Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

6 zile în urmă
5

79.250 €
50 € / mp

Teren Intravilan de Vânzare Cornu, Prahova ...

Cornu

1.585 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

94.000 €
49.95 € / mp

Teren intravilan construibil 1882 mp, front 40 ...

Cornu

1.882 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
6

209.000 €
55 € / mp

TEREN INTRAVILAN// CORNU DE JOS

Cornu

3.800 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
7

22.900 €
28.63 € / mp

Teren de vanzare Breaza Cornu iesire la DN 1

Cornu

800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

79.000 €
15.76 € / mp

Cornu, Prahova, teren intravilan. 5.012mp, cu d ...

Cornu

5.012 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
6

50.000 €
10 € / mp

SUPER OFERTA !Teren intravilan Comuna Draganest ...

Hătcărău

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
5

11.500 €
23 € / mp

Loturi teren intravial de la 500 mp la 673 mp i ...

Gherghița

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

0 €

Unicat ! A3 - Gherghita, 27 Ha. teren intravila ...

Gherghița

La ~5km distanță

270.000 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
11

799.000 €
827.500 €
17 € / mp

Teren privat cu amenajari ptr evenimente,cazare ...

Dumbrava

La ~10km distanță

47.000 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
17

45.000 €
36.92 € / mp

DUMBRAVA - 1219 mp Teren ideal casă &#8211 ...

Dumbrava

La ~10km distanță

1.219 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
9

33.000 €
35.37 € / mp

Oportunitate de investitie || teren de vanzare ...

Olari

La ~10km distanță

933 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
2

17.172 €
8.70 € / mp

Teren intravilan

Lacu Turcului

La ~10km distanță

1.974 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

64.000 €
20 € / mp

Oază de liniște la 15 min de A3 – Teren 3200mp, ...

Merii Petchii

La ~10km distanță

3.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

61.000 €
19.77 € / mp

Teren 3.086 mp Balta Doamnei – Lacul Turcului | ...

Balta Doamnei

La ~15km distanță

3.086 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

498.000 €
22.10 € / mp

Puchenii Mari, Ploiesti Teren Intravilan Indust ...

Pietroșani

La ~15km distanță

22.531 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

230.000 €
270.59 € / mp

Lacul Snagov-Gruiu | Teren 1000 MP | d 24 m la ...

Șanțu-Florești

La ~15km distanță

850 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

130.000 €
31.49 € / mp

Teren INTRAVILAN***4128 mp// Silistea SNAGOVULU ...

Gruiu

La ~15km distanță

4.128 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

55.000 €
18.91 € / mp

Teren Intravilan Snagov

Gruiu

La ~15km distanță

2.909 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

64.000 €
36.57 € / mp

Gruiu-Lipia, 1750mp pe malul lacului Caldarusan ...

Gruiu

La ~15km distanță

1.750 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

67.625 €
25 € / mp

Teren Intravilan Construibil GRUIU ILFOV

Gruiu

La ~15km distanță

2.705 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

280.800 €
24 € / mp

Teren cu PUZ Caldarusani lac/padure 11700 mp

Gruiu

La ~15km distanță

11.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

135.000 €
50 € / mp

Teren cu autorizatie 3 case Caldarusani lac/pad ...

Gruiu

La ~15km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
7

864.000 €
24 € / mp

Teren Caldarusani lac/padure 38500 mp, 350 ml d ...

Gruiu

La ~15km distanță

36.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

64.800 €
24 € / mp

Teren cu PUZ Caldarusani lac/padure 2700 mp

Gruiu

La ~15km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
4

146.000 €
31.06 € / mp

Teren INTRAVILAN***4701 mp8***Oportunitate inve ...

Gruiu

La ~15km distanță

4.701 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

352.500 €
25 € / mp

Teren intravilan construibil Gruiu - Caldarusan ...

Gruiu

La ~15km distanță

14.100 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
10

40.000 €
45.000 €
26.67 € / mp

De vânzare teren generos în Lipia, comuna Gruiu ...

Lipia

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 40,000 € și 45.000 €
Agenție

10 luni în urmă
7

14.000 €
2.95 € / mp

Teren intravilan - 4752 mp - 8 loturi de 594 mp ...

Lipia

La ~15km distanță

4.752 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

123.000 €
39.90 € / mp

NUCI - BALTA NEAGRA, LOT 3080 MP, LA PADURE!

Nuci

La ~15km distanță

3.083 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

75.200 €
8 € / mp

Teren 9,400 mp intravilan Nuci Ilfov

Nuci

La ~15km distanță

9.400 mp teren
Construcții