Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

1.300.000 €
86.67 € / mp

15.000 mp în Busteni DN1 pentru dezvoltator imo ...

Zamora, Bușteni

15.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

133.485 €
165 € / mp

Teren Sinaia/Cumpatu

Cumpătu, Sinaia

La ~5km distanță

809 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

999.680 €
880 € / mp

Teren deosebit de vânzare în Sinaia – cartier e ...

Furnica, Sinaia

La ~5km distanță

1.136 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

36.000 €
72 € / mp

Sinaia, intravilan, curti constructii. doar 70 ...

Central, Sinaia

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

35.000 €
70 € / mp

Sinaia, in oras ! doar 70 e/mp

Central, Sinaia

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

226.395 €
135 € / mp

Proprietar vand Teren Intravilan Sinaia 1677 mp ...

Platoul Izvor, Sinaia

La ~10km distanță

1.677 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

94.000 €
134.29 € / mp

Teren premium 700mp Predeal - DN1 - 4 min pârti ...

Central, Predeal

La ~10km distanță

700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

2.850.000 €
35.66 € / mp

Oportunitate investitie turistica sau rezidenti ...

Cioplea, Predeal

La ~10km distanță

79.915 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

130.000 €
180.000 €
65 € / mp

Vand teren cu vedere la lac, Valea Doftanei,Str ...

Teșila

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

221.000 €
260.710 €
260 € / mp

TEREN DE VANZARE LA LAC

Teșila

La ~15km distanță

850 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

198.250 €
47.47 € / mp

Teren superb Valea Doftanei (Teșila) – vedere p ...

Valea Doftanei

La ~20km distanță

4.176 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

41.250 €
25 € / mp

Comarnic Prahova teren intravilan priveliste sp ...

Ghioșești

La ~20km distanță

1.650 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

48.000 €
48 € / mp

Teren intravilan Râșnov – Glejerie 5 parcele x ...

Glăjărie, Râșnov

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

74.700 €
25 € / mp

Vânzare teren cu autorizație restaurare cabana ...

Fundățica

La ~20km distanță

2.988 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

116.000 €
29 € / mp

Teren intravilan 4000 mp, Fundata, zona Bran - ...

Fundata

La ~20km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

40.000 €
80 € / mp

Loturi premium într-o comunitate restrânsă, cu ...

Bran

La ~20km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

57.500 €
23 € / mp

Particular vand teren intravilan Rasnov

Pănicel, Râșnov

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

60.500 €
39.03 € / mp

Teren 1550 mp, sat Pestera, zona Bran-Moieciu, ...

Moieciu

La ~20km distanță

1.550 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

21.150 €
47 € / mp

Teren de vânzare într-un ansamblu rezidențial n ...

Caragiale, Râșnov

La ~20km distanță

450 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

198.000 €
36 € / mp

Vand teren intravilan 5500 mp PUZ, studiu GEO, ...

Caragiale, Râșnov

La ~20km distanță

5.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

340.800 €
32 € / mp

10650 pe munte, langa Predeal cu PUZ, ridicare ...

Caragiale, Râșnov

La ~20km distanță

10.650 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

105.000 €
50 € / mp

Teren construibil pe munte PUZ, ridicare TOPO, ...

Caragiale, Râșnov

La ~20km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

97.125 €
35 € / mp

Teren Comarnic, cartier Poiana

Poiana, Comarnic

La ~20km distanță

2.775 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

55.000 €
27.50 € / mp

Teren de vânzare

Predeluț

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

157.069 €
109 € / mp

Oportunitate investiție – teren 1441 mp Râșnov ...

Florilor, Râșnov

La ~20km distanță

1.441 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 157,069 € și 158.000 €
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

48.000 €
1.50 € / mp

Pășune 32000 mp în masivul Rențea, Săcele - Bra ...

Babarunca, Săcele

La ~25km distanță

32.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

407.000 €
37 € / mp

Breaza 11000 mp 37 eur mp constructii

Breaza de Sus

La ~25km distanță

11.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

65.400 €
60 € / mp

Vând teren intravilan Cristian-Brașov

Cristian

La ~25km distanță

1.090 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

231.000 €
11 € / mp

teren case de vvacanta,pensiuni,training place

Măgura

La ~25km distanță

21.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

159.000 €
338.30 € / mp

Teren central Bunloc Brasov + proiect casa

Bunloc, Săcele

La ~25km distanță

470 mp teren
Construcții