Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
8

25.700 €
35.01 € / mp

Teren 734 mp intravilan de vanzare in Brebu

Brebu

734 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 zile în urmă
6

25.000 €
11.36 € / mp

Teren de vanzare 2200 mp, Raul Alb ,DB

Râu Alb de Sus

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

56.000 €
10 € / mp

Teren 5.600 mp – Liniște, Natur&#259 ...

Runcu

La ~5km distanță

5.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

98.000 €
10 € / mp

Teren 9.800 mp – Investiție ideal&#2 ...

Runcu

La ~5km distanță

9.800 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
16

618.000 €
10 € / mp

Teren in Moroeni zona Piatra Arsa

Moroeni

La ~10km distanță

61.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

2.500.000 €
50 € / mp

terenuri speciale Padina Busteni, sunt dispuse ...

Moroeni

La ~10km distanță

50.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
5

65.000 €
26 € / mp

Vanzare Teren 2500 mp.Moroeni

Moroeni

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

46.000 €
25.64 € / mp

Teren 1,794mp Moroeni / Strada Lespezi

Moroeni

La ~10km distanță

1.794 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

238.000 €
70 € / mp

Teren 3400 MP | Ideal Pentru Construcții | Opo ...

Moroeni

La ~10km distanță

3.400 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
11

14.472 €
8 € / mp

Teren in Motaieni

Moțăieni

La ~10km distanță

1.809 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

23.900 €
11.77 € / mp

Teren 2031 mp, situat in Bela Dambovita, dubla ...

Pucioasa-Sat

La ~15km distanță

2.031 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
4

243.756 €
12 € / mp

Pucioasa- Teren de Vanzare- Comision 0%

Pucioasa

La ~15km distanță

20.313 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

29.500 €
8.27 € / mp

Teren intravilan la tara in Arges - 3.565 mp in ...

Boteni

La ~15km distanță

3.565 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

28.000 €
6.92 € / mp

DAMBOVITA - VISINESTI - SULTANU, TEREN 4044 mp, ...

Sultanu

La ~20km distanță

4.044 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

50.400 €
12 € / mp

Breaza - Ocina de sus - 4200 mp

Ocina de Sus

La ~20km distanță

4.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

85.170 €
85 € / mp

Teren 1.002 mp lângă Manastirea Namaesti

Nămăești

La ~20km distanță

1.002 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

67.000 €
70.000 €
5.73 € / mp

Teren de 11700 mp în mijlocul naturii la 2 ore ...

Valea Lungă-Gorgota

La ~20km distanță

11.700 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
20

82.998 €
4.15 € / mp

Puciosa Moreni Valea Lunga Sat Izvoru 20000mp t ...

Valea Lungă

La ~20km distanță

20.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
1

546.000 €
1.40 € / mp

Teren Comasat 39 ha langa Campulung Muscel - Co ...

Valea Rumâneștilor

La ~20km distanță

390.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

132.670 €
10 € / mp

Teren intravilan de vanzare, pret usor negociab ...

Valea Mare-Pravăț

La ~25km distanță

13.267 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

39.832 €
1.65 € / mp

24.141 mp 1h30' de Bucuresti - ideal casa sau ...

Drăghici

La ~25km distanță

24.141 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

121.000 €
22 € / mp

Comarnic

Ghioșești, Comarnic

La ~25km distanță

5.500 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

47.772 €
25.00 € / mp

Teren vedere panoramica la munte in Comarnic/Gh ...

Ghioșești, Comarnic

La ~25km distanță

1.911,64 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

41.250 €
25 € / mp

Comarnic Prahova teren intravilan priveliste sp ...

Ghioșești

La ~25km distanță

1.650 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
22

45.000 €
18.44 € / mp

Teren intravilan 2440mp cu autorizație de const ...

Valea Târsei

La ~25km distanță

2.440 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

30.000 €
13.64 € / mp

Teren intravilan Valea Lunga Cricov, jud Dambov ...

Valea Lungă-Cricov

La ~25km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

226.395 €
135 € / mp

Proprietar vand Teren Intravilan Sinaia 1677 mp ...

Platoul Izvor, Sinaia

La ~25km distanță

1.677 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

175.000 €
5.21 € / mp

Teren de vânzare in Campulung-Muscel - 33598 m ...

Autogară, Câmpulung Muscel

La ~25km distanță

33.598 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

413.820 €
12 € / mp

Teren de Vânzare – 34.485 mp | Câmpulung Muscel ...

Autogară, Câmpulung Muscel

La ~25km distanță

34.485 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

330.000 €
220 € / mp

Teren de vânzare în Sinaia, zona Furn ...

Furnica, Sinaia

La ~25km distanță

1.500 mp teren
Construcții