Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
1

225.000 €
38.79 € / mp

Teren intravilan Bardesti Strada Principala ca. ...

Bărdești

5.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

39.000 €
31.28 € / mp

Bardesti - Teren intravilan 1247 mp, toate util ...

Bărdești

1.247 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

22.000 €
44 € / mp

Bardesti - 500 mp intravilan - utilitati in zon ...

Bărdești

500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

42.000 €
70 € / mp

Teren 600 mp – str. Remetea, utilități complete ...

Remetea, Târgu Mureș

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

42.600 €
43.03 € / mp

Teren intravilan 990 mp, construibil, intre cas ...

Curteni

La ~5km distanță

990 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
8

39.000 €
141.30 € / mp

Teren intravilan, 276mp, Zona Voinicenilor

Calea Voinicenilor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

276 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

102.000 €
102,000.00 € / mp

De vanzare 1.7ha teren-6 euro/mp

Calea Voinicenilor, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1,7 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

80.000 €
36.36 € / mp

Teren 2.200 mp puz aprobat 36.euro mp

Sântana de Mureș

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 80,000 € și 82.000 €
Agenție

10 luni în urmă
18

51.750 €
50 € / mp

Teren intravilan cu PUZ, 1035m?, Sântana ...

Sântana de Mureș

La ~5km distanță

1.035 mp teren
Construcții
Bancă

10 luni în urmă
1

10.000 €
7.41 € / mp

Teren extravilan

Sântana de Mureș

La ~5km distanță

1.350 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
10

70.000 €
25.37 € / mp

📢 De vânzare teren în Sâ ...

Sântana de Mureș

La ~5km distanță

2.759 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
18

104.550 €
50 € / mp

Teren intravilan, 1035m? + 1056m?, Sântan ...

Sântana de Mureș

La ~5km distanță

2.091 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

60.000 €
62.000 €
50 € / mp

Teren intravilan Santana de Mures, 1200 mp, con ...

Sântana de Mureș

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

100.000 €
70.97 € / mp

1.409 mp teren intravilan,livada, utilitati, lo ...

Sântana de Mureș

La ~5km distanță

1.409 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

468.000 €
36 € / mp

Teren de vanzare in Santana de Mures

Sântana de Mureș

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

37.500 €
100 € / mp

Teren intravilan - Santana de Mures

Sântana de Mureș

La ~5km distanță

375 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă

90.000 €
30 € / mp

Vand teren intravilan 3000 mp, zona Santana de ...

Sântana de Mureș

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

163.200 €
17 € / mp

Teren 9.600 mp.17 euro mp deschidere la drum 20 ...

Herghelia

La ~5km distanță

9.600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

553.520 €
85 € / mp

Teren 6.500 mo intravilan zona Ortoprofil

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

6.512 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

80.000 €
25 € / mp

Teren 3200 mp, intravilan, Targu Mures, 0% comi ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

81.000 €
90 € / mp

Vanzare 9 ari teren intravilan Tg. Mures Str. Z ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

900 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

41.000 €
41.41 € / mp

Teren intravilan 990 mp – Curteni, toate utilit ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

990 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

420.000 €
87.50 € / mp

Unirii - Teren intravilan 4800 mp - la sosea

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

4.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

1.990.000 €
73.70 € / mp

Teren 27.000 mp.deschidere la 2 drumuri ,75 eur ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

27.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

35.900 €
22.47 € / mp

Teren 1 598 Mp De Vanzare, Panorama Superbă, St ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

1.598 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
23

85.000 €
170 € / mp

Teren intravilan, 500mp, Zona Răsăritului

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

1.143.540 €
60 € / mp

Teren drept 19059 mp - toate utilitățile - asf ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

19.059 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

680.000 €
110.93 € / mp

Teren 6.130 mp. deschidere la 2 drumuri 110 eur ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

6.130 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

19.000 €
9.67 € / mp

vand in Ceaușu de Cîmpie, 1964 mp ter ...

Ceuașu de Câmpie

La ~5km distanță

1.964 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

39.000 €
39 € / mp

Teren intravilan 1000 mp

Ceuașu de Câmpie

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții