Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

11 luni în urmă
3

38.000 €
12.86 € / mp

TEREN MEHEDINTA PRAHOVA

Mehedința

2.955 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
2

97.308 €
27 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Harsa, 3604 mp # ...

Hârsa

La ~10km distanță

3.604 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
6

54.900 €
53.93 € / mp

Teren 1.018 la 15 min de Ploiești | premium | z ...

Gâlmeia

La ~10km distanță

1.018 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
8

40.500 €
15 € / mp

TEREN INTRAVILAN//COM. PLOPU//1300//2700 MP

Plopu

La ~10km distanță

1.350 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
9

70.000 €
23.20 € / mp

TEREN INTRAVILAN PLOPU//3000 MP

Plopu

La ~10km distanță

3.017 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
12

90.000 €
99.000 €
100 € / mp

Se vinde teren 900 mp/25 ml toate utilitatile, ...

Predeal

La ~10km distanță

900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

15.990 €
19.900 €
39.98 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Măgurele, Prahova ...

Măgurele

La ~10km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

35.000 €
9.57 € / mp

Vanzare 3658 mp teren intravilan in Predeal-Sar ...

Predeal-Sărari

La ~10km distanță

3.658 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
19

28.000 €
14 € / mp

Teren intravilan 2.000 mp – Seciu, 2 desc ...

Seciu

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
18

22.500 €
22.50 € / mp

Teren de vânzare în Lapoș &#8211 ...

Lapoș

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

180.000 €
4.47 € / mp

Oportunitate de investitie - Teren de vanzare I ...

Nord, Urlați

La ~15km distanță

40.300 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
7

58.900 €
31.30 € / mp

Vanzare teren intravilan 1882 mp, deschidere du ...

Exterior Sud, Boldești-Scăeni

La ~15km distanță

1.882 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
6

63.000 €
25.20 € / mp

Teren intravilan Boldesti Scaieni

Exterior Nord, Boldești-Scăeni

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
9

125.000 €
33.65 € / mp

Vanzare teren intravilan 3715 mp – ideal pentru ...

Central, Boldești-Scăeni

La ~15km distanță

3.715 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

48.000 €
15.96 € / mp

Prahova, orasul Boldesti-Scaeni, satul Seciu, t ...

Boldești-Scăeni

La ~15km distanță

3.007 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

70.000 €
20 € / mp

TEREN INTRAVILAN //SECIU

Central, Boldești-Scăeni

La ~15km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

20.000 €
13.82 € / mp

Teren Intravilan Seciu

Exterior Nord, Boldești-Scăeni

La ~15km distanță

1.447 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

28.000 €
10.08 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Dumbravesti, 277 ...

Dumbrăvești

La ~15km distanță

2.777 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

1.800.000 €
9.93 € / mp

TEREN INTRAVILAN PRAHOVA-DUMBRAVESTI

Dumbrăvești

La ~15km distanță

181.359 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

12.500 €
25 € / mp

Loturi de teren in rate

Dumbrăvești

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

49.900 €
19.96 € / mp

Teren intravilan 2500mp, Bucov

Chițorani

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

43.589 €
13 € / mp

Vând teren intravilan Zamfira, Lipănești, PH

Zamfira

La ~15km distanță

3.353 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
20

120.000 €
13.15 € / mp

Teren intravilan Vălenii de Munte – 9.123 mp | ...

Vălenii de Munte

La ~15km distanță

9.123 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

731.000 €
17 € / mp

PARTICULAR - OPORTUNITATE RARĂ DE INVESTIȚIE – ...

Central, Vălenii de Munte

La ~15km distanță

43.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

246.387 €
12.50 € / mp

VANZARE TEREN, PRAHOVA, VALENII DE MUNTE, BARAJ ...

Central, Vălenii de Munte

La ~15km distanță

19.711 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

150.000 €
12.91 € / mp

Teren intravilan 11.500 mp – Strada Cismari Văl ...

Central, Vălenii de Munte

La ~15km distanță

11.622 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
5

65.160 €
15 € / mp

Teren 4.344 mp, cu platou panoramic și vedere l ...

Central, Vălenii de Munte

La ~15km distanță

4.344 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

27.880 €
8 € / mp

Oportunitate investitie teren la munte, Prahov ...

Vălenii de Munte

La ~15km distanță

3.485 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

35.000 €
69.550 €
50.29 € / mp

Teren 2 loturi x 696 mp | 24 ml deschidere fiec ...

Periferie, Vălenii de Munte

La ~15km distanță

696 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

62.000 €
19.52 € / mp

Teren Construcții intravilan de 3176 mp, în Val ...

Valea Călugărească

La ~15km distanță

3.176 mp teren
Construcții