Proprietăți unice: 13
Proprietari: 13
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

79.000 €
79 € / mp

Vand teren cu utilitati pt constructie rezident ...

Central, Sovata

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

50.000 €
8.62 € / mp

vanzare teren intravilan

Grindeni

5.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

577.167 €
302.34 € / mp

Teren zonă centrală Târgu Mureș

Central, Târgu Mureș

1.909 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

89.000 €
89 € / mp

Teren intravilan Corunca – 1000 mp – vedere pan ...

Corunca

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

22.841 €
13 € / mp

Vanzare teren intravilan

Bogata

1.757 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

35.000 €
32.86 € / mp

Teren intravilan de vânzare, 1065 mp, în Sovata

Central, Sovata

1.065 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

85.000 €
12.88 € / mp

ACTIV INDUSTRIAL.SOLUTIE LOGISTICA STRATEGICA ...

Band

6.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

62.500 €
9.47 € / mp

INTRAVILAN EXCEPTZIONAL 6600 MP - LIMITROF JUD ...

Mărășești

6.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

85.000 €
12.88 € / mp

TEREN INDUSTRIAL ÎN PROXIMITATEA BAZEI NATO ...

Mărășești

6.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
16

1.023.900 €
300 € / mp

Vand 3413 mp teren intravilan

Mureșeni, Târgu Mureș

3.413 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

70.000 €
51.09 € / mp

Vând teren pentru constructi in Reghin centru

Reghin

1.370 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

1.023.900 €
300 € / mp

Vand teren 3413 mp

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

3.413 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

495.000 €
109.71 € / mp

Vând teren in Tg. Mures, suprafata de 4512 mp s ...

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

4.512 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
3

156.000 €
39 € / mp

Teren Intravilan 4000mp Ernei cu deschidere la ...

Ernei

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

60.000 €
50 € / mp

Vand teren i.v. pentru constructii in Ernei. S ...

Ernei

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

115.000 €
29.49 € / mp

Vand teren i.v. in zona Ernei, S=3900 m2

Ernei

La ~5km distanță

3.900 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
4

114.000 €
33.53 € / mp

Teren intravilan, 3.400 mp, utilitati, zona cu ...

Dumbrăvioara

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
4

800.000 €
33.76 € / mp

Afacere de Vanzare/ Pepiniera Moderna cu Teren ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

23.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

126.000 €
176.72 € / mp

Teren 713mp.cu proiect si autorizatie de constr ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

713 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

122.425 €
59 € / mp

Teren Intravilan 2.075 mp. 59.euro mp.Sangeorg ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

2.075 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

73.440 €
60 € / mp

Teren intravilan 1224 mp.Sangeorgiu de Mures zo ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

1.224 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

60.000 €
110.09 € / mp

Teren 545 Mp Cu PUZ ptr Duplex/Single si utilit ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

545 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

65.000 €
130 € / mp

Teren 500 Mp De Vanzare, Sângeorgiu de Mureș ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

93.000 €
124 € / mp

Teren 750 Mp De Vanzare, Sângeorgiu de Mureș ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

750 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

42.000 €
60 € / mp

De vanzare loturi teren in Sangeorgiu de Mures

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă

400.000 €
40 € / mp

Vand teren intravilan , 10000 mp (5000 + 5000 m ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă

594.000 €
12.98 € / mp

Vand teren pt,constructie in Sangeorgiu de Mure ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

45.750 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

75.000 €
80.000 €
73.53 € / mp

Teren 1 020 Mp Intravilan, de Vanzre, Zona Selg ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

1.020 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

126.000 €
78.75 € / mp

Teren 1 600 Mp Amenajat Pavaj De Vanzare, Str M ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
9

65.430 €
15 € / mp

Teren 4 362 Mp Intravilan de Vanzare, Str Capri ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

4.362 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de construcție de vânzare în Județul Mureș, direct de la proprietari

Județul Mureș, o zonă cu un potențial imobiliar semnificativ, oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcție, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcție este de aproximativ 98.000 euro, cu oferte ce încep de la 35.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 84.318 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 33% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru o gamă variată de cumpărători.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 49 euro, cu valori variind între 15 euro/m² și 110 euro/m², oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân listate în medie 29 de zile, indicând o piață activă.
  • Proprietăți direct de la proprietari: Toate terenurile sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de achiziție.

Județul Mureș reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de construcție cu prețuri competitive și oportunități de dezvoltare. Ești pregătit să investești? Explorează acum terenurile disponibile în Mureș!