Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

65.880 €
40 € / mp

Teren cu livada , asfalt si toate utilitatile l ...

Nedelea

1.647 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
5

1.170.000 €
23.40 € / mp

Royal Imobiliare - teren intravilan + cladire b ...

Ariceștii Rahtivani

La ~5km distanță

50.003 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

7.400.000 €
20 € / mp

Teren 37 ha | PUZ aprobat– Ploiești Vest Indust ...

Ariceștii Rahtivani

La ~5km distanță

370.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

69.000 €
6.27 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Aricestii Rahtiv ...

Ariceștii Rahtivani

La ~5km distanță

11.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
21

85.000 €
90.000 €
41.98 € / mp

Teren (2025mp) -Deschidere 35mL - Intravilan (T ...

Stoenești

La ~10km distanță

2.025 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

294.000 €
37.69 € / mp

Teren de vanzare/inchiriere | 7800mp | Parcul I ...

Târgșoru Nou

La ~10km distanță

7.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

35.000 €
37.27 € / mp

Teren intravilan – 939 mp, Tagsoru Nou

Târgșoru Nou

La ~10km distanță

939 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

3.532.460 €
9.55 € / mp

Teren 37 ha de vanzare cu PUZ aprobat - Stoeneș ...

Stoenești

La ~10km distanță

370.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
8

17.500 €
19.000 €
30.59 € / mp

Teren Baicoi 572 mp

Băicoi

La ~10km distanță

572 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

30.000 €
15.04 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Baicoi, 1995 mp ...

Central, Băicoi

La ~10km distanță

1.995 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

50.000 €
12.39 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Baicoi, 4036 mp ...

Central, Băicoi

La ~10km distanță

4.036 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
5

32.500 €
16.74 € / mp

Teren 1942 mp, Baicoi, €32.500

Central, Băicoi

La ~10km distanță

1.942 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
6

22.000 €
22 € / mp

Teren de vanzare - Baicoi(Central) (intre case, ...

Exterior Nord, Băicoi

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

6 luni în urmă
1

3.998 €
6.74 € / mp

Teren intravilan PRAHOVA, BAICOI

Băicoi

La ~10km distanță

593 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

25.000 €
5 € / mp

Royal Imobiliare - Vanzare teren intravilan Bai ...

Exterior Vest, Băicoi

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

23.800 €
15.43 € / mp

teren intravilan Baicoi

Băicoi

La ~10km distanță

1.542 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

31.500 €
16.22 € / mp

Teren Baicoi 1942 mp

Băicoi

La ~10km distanță

1.942 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

36.000 €
12 € / mp

De vanzare teren Baicoi Ph

Central, Băicoi

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
3

15.000 €
2 € / mp

Teren intravilan 7500 mp

Băicoi

La ~10km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
7

39.330 €
30 € / mp

Vând teren și casa batraneasca in Băicoi Praho ...

Nord-Est, Băicoi

La ~10km distanță

1.311 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
6

35.000 €
32.99 € / mp

Teren 1100 mp Baicoi

Băicoi

La ~10km distanță

1.061 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
6

37.500 €
35.34 € / mp

Teren Intravilan Baicoi 1061 mp

Băicoi

La ~10km distanță

1.061 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

460.500 €
15 € / mp

Tern intravilan 30.700mp Floresti

Florești

La ~10km distanță

30.700 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

360.000 €
18,000.00 € / mp

Teren in Floresti pe DN 1

Florești

La ~10km distanță

20 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

36.000 €
80 € / mp

NOVISIMO-IMOBILIARE: TEREN IN ZONA GAGENI

Găgeni

La ~10km distanță

450 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
4

19.999 €
16.45 € / mp

De vanzare teren intravilan constructii 1.216 m ...

Găgeni

La ~10km distanță

1.216 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

180.000 €
6 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Strejnicu, 30000 ...

Strejnicu

La ~10km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

252.000 €
30 € / mp

Vanzare teren Strejnicu, judetul Prahova (ID 80 ...

Strejnicu

La ~10km distanță

8.400 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

56.000 €
70.89 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Strejnicu, 790 m ...

Strejnicu

La ~10km distanță

790 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

79.000 €
19.61 € / mp

Teren intravilan 4000 mp in Strejnicu

Strejnicu

La ~10km distanță

4.028 mp teren
Construcții