Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

9 luni în urmă
6

20.000 €
2.19 € / mp

TEREN intravilan 9.126 mp - comuna STEFAN cel ...

Ghigoiești

9.126 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
10

25.000 €
3.70 € / mp

TEREN intravilan 6764 mp DRAGOMIREȘTI - VAD

Vad

La ~5km distanță

6.764 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
20

32.000 €
5.66 € / mp

Teren intravilan de vânzare Unghi- jud. Neamt

Dragomirești

La ~5km distanță

5.654 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

24.500 €
23.000 €
7.66 € / mp

Teren de vanzare Girov 24.500 Euro 3200MP

Girov

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
6

41.330 €
10 € / mp

Teren intravilan 4.133 mp cu dublă deschid ...

Girov

La ~5km distanță

4.133 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

139.999 €
19.44 € / mp

Teren de vanzare Girov- Doina 7200MP 139.999

Doina

La ~10km distanță

7.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
35

35.000 €
7.75 € / mp

Teren intravilan 4,516mp Doina

Doina

La ~10km distanță

4.516 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

30.000 €
3 € / mp

Vand teren intravilan + extravilan

Budești

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

10.050 €
7.73 € / mp

Teren de vanzare Caciulesti 10.050 Euro 1300mp

Căciulești

La ~10km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

30.500 €
5.01 € / mp

Teren investitie Turturesti-Girov

Turturești

La ~10km distanță

6.092 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
10

80.000 €
3.64 € / mp

Teren Turturesti la strada principala

Turturești

La ~10km distanță

22.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
1

12.500 €
25 € / mp

Teren intravilan Turturesti

Turturești

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

27.500 €
3.60 € / mp

Teren de vanzare Gura Vaii 27.500 Euro 7639MP

Gura Văii

La ~10km distanță

7.639 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

14.000 €
15.000 €
4.86 € / mp

TEREN intravilan 2879 mp DOBRENI

Dobreni

La ~10km distanță

2.879 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
1

24.000 €
25.000 €
24 € / mp

Vânzare teren intravilan zona limitrofã orașulu ...

Dobreni

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
22

58.000 €
10.84 € / mp

Teren 5,350mp Dobreni / Strada Manastirea Horai ...

Dobreni

La ~10km distanță

5.350 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

14.500 €
44.62 € / mp

Teren 325mp Dobreni / Strada LASCAR CATARGIU

Dobreni

La ~10km distanță

325 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
33

19.900 €
13.31 € / mp

Teren 1,495mp Dobreni / Strada Parau Almas

Dobreni

La ~10km distanță

1.495 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

95.000 €
10.13 € / mp

Teren vanzare Superoferta

Grumăzești

La ~10km distanță

9.378 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

15.000 €
13.51 € / mp

TEREN intravilan GIROV 1.110 mp

Boțești

La ~15km distanță

1.110 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

29.500 €
25.000 €
42.63 € / mp

Teren 692 mp Piatra Neamt - Str. Pietrelor

Ciritei, Piatra-Neamț

La ~15km distanță

692 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

1 lună în urmă
4

22.867 €
6.23 € / mp

Teren partial intravilan Cracaoani jud Neamt

Crăcăoani

La ~15km distanță

3.668 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

47.000 €
22.90 € / mp

Casa roznov cu 2000 mp teren

Slobozia (Roznov)

La ~15km distanță

2.052 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
20

180.000 €
20 € / mp

Teren 9000 mp intravilan Piatra Neamt , ideal i ...

Vânători, Piatra-Neamț

La ~15km distanță

9.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

29.500 €
34.99 € / mp

TEREN intravilan 843 mp Dumbrava Rosie

Dumbrava Roșie

La ~15km distanță

843 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

62.900 €
23.30 € / mp

Teren Dumbrava Roșie 62900

Dumbrava Roșie

La ~15km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

62.100 €
23 € / mp

Teren Dumbrava Roșie strada Saivanelor

Dumbrava Roșie

La ~15km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 53,900 € și 62.900 €
Agenție

9 luni în urmă
4

35.000 €
35 € / mp

Teren cu fundatie si elevatie, Dumbrava Rosie

Dumbrava Roșie

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
6

26.000 €
7.22 € / mp

Teren investiție intravilan 3600 mp – Dumbrava ...

Dumbrava Roșie

La ~15km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
15

20.000 €
22.22 € / mp

Teren de vanzare Dumbrava Rosie 20.000 Euro 900 ...

Dumbrava Roșie

La ~15km distanță

900 mp teren
Construcții