Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
7

330.000 €
29.20 € / mp

Vand teren intravilan in zona Fac.Sapientia

Periferie, Târgu Mureș

11.300 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
6

148.400 €
30 € / mp

Vand teren intravilan in Sanisor cu suprafata d ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

4.946 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

44.300 €
25.97 € / mp

Vand teren intravilan ,Santana de Mures,1706mp, ...

Sud-Vest, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.706 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
9

937.500 €
25 € / mp

Teren 37.500 Mp-DN 15 Autostrada Transilvania - ...

Sud-Vest, Târgu Mureș

La ~5km distanță

37.500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

165.000 €
14.60 € / mp

Vand tertenextravilan in zona Combinat la Autos ...

Exterior Nord, Târgu Mureș

La ~5km distanță

11.300 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

2.300.000 €
896.34 € / mp

PROIECT IMOBILIAR!!! Teren 2 566 Mp Pretabil Bl ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2.566 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

55.000 €
110 € / mp

Intravilan pe 500mp, recomandat constructie/ in ...

Exterior Est, Târgu Mureș

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

577.167 €
302.34 € / mp

Teren zonă centrală Târgu Mureș

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.909 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

100.000 €
70.97 € / mp

Pretios teren intravilan 1.409 mp, livada, util ...

Exterior Est, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.409 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
17

52.000 €
20 € / mp

Teren intravilan Câmpul Cetății ...

Nord, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă

69.000 €
33.41 € / mp

Vand teren intravilan in Sovata

Est, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2.065 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

849.000 €
19.13 € / mp

Vindem teren de 44376 mp pentru Parc logistic i ...

Exterior Sud, Târgu Mureș

La ~5km distanță

44.376 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

84.800 €
32 € / mp

De vanzare teren pretabil ptr constructie pensi ...

Nord-Est, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2.650 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
15

464.400 €
27 € / mp

Lot premium,17.200 mp,PUG, oportunitate extinsa ...

Exterior Est, Târgu Mureș

La ~5km distanță

17.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

572.000 €
110 € / mp
624.000 €

Imobilstar vinde teren unic la Platou ptr. proi ...

Cornișa, Târgu Mureș

La ~5km distanță

5.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

510.000 €
99.53 € / mp

Vand teren intravilan cu toate utilitatile in z ...

Cornișa, Târgu Mureș

La ~5km distanță

5.124 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

370.000 €
217.65 € / mp

Teren 1700mp de Vanzare, Zona Semicentrală, str ...

Semicentral, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

79.325 €
95 € / mp

Vand teren cu suprafata de 835 mp str Viile Dea ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

La ~5km distanță

835 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

196.826 € + TVA
134.44 € + TVA / mp

Ocazie Unica - Teren la Platoul Cornesti la doa ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.464 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

6.756.750 €
350 € / mp

Oportunitate Strategică de Investiție Teren 19 ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

La ~5km distanță

19.305 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

6.756.750 €
350 € / mp

Tudor - Teren Intravilan 19305 mp - Zona Shoppi ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

La ~5km distanță

19.305 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

289.000 €
200.69 € / mp

Vand teren intravilan in PLATOUL-CORNESTI

Platou, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.440 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

263.250 €
150 € / mp

Platou - Posada - 1755 mp

Platou, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.755 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

625.000 €
250 € / mp

Teren intravilan | Târgu Mureș, str. Posada

Platou, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

496.500 €
190.01 € / mp

Teren intravilan 2.613 mp zona Platou

Platou, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2.613 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

303.360 €
160 € / mp

Teren intravilan într-o locație de p ...

Platou, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.896 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

137.000 €
65.24 € / mp

De vanzare teren construibil pe str. Posada-210 ...

Platou, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
13

49.000 €
75.38 € / mp

Teren intravilan 1.300 mp.zona Belvedere Targu ...

Dâmbu Pietros, Târgu Mureș

La ~5km distanță

650 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

210.000 €
38.18 € / mp

Vand teren i.v. in zona Dambu Pietros S = 5500 ...

Dâmbu Pietros, Târgu Mureș

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

89.000 €
35.60 € / mp

Teren intravila, cu constructie

Dâmbu Pietros, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții