Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
5

39.450 €
49.01 € / mp

Teren Intravilan, central, plat, 805mp, Brebu M ...

Brebu Megieșesc

805 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
17

16.900 €
9.39 € / mp

BREBU – intravilan 1800 mp, deschidere 29 ...

Brebu Megieșesc

1.800 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
17

75.758 €
32.50 € / mp

Teren intravilan împrejmuit 2331 mp la strada, ...

Brebu Megieșesc

2.331 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
9

116.500 €
52.20 € / mp

Brebu, Prahova,teren 2232mp + doua construcții ...

Brebu Megieșesc

2.232 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

80.000 €
29.63 € / mp

Teren de vânzare – Comuna Brebu, zonă centrală ...

Brebu Mânăstirei

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
10

51.500 €
33.03 € / mp

Teren Premium 1559 mp, Brebu Manastirei - Refug ...

Brebu Mânăstirei

La ~5km distanță

1.559 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

26.500 €
35.01 € / mp

Teren Intravilan, 757 mp, perfect plan, imprejm ...

Brebu Mânăstirei

La ~5km distanță

757 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

45.760 €
22 € / mp

Teren intravilan in Brebu--2080mp--22e

Brebu Mânăstirei

La ~5km distanță

2.080 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
18

51.172 €
11 € / mp

Teren 4652 mp cu izvor pe el, Lunca Mare, lângă ...

Lunca Mare

La ~5km distanță

4.652 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

18.000 €
22.50 € / mp

Teren intravilan 800 mp de vanzare in Lunca Mar ...

Lunca Mare

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
14

21.900 €
19.30 € / mp

Teren in sat, cu fundație casa P+1, vedere larg ...

Doftana

La ~5km distanță

1.135 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

303.480 €
90 € / mp

REL4001255 Teren Valea Doftanei- Lacul Paltinu

Calea Doftanei, Câmpina

La ~5km distanță

3.372 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

28.000 €
20 € / mp

VANZARE TEREN INTRAVILAN 1400 MP. - CAMPINA/VOI ...

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

74.700 €
30 € / mp

Teren intravilan DE VÂNZARE, NEGOCIABIL , Campi ...

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

2.490 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

74.700 €
30 € / mp

Teren intravilan DE VÂNZARE, NEGOCIABIL, Campin ...

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

2.490 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

50.400 €
39.200 €
18 € / mp

VANZARE TEREN INTRAVILAN 2800 MP. - CAMPINA/VOI ...

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

137.500 €
55 € / mp

Teren de vanzare in Campina in zona retrasa

Voila, Câmpina

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

40.000 €
13.33 € / mp

Teren Casa de vacanta Campina/Sotrile

Șotrile

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
19

45.000 €
30.12 € / mp

Teren cu Casuta de lemn in Sotrile (langă Valea ...

Șotrile

La ~5km distanță

1.494 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
10

59.910 €
10 € / mp

Teren intravilan in Sotrile--5991mp--10e

Șotrile

La ~5km distanță

5.991 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
5

76.680 €
11.34 € / mp

Teren intravilan Sotrile 6762 mp – Investitie, ...

Șotrile

La ~5km distanță

6.762 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 76,680 € și 78.580 €
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

10.000 €
5 € / mp

Vand teren intravilan

Telega

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

57.000 €
27.98 € / mp

Teren 2037 mp, 17 ml deschidere, 28 euro/m2, ve ...

Poiana Câmpina

La ~5km distanță

2.037 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

25.000 €
38.46 € / mp

Oportunitate investie teren cu proiect 650 mp C ...

Cornu de Sus (Cornu)

La ~5km distanță

650 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
10

89.000 €
28.07 € / mp

Teren intravilan in Cornu 3171 mp--89.000e

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

3.171 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

214.578 €
238.420 €
63 € / mp

Teren centru comercial Cornu – zonă premium, fă ...

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

3.406 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

204.730 €
59 € / mp

Teren cu casa renovabila

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

3.470 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
10

91.959 €
29 € / mp

Teren intravilan 3171 mp | Cornu | 29 €/mp

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

3.171 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

26.500 €
53 € / mp

●Teren in Cornu,Ph,500m--26.500e●

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

90.000 €
29.28 € / mp

Teren intravilan in Cornu--3074m--90.000e

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

3.074 mp teren
Construcții