Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
3

29.040 €
33.77 € / mp

Teren de vânzare 8,9 ari + cotă parte drum – pr ...

Lăpușel

860 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

34.000 €
15.18 € / mp

1.500 eur/ar - TEREN INTRAVILAN in Lapusel

Lăpușel

2.240 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

58.000 €
21.40 € / mp

Teren intravilan Recea 27 ari

Recea

La ~5km distanță

2.710 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

55.000 €
60.000 €
11.04 € / mp

0% COMISION: Teren intravilan de vanzare in Col ...

Coltău

La ~5km distanță

4.981 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

43.000 €
43 € / mp

Teren intravilan cu fundație | panoramă deosebi ...

Coltău

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
3

32.000 €
24.83 € / mp

PARCELA TEREN - ideal pentru CASA

Coltău

La ~5km distanță

1.289 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

57.000 €
19 € / mp

Teren intravilan | 30 ari | investitie ideala | ...

Mocira

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
5

147.500 €
59 € / mp

De vânzare: Teren 25 ari parcelabil, în Săsar

Săsar

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

3.800 €
0.71 € / mp

Sasar, teren intravilan 5368 mp neparcelabil

Săsar

La ~5km distanță

5.368 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

31.500 €
27.06 € / mp

Teren intravilan de Vanzare in Bozanta Mare | S ...

Bozânta Mare

La ~5km distanță

1.164 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

30.555 €
21 € / mp

Teren intravilan Bozanta Mare ,1455 mp

Bozânta Mare

La ~5km distanță

1.455 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

23.000 €
21.50 € / mp

Teren intravilan de 10 arii de vânzare în Cătăl ...

Cătălina

La ~5km distanță

1.070 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

37.500 €
27.92 € / mp

Teren de vânzare intravilan Cătălina

Cătălina

La ~5km distanță

1.343 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
5

32.000 €
40 € / mp

Tăuții Măgherăuș &#821 ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

300.000 €
20 € / mp

Tautii Magheraus, teren intravila 15.000 mp, ne ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

45.000 €
10.82 € / mp

Teren intravilan

Tăuții-Măgherăuș

La ~5km distanță

4.160 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

249.999 €
24.90 € / mp

Teren de vânzare | Suprafață 10.040 mp | 2.500 ...

Valea Borcutului, Baia Mare

La ~5km distanță

10.040 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
10

57.500 €
62.000 €
34.85 € / mp

Valea Borcutului,Teren intravilan de vanzare, i ...

Valea Borcutului, Baia Mare

La ~5km distanță

1.650 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

120.000 €
60 € / mp

AUREL VLAICU teren intravilan 2000mp cu proiect ...

Valea Borcutului, Baia Mare

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

12.500 €
5.56 € / mp

Teren intravilan Hideaga

Hideaga

La ~5km distanță

2.248 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

125.000 €
21.62 € / mp

Teren 5783 mp Satu Nou de Jos / Strada Principa ...

Satu Nou de Jos

La ~5km distanță

5.783 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

108.630 €
102 € / mp

Teren intravilan 10 ari, zona Grigore Ureche, P ...

Săsar, Baia Mare

La ~5km distanță

1.065 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
3

95.000 €
52.40 € / mp

Teren 1813 mp Baia Mare

Săsar, Baia Mare

La ~5km distanță

1.813 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

232.000 €
20 € / mp

Super Oferta! Vand teren potrivit pentru invest ...

Satulung

La ~5km distanță

11.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

44.000 €
11 € / mp

Teren intravilan De Vanzare la DN

Satulung

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

90.000 €
11.79 € / mp

Teren intravilan 7.631 mp – Săcălășeni, lângă B ...

Săcălășeni

La ~5km distanță

7.631 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

39.900 €
7 € / mp

Un lot de teren sau parcela intreaga de Vanzare ...

Finteușu Mare

La ~10km distanță

5.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

22.000 €
10 € / mp

Lot de Teren Intravilan de Vanzare sau Parcela ...

Finteușu Mare

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

17.000 €
28.33 € / mp

Ocolis, teren de vanzare cu propiect de casa si ...

Ocoliș

La ~10km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

14.000 €
20.44 € / mp

Teren de vânzare | 685 mp | strada Vrancei

Nord, Baia Mare

La ~10km distanță

685 mp teren
Construcții