanță

9.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

26.500 €
53 € / mp

●Teren in Cornu,Ph,500m--26.500e●

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

90.000 €
29.28 € / mp

Teren intravilan in Cornu--3074m--90.000e

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

3.074 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
10

89.000 €
28.07 € / mp

Teren intravilan in Cornu 3171 mp--89.000e

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

3.171 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

68.000 €
27.96 € / mp

COMISION 0% | Teren 2,432mp | Cornu de Jos (Cor ...

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

2.432 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

195.920 €
40 € / mp

4898 MP Teren Intravilan | Prahova - Cornu De J ...

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

4.898 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

1.100.000 €
47.12 € / mp

Mountain Plateau - 23.345 SQM - Exclusive Estat ...

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

23.345 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

40.560 €
26 € / mp

Teren intravilan (NEGOCIABIL) DE VÂNZARE Boboli ...

Bobolia

La ~5km distanță

1.560 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

10.000 €
5 € / mp

Vand teren intravilan

Telega

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

23.000 €
43.23 € / mp

Teren 532 MP si Anexe de Vanzare * Poiana Campi ...

Poiana Câmpina

La ~5km distanță

532 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

37.900 €
64.68 € / mp

Teren intravilan in Banesti--586mp--37.900e

Bănești

La ~5km distanță

586 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

195.000 €
40.52 € / mp

VAND TEREN INTRAVILAN DN 1 CU PROIECT PENSIUN ...

Cornu de Sus (Cornu)

La ~5km distanță

4.813 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
14

21.900 €
22.900 €
19.30 € / mp

Teren in sat, cu fundație casa P+1, vedere larg ...

Doftana

La ~5km distanță

1.135 mp teren
Construcții